הנאום של יאיר לפיד בחדשות ערוץ 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנאום של יאיר לפיד בחדשות ערוץ 2

navk2

Recommended Posts

מישהו הקליט את זה ?

חשבתי שאני הוזה ששמעתי את מה שהוא מדבר... הוא דיבר על התקשורת בצורה מוזרה של גוף 3,כאילו אין לו או למעסיקים שלו קשר בזה...

בכל מקרה הוא דיבר שם דברי חכמים, למישהו יש את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שום דבר ששווה איזכור, סתם דמגוגיה בחצי-שקל שנועדה להסביר למה הם התקפלו.

חוץ מזה, הרוצח הזה צריך להשאר בבידוד עד לסוף ימיו, מי יתן והוא לא יראה אור יום עד סוף ימיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? כי הוא התנקש במשיח השמאל?

ולמה שמדברים בתקשורת על יגאל עמיר צריך להגיד באותו משפט גם "הרוצח" "רוצח ראש הממשלה" או "מנוול"?

למה הכלל הזה לא חל על סמיר קונטר, ברגותי, ערפאת או כל רוצח אחר?

גם בערוץ 10 היה נאום מקומם. דווקא מאוד רציתי לשמוע את הראיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, רק שתדע לך, שאני ימני בדעתי, ואני גר באיזה התנחלות מבודדת בשומרון, אז "שמאלני" אתה לא יכול להגיד עלי.

רבין היה גיבור , הלוואי אם הייתי יכול לעשות פרומיל ממה שהוא עשה למען המולדת.

עמיר הוא רוצח, ורוצח הוא רוצח, לא יותר ולא פחות.

ומעבר לעניין הרצח, רבין מייצג (בעיני) את הישראלי היפה, זה שעושה למען המולדת רק בשביל שאתה ואני וכל אחד מ-6 מליון האנשים שחיים פה יוכלו להתעורר לעוד יום שגרתי, היום כבר לא מוצאים מנהיגים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל אלה שכתבתי: הם לא רוצחים? למה ברגותי או סמיר קונטר יותר טובים ממנו?

בנוגע לרבין: יש את פרשת אלטלנה שהוא הודה בה, מה שמציג אותו באופן לא כל-כך חיובי בלשון המעטה. יש גם טענות שהוא לא בדיוק תפקד במלחמת ששת-הימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפח'ד לא יכול לדעת מה היה קורה לולא היה נרצח או לא.

יכול להיות שהיום היינו חיים בפחד עם ערבים, יכול להיות שהיום הינו חיים בשלום עם ערבים.

בקשר למה שיגאל עשה, הוא ישלם על כך כל חייו.

וכל אלה שכתבתי: הם לא רוצחים? למה ברגותי או סמיר קונטר יותר טובים ממנו?

משום מה אנשים מסתכלים על רוצחים יהודיים כיותר "רעים". אל תשאל אותי למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכי קשור לדיון, אבל למה לאסירים בכלל, ורוצחים בפרט יש בתור ברירת מחדל תנאים של בית מלון? בחדר?! ג'קוזי גם יש?

צריך לקחת את האסירים שיעבדו בסלילת כבישים והנחת מסילות ברזל, ולא שיראו וילמדו לתואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי איתם:

ולמה שמדברים בתקשורת על יגאל עמיר צריך להגיד באותו משפט גם "הרוצח", "רוצח ראש הממשלה" או "מנוול"?

למה הכלל הזה לא חל על סמיר קונטר, ברגותי, ערפאת או כל רוצח אחר?

וגם לתקשורת (השמאלנית) אין בעיה לראיין אותם.

הידעתם שפוליטקאים שמאלנים עולים לרגל לברגותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר ששווה איזכור, סתם דמגוגיה בחצי-שקל שנועדה להסביר למה הם התקפלו.

חוץ מזה, הרוצח הזה צריך להשאר בבידוד עד לסוף ימיו, מי יתן והוא לא יראה אור יום עד סוף ימיו.

תראה אם אני הייתי המחוקק

מבחינתי רוצח על רקע פוליטי או לאומני לא משנה גזע דת ומין צריך לקבל עונש מוות

כולל יגאל אמיר

אבל מה שמאוד מעצבן אותי זה חוקים כמו חוק דרי או חוקים כמו חוק בהקשר של יגאל אמיר

לדעתי אסור שהחקיקה תהייה מיוחדת לאדם מסוים

אם שלום עכשיו וחבריהם שונאים כל כך את יגאל אמיר לא צריכה להיות חקיקה מיוחדת בעניין או יחס מיוחד

זה שכל התקשורת מברברת עליו לא עושה טוב לעם

שישב בכלא וירקב

ולא משנה אם משהיא הסכימה להתחתן איתו ודברים כאלו

למה מחבלים לא מתחתנים בכלא ?

למה אנס פדופיל שאנס את הבנות שלו פחות גרוע מיגאל אמיר ?

