Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

הSETUP המושלם לדעתי (למרות שאני לא משחק, אבל ככה אהבתי)

SILENT MAKAROV

DRAGUNOB

RPG

ככה אפשר ללהרוג את השרצים האלה מרחוק ובקלות...

אם אתה רוצה תקנה את הAR16 אבל הוא יורה רק צרורות וזה דבילי שאי אפשר לשנות FIRE MODE במשחק הזה.

גם הMP5 נחמד אבל דיי חלש.

ואם אתה מיואש מהמפה הראשונה לפי מה שהבנתי יש 3 מפות! (ROFL)

נ.ב: המרגמה טובה רק לאויב כי רק הוא יודע איך לכוון אותה ולפגוע בך בדיוק של 100%!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חייב לציין שאני די נהנה מהמשחק.

נכון,יש לו לא מעט חסרונות,כמו למשל נוראי (אני משחק על Hardcore) והמשימות בתכל'ס לא הכי מגוונות והכי מעצבן זה הנסיעות המרובות,שתכל'ס לא היו כל כך מעצבן אם לא היה עמדת שמירה/סתם בית מאוכלס ב3 שומרים/ג'יפ או כל מכונית אחרת על כל חצי פאקינג מטר.

אבל אני ממש נהנה.אני משחק בו שעות רצוף ויש לי כל הזמן חשק לשחק בו.דווקא בwar head שכולכם אומרים שהוא יותר טוב עשה לי פחות חשק להשאר בו בזמן ששיחקתי בו.

הוא נראה סבבה,אבל אני חושב שcrysis נראה יותר טוב בכל אספקט.לפעמים אני מסתכל על כל מיני חלקים בfar cry ואומר "וואו זה נראה די מעאפן".אם תהיתם אז עם ה8800GT אני מריץ ב1680X1050 את רוב ההגדרות על ULTRA HIGH ועוד איזה שתיים על HIGH ואני מקבל משהו באזור ה34FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSETUP המושלם לדעתי (למרות שאני לא משחק, אבל ככה אהבתי)

SILENT MAKAROV

DRAGUNOB

RPG

לא ניסיתי עדין את ה-makarov המושתק.. אני מחכה שאוכל לקנות את ה-Desert Eagle.

מה שכן.. אני מעדיף את משגר הרימונים על פי משגר הטילים גם מהסיבה שיש באג למשגר הטילים.

ומי שהשתמש בו קצת יודע את זה.. הטיל נופל לאדמה מסתובב ומתפוצץ.. וגם אם אתה יורה על האדמה בזוית מסוימת, הטיל יקפוץ בחזרה כמו פינג-פונג. ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.אם תהיתם אז עם ה8800GT אני מריץ ב1680X1050 את רוב ההגדרות על ULTRA HIGH ועוד איזה שתיים על HIGH ואני מקבל משהו באזור ה34FPS

המערכת שלי

e7200

EP43-DS3L

HD4850

2GB

ואני משחק על אותה רזולוציה אני מקבל בhigh 50 FPS פלוס מינוס אבל בvery high זה כבר יורד ל20 ומשהו

איך זה יכול להיות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר רוב ההגדרות.. לא כל ההגדרות.

יש הגדרות מיותרות לטעמי

אני אישית משחק עם 8 או 4 AA (לא זוכר בידיוק)

וביטלתי את BLOOM שלא שמתי לב בכלל מה זה נותן, אמור להיות קשור לצמחיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי עדין את ה-makarov המושתק.. אני מחכה שאוכל לקנות את ה-Desert Eagle.

מה שכן.. אני מעדיף את משגר הרימונים על פי משגר הטילים גם מהסיבה שיש באג למשגר הטילים.

ומי שהשתמש בו קצת יודע את זה.. הטיל נופל לאדמה מסתובב ומתפוצץ.. וגם אם אתה יורה על האדמה בזוית מסוימת, הטיל יקפוץ בחזרה כמו פינג-פונג. ^_^

הDEAGLE נחמד מאוד, חבל שאי אפשר לבטר גופות במשחק :D (למי ששיחק בSOF הראשון יודע על מה אני מדבר)

את הMAKAROV אהבתי כי הוא מושתק וHS אחד והם מתים אז אפשר להתגנב.

ולגבי הבאג עם הטילים, לא קרה לי אפילו פעם אחת :screwy:

ובלום זה אפקט של תאורה

http://en.wikipedia.org/wiki/Light_bloom

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת שלי

e7200

EP43-DS3L

HD4850

2GB

ואני משחק על אותה רזולוציה אני מקבל בhigh 50 FPS פלוס מינוס אבל בvery high זה כבר יורד ל20 ומשהו

איך זה יכול להיות :-\

אני משחק בלי AA בכלל,לא יודע מה אתה שם אצלך.ואצלי BLOOM דווקא כן פועל,למרות שאני לא בטוח מה הוא עושה.

דקווא באמת הרוב המוחלט אצלי על אולטרה אבל אני חושב שהShadows על מדיום כי זה ככל הידוע לי משפיע בצורה רצינית על הביצועים.וסט הנשקים שלי הוא:

MAC10(לא ניסיתי את העוזי[למרות שאין לי בעיה לקנות אותו] כי על הנייר הMAC יותר טוב)

AS50 - הסנייפר האימתני הזה

RPG ולא נתקלתי בשום באג איתו

וכולם משודרגים בקטע של דיוק ואמינות ואני די מרוצה מהסידור הזה,למרות שמשום מה הMAC מרבה להתקע לי עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה מעצבנת במשחק .. אני נכנס למשחק , משחק משהו כמו 20-30 דקות ואז הוא קורס לי , והצליל שהיה במשחק ממשיך להתקיים גם אחרי הקריסה .. ועד שאני לא עושה ריסטרט הצליל לא מפסיק :S

MY SYSTEM

e8400

4Gb

HD4870

EP-43

בשאר המשחקים אין לי בכלל קריסות ..

חוץ מזה אני דיי מרוצה מהמשחק .. (למרות שציפיתי ליותר ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש למשחק הזה קודים נמאס לי לחפש כל היום אבנים כדי לקנות נשקים יש קודים?

ומה זה במפה האזורים האלה עם 15 או 12 אבנים כאלה יש שם משו כי אני מחפש ולא מוצא

גם לי היה נמאס אז הורדתי טריינר תחפש בגוגל תמצא תוך שניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDEAGLE נחמד מאוד, חבל שאי אפשר לבטר גופות במשחק :D (למי ששיחק בSOF הראשון יודע על מה אני מדבר)

גם אני חשבתי על זה אתמול.. :smile1:

אחת הסיבות שאהבתי כ"כ את SOF בזמנו.

ולגבי הבאג... מוזר שלא נתקלתם בזה, אתם יכולים לכתוב 2 RPG BUG ב- ותראו על מה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...