מחפש המלצה לרמקולים ומגבר למחשב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לרמקולים ומגבר למחשב

Titan777

Recommended Posts

אני מרגיש שהמחשב שלי קצת מבוזבז אז החלטתי להשקיע טיפה יותר...

יש לי כרטיס קול Supreme FX II

48.jpg

49.jpg

יש לי ממיר YES HD מחובר למסך מחשב - Syncmaster 245T

אני יודע שהכרטיס קול תומך 8 ערוצים HD

ואם אני לא טועה, הYES HD תומך בDOLBY או שאני מערבב פה יותר מידי דברים שאני לא הכי מבין בהם ;D

בכל מקרה איך אפשר לחבר את הרמקולים כך שינצלו את הכרטיס קול גם כשאני רואה טלוויזיה

או איך אפשר שיעבור הקול דרך הכבל שמחובר למסך כי למסך מן הסתם אין אז הממיר מחובר עם בננות לרמקולים

ולשאלה המרכזית,

על מה ללכת? 2.1? 2.0? 5.1?

אם זה חשוב אז המחשב עם שולחן פינתי כך שנראה לי בעייתי הקטע עם הרמקולים כי אני לא יושב במרכז החדר(5.1).

ואחרי שבחרתם את הנ"ל ^

על איזה חברה, איזה דגם, וכו' וכו' ללכת?

מה לגבי מגבר? הרי יש לי חיבור SPDIF בכרטיס קול אז זה עדיף, לא?

תקציב, ממ... בוא לא ניסחף יותר מידי אבל באיזור ה2K גג גג גג!

אה ועוד משהו

מה עם איזה שלט שיוכל לשלוט בהכל?

זה מציק כל פעם לקום למסך ולהעביר לYES או לכבות את המסך כשאני צופה מהמיטה

ובכלל זה יהיה די נחמד לשלוט בהכל עם שלט..

מקווה שהבנתם אותי,

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה יהיה מחובר למחשב אך יש לי ממיר YES HD שאני מעוניין לשמוע גם כן דרך הרמקולים.

יש אפשרות ליד שניה למרות שאני מעדיף חדש כי אני לא מומחה בנושא וגם לא יודע לבדוק את איכות החומר ובלה בלה בלה...

בקשות מיוחדות, העיקר לשמוע איכותי, אוהב סאב וופר אך אם אין צורך אולי אפשר לוותר ולהשאר עם 2.0 או שבכלל תמליצו על 5.1(למשל Z-5500)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשמע, יש כמה אפשרויות. אתה נשמע כמו אחד שלא מבין הרבה. לאנשים שלא יצא להם לשמוע יותר מדיי ה-Z-5500 לדוגמא הם פיתרון נחמד ביותר.

אם אתה מחפש משהו שייתן לך מוצלח יותר בסטריאו, ב-2000 שקלים אפשר להביא מערכת סטריאו משומשת פנטסטית פשוט.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הZ-5500 עולה בארץ מעל ל2K

השאלה היא אם אני צריך סראונד או שעדיף סטריאו+מגבר או סטריאו+סאב

ממה אני הכי יהנה בתקציב שלי ומה יתן תמורה מלאה למחיר.

זה קריטי המיקום המסך\מחשב בחדר בשביל מערכת סראונד?

"SWEET SPOT - איך לשים את הרמקולים, איפה לשים, ובכלל איזה גדלים לחפש ואיך להתאים לגודל החדר באופן כללי."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם נשאלת השאלה של האם מאחר ואתה מוכן להשקיע סכום נחמד, האם תרצה גם ליהנות ממוזיקה באיכות טובה, מה שאומר שכנראה תהיה זו מערכת סטיראו. חיבור ה-YESHD לכרטיס קול אתה יכול לעשות עם כבל S/PDIF. אבל זה יהיה תלוי במערכת שתקנה גם כן. אבל עם מה תשמע אתה צריך להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לחשוב קצת מה אתה רוצה מהמערכת. זה לא עניין של מה אתה צריך אלא של מה אתה רוצה.

Anatoli.

אני רוצה לשמוע איכות

שאני יהנה בסרטי HD

במשחקים

וכמובן מוזיקה

האם אני יהנה יותר ממגבר וינטאג'+2 סטריאו או למשל Z-5500?

הבעיה שלא שמעתי הרבה מערכות ואין לי איך לדעת מה יהיה לי טוב יותר וממה אני יהנה

וגם נשאלת השאלה של האם מאחר ואתה מוכן להשקיע סכום נחמד, האם תרצה גם ליהנות ממוזיקה באיכות טובה, מה שאומר שכנראה תהיה זו מערכת סטיראו. חיבור ה-YESHD לכרטיס קול אתה יכול לעשות עם כבל S/PDIF. אבל זה יהיה תלוי במערכת שתקנה גם כן. אבל עם מה תשמע אתה צריך להחליט.

אז אם אני מבין אותך נכון, אם הכיוון שלי יותר לסרטים ומשחקים, אפשר כבר לדבר על 2.1 או 5.1?

אם אני מחבר את הYES HD לכרטיס קול בSPDIF, איך זה יתחבר אח"כ לרמקולים? צריך תוכנה כלשהי בשביל זה?

וברור שאם המחשב סגור אז אי אפשר לחבר לכרטיס קול, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תלך על מערכת מוגברת של סטריאו.

השיקול פשוט

נניח אתה שם 2000 שקל, אז במערכת 2 או 2.1 כל האלפיים הולכים על שני (פלוס מגבר נניח)

במערכת 5.1, אתה שם 2000 שקל על 5 + סאב + הגברה (שבפועל הרבה יותר דורשת, כי יש יותר ערוצים)

לכן לדעתי, תמיד בסטריאו אפשרי להשיג יותר.

אבל זה רק דעתי, תעשה מה שבראש שלך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, בכלליות נגיד את זה ככה, שומעים בסטריאו, 2.0. אין ספק שאותה מערכת יכולה להיות גם סבבה בסרטים ומשחקים, אך החויה של אלה יכולה להיות מהנה יותר לפעמים אם יש לך מערכת סרואנד (5.1) חביבה.

אני לא יודע אם יש לך S/PDIF IN בכרטיס קול (לא בדקתי) אבל בוא נגיד שלחיבורים נדאג אחרי שתחליט על מה אתה הולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, נרד מהסראונד.

עכשיו ההתלבטות היא בין 2.0 ל2.1 כי אני אוהב את הסאב בסרטים ומשחקים, מוזיקה שחורה וכו'...

אז אפשר לרכוש 2.0 עם מגבר ובעתיד להוסיף סאב?

בואו נתקדם הלאה

איפה משיגים וינטאג' יד שניה(מגבר, רמקולים), איך אני בודק אם הוא בסדר מה מו מי?

אני לא יודע אם יש לך S/PDIF IN בכרטיס קול (לא בדקתי) אבל בוא נגיד שלחיבורים נדאג אחרי שתחליט על מה אתה הולך.

הנה עוד תמונות של הכרטיס קול

http://www.overclock3d.net/gfx/articles/2007/10/28100953228l.jpg

http://www.overclock3d.net/gfx/articles/2007/10/28100951218l.jpg

סתם שאלה,

איך אלה?

http://tms.co.il/product/5887

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...