אני אומר ככה

1-צריך עונש מוות בארץ למקרים מסוימים

כמו רצח פוליטי \לאומני (ופה יש את הצבועים ששונאים את אמיר אבל מחבלים הם רק לוחמי חופש מבחינתם ואנחנו אשמים

שהם מפוצצים אוטובוס אזרחי )

נאצים כמובן למרות שהגיל כבר עשה את שלו ולדעתי מיותר לחפש אותם עכשיו

ומקרים מאוד קיצונים בפשע כמו הריגת שוטר לדוגמה

2-לאפשר חתונה וחופשות בכלא זה טמטום

זה בעצם מעודד ילודה של ילדים שחשופים לפשע

וחופשה מאפשרת פשע

במקום זה לאסירים כבדים לדעתי צריך לעשות מחנות עבודה

אבל גם ללמד אותם מקצוע

כמובן להפריד מהלא כבדים

כמו תאונות דרכים \הון \מרמה וכו

להם צריך להיות כלא רגיל רק אם שיקום

אבל זה דעתי המדינה לא פועלת גם ככה לפי שיקול רציונלי

אלה לפי שיקולי קולות בבחירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=/1/1369739

שימו לב לפסקה הראשונה של הכתבה:

הראיון עם יגאל עמיר יגנז ולא ישודר גם בערוץ 10. לחצים מדרגים פוליטים שהופעלו על בעלי המניות הובילו את אלו להנחות היום (שישי) בצהרים את חברת החדשות של הערוץ שלא לשדר הערב את הראיון. בכך מצטרף ערוץ 10 אל ערוץ 2, שהחליט כבר הבוקר בעקבות הלחץ הציבורי הכבד, ולאחר דיונים ממושכים של בכירי חברת החדשות, לגנוז את הראיון עם רוצח ראש הממשלה.

אני חושב שזה פשוט מקומם וטעון חקירה של הרשות השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם לא. גם הם מנוולים. מה הנקודה שלך בדיוק.. ?

הנקודה שלו היא ש-

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3610588,00.html

+

תגובות רבות כולל- 330:

אחד מעקרונות היסוד של דמוקרטיה אמיתית הוא עיקרון שיוויון הכל בפני החוק. הדין הישראלי אינו מבחין בין סוגי הרוצחים, ולכן יש לנהוג בכולם באופן שיוויוני. אפשר להתווכח, אם דין זה ראוי ורצוי, אבל זה הדין וכל עוד הוא קיים - יש לכבדו. והנה, דווקא אבירי הסמול הישראלי, שאימצו את הדמוקרטיה כדתם החדשה במקום היהדות (ולדעתי רבים מהם אינם יהודים עוד), דורשים, מעודדים ומטיפים בריש גלי להפרה של עיקרון שיווין החוק בכל הנוגע ליגאל עמיר (ולא רק ביחס אליו, יש לציין). למרבה הצער, כך נוהג הממסד כולו, לרבות בית המשפט!, ביגאל עמיר, בכך שהם מתנכלים ומציקים לו (ולמשפחתו!) על כל צעד ושעל ובכל דרך אפשרית. יחס זה כלפי יגאל עמיר ומשפחתו לא רק שאינו מוסרי, אלא שהוא גם פשע מתועב מבחינה חוקית. לכן, לדעתי, יש לקצוב את עונשו של יגאל עמיר ולשחררו לאלתר, ועד לשחרורו יש לנהוג בו ככל אסיר אחר. כמו כן, יש להעמיד לדין את כל מפירי החוק, לרבות אנשי השב"ס, השופטים וכל מי שהתייחס ליגאל עמיר ולמשפחתו באופן בלתי הוגן ו/או שיוויוני, וכולי תקווה שיום זה יגיע במהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך, תחסוך ממני את ההתחסדות הפופוליסטית הצבועה והזולה הזאת. מעניין אם במקום רבין היה מדובר בביבי, איזו מנטרה היית משנן.

"פשע מתועב מבחינה חוקית" אעלק.

טחחחחחחח, כן אני כמעט מרחם עליו, הנה תכף זולגת לי דמעה. wait for it, אוטוטו זה בא.... או שלא.

דין יגאל עמיר אינו כדין יתר הרוצחים. דין יגאל עמיר צריך להיות חמור שבעתיים, למען יראו וייראו. לא, הדם של רבין לא שווה יותר, כי הוא בסך הכל בן אדם flesh and blood כמו כל אחד מאיתנו. לעומת זאת, דמו של ראש ממשלה כן שווה יותר, כי הוא לא בן אדם - הוא ייצוג חומרי של רעיון, של דרך, של אידיאולוגיה ושל רצון העם שבחר בו. לכן, רצח של ראש ממשלה הוא לא רצח של אדם, הוא רצח של כל הנ"ל, ושל הדמוקרטיה.

מעבר לכך שיגאל עמיר הוא רוצח, הוא אויב המדינה. אין מעשה בגידה חמור יותר, אין רצח מתועב יותר, מאשר רצח פוליטי. קל וחומר של ראש ממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiniMizer אני לא חושב שצריך לשחרר אותו וכמו שאמרתי חבל שאין עונש מוות על רצח פוליטי

אבל אני כן נגד חקיקה וענישה ספציפית לאיש בודד

אני לא חושב שזה הוגן או דמוקרטי ל"שנות את המשחק" רק בגלל יגאל אמיר

ואותם אנשים שרוצים להשפיל אותו בכל דרך אפשרית הם אותם אנשים שלרוב מתנגדים לעונש מוות באופן כללי

ופה זה צביעות

מבחינתי רצח על רקע לאומני דינו צריך להיות כמו רצח על רקע פוליטי

אם אותם תנאים בדיוק

אבל לצערי יש לך חברי כנסת וארגונים שמלטפים מחבלים ומבדילים בין שני

סוגי הרצח האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...