נחשפו דרישות מערכת לGTA4 - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נחשפו דרישות מערכת לGTA4

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הייתי מתרגש מהקוואד. בסה"כ אני מאמין שכפול במהירות 3GHZ יתן ביצועים עדיפים (באחוזים בודדים) על הQ6600. לא נראה לי שנראה משחק שינצל את ארבע ליבות בצורה יעלה בזמן הקרוב.

אני גם לא מתרגש מזה, פשוט זה גורם להרגשה כללית טובה יותר שהמחשב שלך עומד בדרישות המומלצות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שהם שיפרו את הגרפיקה מגרסאת הקונסולות ברמה אדירה, כי אחרת אין שום סיבה לדרישות מוגזמות שכאלה.

לי אישית יש PS3 עם GTA4 ומסך נורמלי (A450 32" של סמסונג), באמת שרואים שרוקסטר חיפפו לגמרי בנושא הגרפיקה, ניתן להוציא מהקונסולות הרבה יותר, והגרפיקה שקיימת בגרסאת הקונסולות לא שווה דרישות שכאלו, מה שמביא לשני מצבים הגיונים, פורט בשקל תשעים או שיפור אדיר בגרפיקה שבאמת שווה דרישות שכאלו.

[משום מה נראלי שהם בחרו באופציה הראשונה :-\]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי גימספוט הגרפיקה משופרט בהרבה

אבל נחכה ונראה אולי בגלל הדחיה ישפרו ניצול חומרה

וחוץ מזה לפי מה שהבנתי יהיה אפשר להגדיר יותר מהגרפיקה

כמו את התנועה בכבישים לדוגמה

ככה שבמחשבים חלשים יחסית יהיה אפשר לשחק בהגדרות נמוכות ופחות כלי בכביש

ובמחשב חזק אם הרבה תנועה בכביש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מסתכלים על SA ועל IV ההבדלים בגרפיקה פשוט מטורפים אבל אם מסתכלים על הגרפיקה של IV לשאר המשחקים כיום היא די בסיסית

בקשר לדרישות מערכת נראה לי שגם C2D יפעיל טוב את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה יחייב SP3?

כנראה זה יהיה המשחק הראשון שלא יפעל על SP2 אם אני לא טועה.

קשה לי להאמין.

זה שצוות הבדיקות של רוקסטאר עשה את ה QA sessions שלו על ויסטה SP1 ועל XP SP3, לא אומר שהמשחק לא יעבוד על משהו אחר.

אם הם היו צריכים לבדוק את המשחק גם ב XP SP1 וגם ב XP SP2 וגם ב בלי SP1 הם היו מבזבזים זמן. בודקים על שתי מערכות הפעלה עם כל העדכונים שלה עד הזמן הנוכחי. אין להם שום סיבה להתחייב על משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...