שאלות של מתחיל באובונטו 8.10. - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות של מתחיל באובונטו 8.10.

Elite_Sniper

Recommended Posts

הממ, ניסיתי להכניס WEP2 עם קוד של 64 תווים ולא עובד ...

אגב, לרשתות לא מוגנות של שכנים אני מצליח להיכנס.

http://img201.imageshack.us/my.php?image=router111pd1.jpg

זה העמוד עם ההצפנה בראוטר, אם יש הצעה מה לבחור זה יהיה נחמד.

בינתיים אני חוזר לWEP64 וויסטה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה requiem aeternam dona eis domine....

לשימוש יומי-יומי ואנשים שלא רוצים לשרת את המחשב, נראה שאין להם מה לעשות עם לינוקס הרבה - וחבל כי פעם דווקא כן הייתי משקיע זמן, וכיום יש לי דברים אחרים שבשבילם המחשב הוא אמצעי ובכלל לא מטרה.

חבל...

תרגע ידידי, לא זיהית טוב את המקור למרות הלטינית שלך תנסה את .

אני נמצא בשימוש יומיומי על קובונטו בדיוק מהסיבה הזו. לא מטפל במחשב, מעדכן פעם בחצי שנה וזהו.

אובונטו כל כך נפוצה שלא משנה עד כמה ביזארית הבעייה שלך, יש כבר הרבה שקרה להם הבעיה.

לעצם העניין איני משתמש כרגע באלחוט כך שלא אוכל לעזור לך.

נסה בפורומים שמתמחים בלינוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, שווה אולי לנסות מנדריבה בשביל העסק הזה?

אם אתה מתכוון לרשת אלחוטית: בוודאי שלא. זה אותו ממשק בדיוק, אותו GNOME ואותו NETWORK MANAGER רקוב ומקולקל כמו בבובונטו.

אין הבדל בין המערכות האלה מבחינת תמיכה בחומרה, למעט העובדה שמנדריבה(מנדרעק לשעבר) היא תוצר של חברה מסחרית אשר גם מוכרת הפצות בכסף(כמו נובל עם הפצות מסוימת של אופן סוזה), וגם קונה רישיונות מחברות ניבזיות כמו , אשר לא משחררות את הקוד לפי עקרון הקוד החופשי(FREE), אלא מפתחות ושומרות עליו כמו שארה"ב שומרת על סודות הגרעין שלה, או משהו בכיוון.

לכן, ואני אמר את זה מניסיון אישי רב וכאוב, לא שווה להתקין. במשך החודש האחרון ניסיתי.

בובונטו 8.04 ו8.10

מנדרעק(מנדריבה) 2009

סקסבונטו(XUBUNTU) 8.10.

קבומבונטו(KBUNTU) 8.10 ו8.04

סוזי(אופן סוזה, הכי חדשה).

ואולי באחרונה הצלחתי להשיג חיבור נורמאלי לWPA בצורה סביר אבל:

הIP שהייתי מקבל משרת DHCP היה דפוק לגמרי, כולל גם בחיבור חוטי רגיל מהראוטור הביתי שאני מכיר - דבר שלא קרה בשום הפצה אחרת.

הייתי מצליח להתחבר לWPA באוניברסיטה, אבל מקבל ניתוקים משהו כמו כל 15 דקות, במקום ה2-3 דקות הרגילות, אם בכלל מצליחים להתחבר, עם הבובונטו והמנדרעק למיניהם.

לכן, אם יש לך את השעה של ההתקנה לבזבז - תנסה, אני מאוד סקפטי.

אתה גם מוזמן לקרא מה כתבתי בת'רדים אחרים, למה אני חושב שהעניין הזה אף פעם לא יסודר גם בלינוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...