@@עזרה בבחירת אוזניות תקציב 110-135$@@ - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

@@עזרה בבחירת אוזניות תקציב 110-135$@@

zion561

Recommended Posts

אאא... אתה לא מכיר את פינקי והמוח?

הוא מטומטם, וגם נראה בדיוק כמו פינקי מהסדרה... אז קראתי לו פינקי! :yelclap:

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

אני המוח.. P=

אגב, אז אחרי שנאכלו לי אזניות ב 300 שח, קניתי אזניות מאיביי ב 10 שח, וקיבלתי איכות פחות טובה, אבל ממש ממש טובה! =)

אני אגיד אפילו יותר מזה, הן כל כך טובות למחיר שלהן, שאני לא מתקשה למכור אותן, מכרתי כבר 6 זוגות....

המסכנה שהאיכות לא בסדר העדיפות שלך ואתה מוכן להתפשר על המחיר.

יש אנשים שהצליל מאוד חשוב להם והם מסוגלים להשקיע סכום כסף אחד או אחר כדי לקבל את צליל שהם רוצים (נו לא תמיד אבל הם שואפים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני את שלי אמרתי, אני חושב שזה ביזבוז 100$ על אזניות. אני אומר תקנה בזול מאוד, ההבדל לא שווה את המחיר, פשוט לא ניסת... תנסה, אם אתה רוצה מעוניין לי אני יתן לך לינק למכירה הזאת באיביי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני את שלי אמרתי, אני חושב שזה ביזבוז 100$ על אזניות. אני אומר תקנה בזול מאוד, ההבדל לא שווה את המחיר, פשוט לא ניסת... תנסה, אם אתה רוצה מעוניין לי אני יתן לך לינק למכירה הזאת באיביי...

נראה לי שהוא רוצה לקנות ב-100$ גם כי אם זה חברה טובה אז זה איכותי יותר ושומעים יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי תשמע אני מצטער שזה הדרדר ככה אבל על תשמיץ את הפורום בגלל זה ותגיד שהוא רדוד ולא עוזר אנשים עוזרים פה לאנשים לפחות 50 פעם ביום אז על תגיד שהפורום הזה לא עוזר בזכות הפורום הזה אני מבין דברים שפעם לא ידעתי שיש אותם אז בקיצור אתה יכול להשמיץ אבל זה לא נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...