Ubuntu 8.10 - יצא! - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ubuntu 8.10 - יצא!

Nosh

Recommended Posts

מה שמונע ממני לעבוד סופית ללינוקס זו בעיית המולטימדיה שלה.

VLC אינו נתמך שם (כן כן הוא נתון להורדה ולהתקנה אבל משום מה בכל הגרסאות של לא מצאתי אותו אחרי ההתקנה :P :P)

אין תוכנה נוחה כמו וינאמפ.

בעיות אלה הופכות את הלינוקס לתוכנת נישה של תחליף משרדי ולא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני נאמן ל מגרסה 0.72 ועד היום 0.92 אני איתו

בחלונות וגם בלינוקס אני רוצה לעבוד איתו אבל אחרי שאני מוריד אותו במנהל חבילות אני לא מוצא אותו בתוכנות המותקנות וזה משגע אותי.זה משהו

עקבי בכל גרסאות אובנטו מגרסא 6.10 אני חושב שנחשפתי ללינוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Radeon38, אם באופן עקבי יש לך בעיה כזאת כנראה שמשהו לא מקונפג אצלך נכון :nixweiss:

אני מבאובונטו פחות או יותר מאז 6.10 ואף פעם לא הייתה לי בעיה עם .

לגבי 8.10 נראה לי שאני אחכה איזה שבועיים שלושה לראות אם אין בעיות מעצבנות בשדרוג מ8.04 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי הדרייברים האחרונים מATI תומכים רק בxorg 7.3 ולא ב7.4 שבא עם 8.10, ככה שהתשובה כנראה היא לא.

מצד שני, אני עדיין ב8.04 ויש לי כרטיס , אז לא התעמקתי בעניין יותר מידי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה, אני עכשיו על 8.10- יש שיפור יחסית לגירסא הקודמת אבל עדיין, המערכת מאוד כבדה! נסה את מנדריבה 2009 עם kde4 ווידג'טים ואפקטים והיא תיהיה לך יותר קלה ומהירה. או יותר טוב, נסה את מנדריבה 2009 עם GNOME.

אני אשאר איתה למשך השבוע הקרוב לניסיונות. ודרך אגב, הטענה הרווחת היא שאופן סוזה יותר קלה מאובונטו- מוזר שאצלך זה ההפך.

עדכון קטן: לא יכול להשתמש בה יותר, במיוחד עם מחשב כמו שלי. מחקתי אותה, וחוזר למנדריבה 2009\פדורה\אופון סוזה.

אני חושב שאתה צודק, ולדעתי יש לזה הסבר, כי המנדריבה - בניגוד לבובונטו - בזמן ההתקנה מסירה את כל הדברים שלא הכרחים לחומרה של המחשב שעליו היא מותקנת, בעוד שהבובונטו מנסה להתקין הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...