שייט בים התיכון, יוון, קפריסין - תמונות + תמונות חדשות עמ' 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שייט בים התיכון, יוון, קפריסין - תמונות + תמונות חדשות עמ' 2

ShowstoppeR

Recommended Posts

הרבה , כן אני יודע ולא מצפה לביקורות לכל אחת ואחת :). כל התמונות צולמו ב RAW ועובדו ב DPP לפי הטעם שלי, יתכן סטיות בגוונים בגלל הבדלים בכיול מסך, ביקורות והצעות לעיבודים שונים יתקבלו בברכה

1

img1305sen1.jpg

2

img1312syy4.jpg

3

img1317shx1.jpg

4

img1356sji7.jpg

5

img1368sys9.jpg

6

img1372sbe3.jpg

7

img1378sii8.jpg

8

img1381sih3.jpg

9

img1395ssa5.jpg

10

img1409sxc8.jpg

11

img1411sxn6.jpg

12

img1412syw4.jpg

13

img1557sxu6.jpg

14

img1567sbu4.jpg

15

img1571slu6.jpg

16

img1587seh7.jpg

17

img1613spz4.jpg

18

img1675sbh7.jpg

19

img1684syh8.jpg

20

img1686sds7.jpg

21

img1693sba6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4,1,14,16 נראות נהדרות הכי אהבתי מכולם את 18 :xyxthumbs:

1 הייתה יותר מדי חשוכה לטעמי...

אני עובר לי הנמל כל יום וזה יפה לראות את זה מנקודת מבט שונה ;)

אממ יש אולי אפשורת לקבל איזה ראר בראפיד עם התמונות ברזולציה גבוהה -לשים כרקע..?

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכניקה מעולה. הבנתי שמדובר ב-450D, אבל איזו עדשה? 17-55 f/2.8 במקרה?

חלק מהתמונות קצת נדושות או בחשיפה לא מושלמת אבל חלקן יכולות להשתלב בקלות בברושור פרסום מהודר של חברת הספנות. במיוחד התמונה מהבר (עם התאורה הסגולה) והתמונה של הגוררת.

בתמונות הדייגים אולי הייתי מוסיף fill in flash בשביל להשיג יותר פרטים מהפנים שלהם.

ריווי הצבע קצת יותר מדי לטעמי, אבל מעביר היטב את האווירה הים-תיכונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות :)

לבקשת בגודל מלא, אני יסרב, יותר מידי התעסקות עם המרות וכיווצים. אם יש תמונה ספציפית ברזולוציה ספציפית שאתה רוצה, תגיד לי, זה יותר פשוט

לגבי הציוד. כל התמונות צולמו עם 450D ועדשת טמרון 17-50. חלקן צולמו עם פולרייזר

כן אני מצלם הכל ב RAW. יש לי 2 כרטיסים של סאנדיסק, III 4GB ו הכחול הסטנדרטי 8GB

ממש ממש יפה :) ניראה גם טיול מגניב

מה שמשגע אותי זה שאם אני יקח בידיוק את אותן התמונות כמו שאתה צילמת שלי יצאו ממש משעממות! אוף!

מה? לא הבנתי...

הייתי איתך בהפלגה :))))))

אני יוצא עוד מעט , איזה מחזור היית?

עולם קטן :)

הייתי מחזור שני

טכניקה מעולה. הבנתי שמדובר ב-450D, אבל איזו עדשה? 17-55 f/2.8 במקרה?

חלק מהתמונות קצת נדושות או בחשיפה לא מושלמת אבל חלקן יכולות להשתלב בקלות בברושור פרסום מהודר של חברת הספנות. במיוחד התמונה מהבר (עם התאורה הסגולה) והתמונה של הגוררת.

בתמונות הדייגים אולי הייתי מוסיף fill in flash בשביל להשיג יותר פרטים מהפנים שלהם.

ריווי הצבע קצת יותר מדי לטעמי, אבל מעביר היטב את האווירה הים-תיכונית.

תודה. לא ממש הבנתי למה התכוונת ב "טכניקה" האם מדובר בקימפוז ו בבחירת זוויות צילום או בחירת הגדרות נכונות במצלמה?

לגבי מילוי, אני מסכים, לא חשבתי על זה באותו הרגע, אני דיי חדש בכל נושא הצילומי רחוב, אבל אני בספק אם הפלאש המובנה היה מספיק פה מה גם שצילמתי נגד כיוון השמש והיה יום בהיר מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי צריך להסביר עצמי טוב יותר. בטכניקה התכוונתי לכל נושא החשיפה, מיקוד, בחירת עומק שדה מתאים לנושא וקומפוזיציה כללית.

לגבי מילוי. יצא לי לצלם את הילד שלי לאחרונה בים עם ה-F40, נזכרתי להפעיל רק בצילומים האחרונים והתוצאות בהחלט ניכרו (אני מוסיף את התמונות האלו לדיון ה-F40 שלי כדוגמאות לצילום פורטרט/ילדים עם המצלמה). אני מאמין שעם הפלאש הגדול יותר של הקאנון היית מצליח להאיר את הפנים של הדייג שסך הכל לא עמד רחוק מדי או לפחות להרוויח טיפ טיפה יותר פרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתמונה השניה צילמתי את המים בזווית כלפי מטה מהמזח. העצות שהיו למטה יצרו טקסטורות די מגניבות שאני אישית אהבתי.

לא הכחול שבתמונה הוא לא הכחול המקורי, חיזקתי מעט את הצבעים המקוריים מקובץ RAW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...