צריך המלצה לרמקולים, פרטים בפנים - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לרמקולים, פרטים בפנים

coolio10

Recommended Posts

אני לא מבין למה לא רשמת את הנושא הזה בפורום "אודיו וקולנוע ביתי"

http://hwzone.co.il/community/index.php?board=17.0

תדפדפו קצת בפורום, לפני שאתם רושמים הודעות

וואי אתה צודק לא ראיתי שזה ציוד היקפי חחח :iamstupid:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם לא עונים, ורק שתיים הציעו CREATURE II שלפי התגובות של האנשים שקנו אותם כתוב שיש איתם לפעמים בעיות, למשל לאחד אחרי שבוע נתקע הקטע של הווליום, והוא אמר "מזל שזה לא נתקע על ווליום חלש", אותי זה קצת מרתיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בסדר, אני לוקח את הVS2421 יאי :P, לא יודע עד כמה הם טובים, אני יודע שהם טובים מספיק ואני אהיה מרוצה (ושאני אהיה מרוצה זה כל מה שמשנה לי D:)

מישהו מכיר איזה חנות זולה ואמינה במרכז באיזור פ"ת רצוי? אם לא אז כמה הם עולים בFOXPC/SKYPC?

אני לא יודעאם כדאי לי לקנות מIVORY, אני יודע שיש המון בעיות איתם, אבל הם קרובים לבית, אני חושב בינתיים שאני לא רוצה הצעות משם, ואם אפשר להתמקד בחנויות אחרות (רצוי מאוד עם נסיון אישי)

ואתם לא יודעים כמה עזרתם לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אמא שלי ואח שלי קנו מחשב מאיבורי ולא היה שום בעיה וגם כשהיה בעיה בקירור של אמא שלי הם ישר תקנו אני לא יודע למה עשיתם להם שם רע אבל אם לרוב פה יש עבר לא טוב איתם אז אני לא יתווקח כנראה שאני יוצא דופן חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני אקח את הVS2421

והוא התלבל כשהוא אמר VS4121? או שיש כאלה באמת?

לא התבלבלתי - יש דגם כזה - הצעתי אותו בכוונה כי הוא יותר טוב

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1058_1848_1849&products_id=20447

דווקא אמא שלי ואח שלי קנו מחשב מאיבורי ולא היה שום בעיה וגם כשהיה בעיה בקירור של אמא שלי הם ישר תקנו אני לא יודע למה עשיתם להם שם רע אבל אם לרוב פה יש עבר לא טוב איתם אז אני לא יתווקח כנראה שאני יוצא דופן חח.

לדיון של אייבורי לא נכנס !!! - הוא כבר נטחן פה בפורום באחד הת'ראדים

לפותח הת'ראד - קנה איפה שאתה רוצה - לגבי אמינות החנויות תעשה חיפוש ותראה חוות דעת של אנשים

אין טעם שהדיון הזה יגרר שוב לנושאים לא רלונטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעת לי את אותו אחד (VS2421)

אתה אמרת אם אני זוכר נכון VS4121 ואני חשבתי שזה אחד אחר, זה נכון?

וה2421 באמת מומלץ? אני חושב שאני אזמין אותו מפנדה (קיסריה, אבל משלוח חינם תוך שבועיים סבבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לאחותי בזמנו את הקריאטיב - מופיע במפרט בצד...

לפני שבועיים קניתי את

מאז ששמעתי את ה- ATP3 - שחבר שלי הביא לבסיס - והתחרנו מול 2 מערכות - + KENWOOD (מהסלוניים) והאיכות שלהם לא נפלה מהמערכות שלי חוץ מהעוצמה כמובן (2 המערכות שלי לקחו :)) נדהמתי - אז בזמנו השקעתי רק 250 על הקריאטיב לאחותי - ורציתי לשדרג אותה - VS4121 הוא קצת יותר יקר (390) אבל הם חזקים - אומנם הבאס לא עמוק אבל "נותן בראש" - אבל הטוויטרים שלו (הרמקולים הקטנים) עושים עבודה נפלאה - ועוצמתיים...

* דגש חשוב זה לשמוע איכותית - לא פחות מ- 192KBPS !!!

* במשחקים אין בעיה...

הרמקולים נמצאים מצדי המסך והסאב - נמצא על מדף (איפה שהרגליים...)

לדעתי הקפיצה הבאה היא לרמקולים שעולים 800 ש"ח... הבאה אחריה ל- 5.1 שעולים מעל 3K

השיקולים בידך...

הכי חשוב שתהיה שלם עם ההחלטה בסופו של דבר כי תמיד תמצא אחד יותר יקר ותתהה אם הוא יותר טוב (לרוב זה גם נכון)

זה מה שהצעתי - לא הדגם שאתה כל הזמן מזכיר - הוא פחות טוב לדעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...