@@עזרה בבחירת אוזניות תקציב 110-135$@@ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

@@עזרה בבחירת אוזניות תקציב 110-135$@@

zion561

Recommended Posts

110-135$ מאייבי או ...אם יש אתר אחר זול ששולח לישראל אז למה לא? :nixweiss:

לא אכפת לי סגורות או פתוחות העיקר שהיו טובות ונוחות!השימוש זה מחשב ומוזיקה וקצת משחקים...שהיה בלי מיקרופון כמובן...

אני לא קונה מגבר ...אלה אם כן יש מגבר זול ב-30-40 דולר אז עזבו...

כמה אנשים המליצו לי על AH-D1001K וATH-ES7 מה יותר טוב מבינהים?

אז בקיצור תביאו לי פה המלצה למשו טוב מקווה שתהיה בחירה טובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני קונה אזניות מאיבי ב 2$, הכי זולות שיש מהסוג שהוא מסיליקון ונכנס לאוזן ועוטם הכל. כאלה אני הכי אוהב... זולות, ואני חייב לבאס אותך כשאגיד שההבדל בינים לבין אזניות אחרות יקרות מאוד, קיים, אבל קטן מספיק בישביל לצחוק על אלה שביזבזו עליהם 100$...

היוםף הכל MADE IN CHINA, או שאתה קונה מקצועי, במחיר ענק, ותחפש MADE IN USA, או תקנה הכי זול מסין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני קונה אזניות מאיבי ב 2$, הכי זולות שיש מהסוג שהוא מסיליקון ונכנס לאוזן ועוטם הכל. כאלה אני הכי אוהב... זולות, ואני חייב לבאס אותך כשאגיד שההבדל בינים לבין אזניות אחרות יקרות מאוד, קיים, אבל קטן מספיק בישביל לצחוק על אלה שביזבזו עליהם 100$...

היוםף הכל MADE IN CHINA, או שאתה קונה מקצועי, במחיר ענק, ותחפש MADE IN USA, או תקנה הכי זול מסין...

וואוו, כנראה שבחיים לא ניסית משהו איכותי, כזה בולשיט, ובכמויות! ההבדל עצום! ובנוסף זה שזה "MADE IN CHINA" לא הופך את זה ללא איכותי מכיוון שמי שבוחר את האיכות זה היצרן שהקים את המפעל.

לפי ההמלצות שאני קיבלתי מאנטולי, אני ממליץ על ה-audio technica ATH AD700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו, כנראה שבחיים לא ניסית משהו איכותי, כזה בולשיט, ובכמויות! ההבדל עצום! ובנוסף זה שזה "MADE IN CHINA" לא הופך את זה ללא איכותי מכיוון שמי שבוחר את האיכות זה היצרן שהקים את המפעל.

לפי ההמלצות שאני קיבלתי מאנטולי, אני ממליץ על ה-audio technica ATH AD700

מסכים מאוד יש הבדל גדול של איכות בין האוזניות שאתה קומה ב2$ ובין איכותיות יותר במחירים גדולים יותר למרות שיש גם אם תטוס פעם לסין אז אתה אם תקנה שם יכול ליהיות שזה יהיה איכותי ראיתי שיש שם למשל בקניונים דברים שפה עולים 1000שח' שם עולים 20שח'.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ניסיתה יוקרתיות?

אאא..... אל תצעקו עלי...

כן היו לי אזניות ב 300 שח. עד שהעכבר שלי אכל לי אזניה אחת.. :'(

וברור שיש הבדל, אתם יודעים מה, יש אפילו הבדל ניכר. אבל ממש לא מספיק בישביל להצדיק כזה הבדל במחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאא... אתה לא מכיר את פינקי והמוח?

הוא מטומטם, וגם נראה בדיוק כמו פינקי מהסדרה... אז קראתי לו פינקי! :yelclap:

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

אני המוח.. P=

אגב, אז אחרי שנאכלו לי אזניות ב 300 שח, קניתי אזניות מאיביי ב 10 שח, וקיבלתי איכות פחות טובה, אבל ממש ממש טובה! =)

אני אגיד אפילו יותר מזה, הן כל כך טובות למחיר שלהן, שאני לא מתקשה למכור אותן, מכרתי כבר 6 זוגות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...