איפה אפשר להתרשם מה-wii ? (מבקש את עזרתם של בעלי wii נחמדים) - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר להתרשם מה-wii ? (מבקש את עזרתם של בעלי wii נחמדים)

lharpaz

Recommended Posts

שלום,

אני שוקל לרכוש וכמובן שלפני כן רציתי לראות את הקונסולה ולנסות לשחק איתה כמה דקות.

האם יש איזו-שהיא חנות עם בתצוגה שאפשר להתרשם ממנו?

אם לא - אשמח אם מישהו מבעלי ה- יוכל לאפשר לי (ואולי גם לאשתי) לבוא אליו ולנסות את הקונסולה לכמה דקות (אני וגר ברחובות).

תודה מראש לעוזרים,

ליאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר ברחובות ויש לי אבל אני לא בטוח שאשתי תאשר אבל יש סיכוי שכן. לא מזמן הייתי במפגש קהילה של vgames והיו לנו שם 4 קונסולות . חודשיים לפני זה היה לנו גם מפגש באולם של אמא של אחד מהמשתתפים בפורום. זאת הדרך הכי טובה לראות משחקים חדשים ;) בעיקר אם אתה קונה הכל מקורי כמוני. בחנויות הם בעיקר יראו לך sports . יש איזה חנות חדשה ליד הקניון ואני לא בטוח שיש לו בתצוגה אבל בגלל אופי החנות אין לי מה לקנות אצלו.

אין לי את כל הלהיטים אני כרגע משחק בעיקר בsamba de amigo שזה משחק קצב . עוד לא סיימתי לגמרי את mario וזלדה. אין לי metroid prime 3 , את red steel (לא משהו), elebits וcooking mama מכרתי . יש לי SSBB כמו לכולם, warioware , rayman raving rabids 1 and 2 וwii play כמו לכולם שקנו אותו בשביל השלט. יש לי גם paper mario שלא נגעתי בו . ב VC יש לי את lost wind , world of goo . וחוץ מזה יש לי רק קטנה של 21" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה גר באיזור חיפה ליד מרכז חורב יש מין מקום עם כל מיני משחקים קונסולות וכו' שאפשר לשחק, עולה כניסה יסבירו לך שם ויש שם הכל, מגיטר הירו בסוני ועד משחקי עם קסדה.

אני בטוח שיש עוד כמה מקומות כאלה באיזור המרכז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסניפי BIG BOX יש להם תצוגה של הקונסולות אתה יכול להתרשם ולשחק ולראות אך זה

אישית הייתי בסניף בב''ש לפני חודש והתרשמתי ממנו לטובה אבל הגרפיקה לא משהו לעומת הקונסולות האחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר ברחובות ויש לי wii

תודה. שלחתי לך הודעה פרטית בנושא.

אם אתה גר באיזור חיפה ליד מרכז חורב יש מין מקום עם כל מיני משחקים קונסולות וכו' שאפשר לשחק, עולה כניסה יסבירו לך שם ויש שם הכל, מגיטר הירו בסוני ועד משחקי עם קסדה.

אני בטוח שיש עוד כמה מקומות כאלה באיזור המרכז.

נשמע מעניין. אני ממש לא באיזור חיפה, אבל אני אחפש משהו כזה באיזור המרכז.

בסניפי BIG BOX יש להם תצוגה של הקונסולות אתה יכול להתרשם ולשחק ולראות אך זה

אישית הייתי בסניף בב''ש לפני חודש והתרשמתי ממנו לטובה אבל הגרפיקה לא משהו לעומת הקונסולות האחרות

תודה, אני אנסה לברר אם יש תצוגה שלו בסניף בסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש big box צומת בילו אבל חניה אין שם הרבה :lol: בעיקר לא בסופ"ש.

מה אין חניה זה היה בצחוק כן?...

כל בילו זה חניה אחת גדולה, ובונים שם עוד חניה.

מקסימום אני גר בשכונה מעל בילו סנטר, אתה מוזמן להחנות אצלי. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחם סינמה סיטי, חנות Gamez, יש להם את כל סוגי הקונסולות להתנסות. רק תקווה שהחנות לא תהיה אפופה בילדים שיתפסו לך את העמדות.

תודה, אני אנסה להגיע אליהם אולי באיזה יום שהילדים בבית הספר... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-Toys R Us בצומת ביל"ו יש עמדת התנסות של , תבוא בשעות הבוקר (ובשום פנים ואופן לא ביום שבת) כדי להימנע ממפגש עם ילדים שחומסים את הקונסולה לעצמם למשך חצי שעה.

מעולה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין רלוונטי.

האם יש פה מישהו נחמד שיש לו ומוכן לאפשר לי (ואולי גם לאשתי) לבוא אליו ולנסות את הקונסולה לכמה דקות (אני נייד וגר ברחובות) ?

אם אתה מוכן לנסוע עד רעננה ובשבת אני מוכן לתת לך לנסות

בחנויות בטח יראו לך את שדי צולע אבל מושך קהל

לWII יש משחקים טובים בהרבה

שלח לי הודעה בפרטי אם אתה רוצה הדגמה ולראות משחקים נורמליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

נסעתי היום בבוקר ל-Toys R us וגם ל-big box ואכן היו שם עמדות .

הבעיה היא שהם מראים רק את המשחקים הבסיסיים שמגיעים עם המכשיר, והכל שם נראה פחות או יותר אותו הדבר (זה נחמד, אבל לא נראה לי שזה מדגים ממש את חווית השימוש, אלא אם כן כל מה שאפשר לעשות זה את אותה התנועה שפעם מזיזה דמות עם מחבט בייסבול ופעם עם מחבט טניס...).

אז אם יש מישהו שגר באיזור רחובות ויכול להראות לי משחקים טובים יותר ל- - אני מאוד אשמח.

קרירין - תודה על ההצעה. שלחתי לך הודעה פרטית ואם עד יום שבת אף אחד שגר קרוב יותר לא יוכל להראות לי את המכשיר אני אשמח לבוא אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...