השוואת ציונים! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואת ציונים!

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה לא אוהב צילום' date=' עשיית , עריכה, בימוי, הרבה זיוני סכל אל תילך לזה, אתה תסבול.. (אני אומר את זה בתור אחד שיסיים ביום ראשון הקרוב את לימודיו במערכת החינוך בארץ...:)))

וזה במיוחד סיוט בי"ב לעשות סרט גמר תיעודי (אסור לעשות עלילתי..) זה סססיייוווטטט

[/quote']

אצלנו זה לא ככה, אצלנו זה רדיו בעיקר.

סרטים בקושי, ידידה טובה שלי לומדת כבר שנתיים במגמת תקשורת אצלנו, כיף שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

28 זה 100 אחוז מורחב... זה למשל 5 יחידות מתמטיקה, אנגלית ופיסיקה+פרוייקט במחשבים של 5 יחידות. (זה מה שאח שלי עשה...) מה שאני עושה זה עוד יותר מסריח... כל זה+ עוד 10 יחידות במחשבים(5 יחידות מדעי המחשב+5 יחידות ניתוח מערכות)= 38 יח"ל... בעעעעע!!!

לפחות עשיתי כבר מתמטיקה, אנגלית, 10 במחשבים, עוד כל מיני שטויות כמו לשון והיסטוריה, ונשאר לי פרקי בחירה ומעבדה בפיסיקה... אז שנה הבאה, י"ב, יהיה סבבה:)

אבל ממש מסריח אם אחרי כל החרא הזה אני אהיה נהג בצבא :lol:

מה שבטוח, אני מפחד לקחת מחר את התעודה שלי... יהיו שם נכשלים בכמויות :-\ אבל למי איכפת ממקצועות לא לבגרות? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד פה לא הוציא 100 במועד א' במתמטיקה ו100 במועד ב' וגם 100 בבגרות!!!

אני פשוט סוס :hat: :smoke: :lol:

אתה גם מאוד צנוע ;D

לי יש תעודה חרא השנה (י'). לשון על הפנים (אבל לי אכפת ? יחידה אחת לא חשובה...).

היסטוריה היגשו אותי על 84 והלך לא רע בכלל בבגרות. מתמטיקה 55-60 ככה אבל אני עושה בקיץ מבחן ל5. פיסיקה 95, כימיה 70 וכל השאר זה סתם זבל...

הקטע זה שהמסלול ל5 במתמטיקה פתוח בשבילי ואני שנה הבאה ממשיך פסיקיה כימיה בבחירה :saint: והיסטוריה הלך לי בסדר, אין נכשלים ולשון למי אכפת ? קיצר... בשביל האונניזם שעשיתי השנה אני מרוצה + :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...