מדוע גיימרים מקצועיים משתמשים במסכי CRT ורזו' נמוכות ואיך זה קשור לקצב רענון? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע גיימרים מקצועיים משתמשים במסכי CRT ורזו' נמוכות ואיך זה קשור לקצב רענון?

quantoM

Recommended Posts

there's a misconception here regarding the defintion of what a gamer is.

a gamer is a player that plays versus other people not against the computer. a serious gamer (addict, or a proffesional one) would look for extra edge. they dont care like you guys how the engine looks, they only care to win. so they use anymethod (beside cheating) they can for extra edge . the most known are:

game configs , and im not talking about button binds, they use the lowest settings so they can see the "hitbox" better same model for the enemies and horrendues graphics, all in the name of winning.

other then that they use crt cause there's no delay in pictures , but that phenomena is becoming rare since lcd have really improved. more over they use expensive mouses and headphones so they can stoke they're pray better.

hope the above answers your question

sorry for the bad english i havn't set hebrew yet :/

and one more thing. stay away from online or competitive , this shi* is addictive as drugs.

g0vner_x3

1. אחלה אנגלית.

2. אני לפי ההגדרה הזו רציני ("תקוע" עם מסך CRT , עכבר עם רזולוצית עבודה משתנה להזיז מהר יותר צריח שלך טנק :kopfpatsch:, כרטיס X FI ואוזניות SURROUND, שבעזרתם אכן שומעים יותר טוב את היריבים :screwy: - עד כדיי לזהות לאן מטוס אוייב שבר, אפילו שאני לא רואה אותו).

3. כן, כנראה שהייתי צריך לקחת את התרופות כשאמרו לי :silly:

4. דווקא המון זמן לא באמת שחקתי.

5. תמיד אפשר ליפול שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע מבחינת נתונים רזולוציות וכו' אבל אני משחק הרבה וכל משחק שיוצא אני מסיים

לפני יומיים עשיתי מסיבת ואני הייתי היחיד עם מסך CRT שיחקתי על כל המחשבים וכולם שיחקו על שלי

כל המסכים רחבים ולא רחבים ראו פחות טוב ובנוסף כולם התלהבו איזה יפה רואים אצלי בגלל זה מסך שיש לי עכשיו (LG FLATRON 776FM) ישאר אצלי עוד הרבה זמן

אני יקנה עוד LCD 22 או 24 ככה לסרטים אבל משחקים אני ישאיר אותו ככה גם אני לא צריך לשים 2500 שקל כל שנה כל כרטיס מסך

לדעתי היתרון של CRT בא לידי ביטוי הכי הרבה במשחקי FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימרים מקצועיים אכן משחקים על מסכי CRT ולרוב לא עוברים את הרזו' של 1024X768. כמו כן משחקים על קצב רענון של 100HZ או 120HZ וזה כן חשוב להם. אני דיברתי על כאלו מקצועיים, שחקני CS, QUAKE וכו', ולא שחקני CRYSIS. גובנר יודע על מה אני מדבר, והוא היה הכי קרוב ללתת תשובה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ובוא נחשוב מה ייצרן מסכים מעדיף לעשות

CRT: לייצור פחות, עלויות יצור, אכסון, תעבורה גבוהים יותר, איכות תמונה גבוהה יותר

או לחלופין

LCD: לייצר יותר, הרבה יותר זול ליצור, אפשר לאכסן הרבה יותר באותו מחיר והם קלים יותר ולכן גם תעבורה היא זולה הרבה יותר, אבל איכות תמונה פחות טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'ראד - כל מה שאמרת נכון לגבי LCD הראשונים לפני כמה שנים.

כיום רוב ב- LCD הטובים מציגים מגוון ענק של צבעים/בהירות/ניגודיות, בעלי מהירות תגובה טובה מאוד

אין מריחות או כל שאר התופעות שציינת...

חסרון שעדיין קיים ולדעתי גם היחידי - זוויות צפיה - בהנחה שאתה רואה דרך המחשב - יש מגבלה מסויימת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, רק ש LCD עדיין מוגבלים ל 60HZ ועדיין יש שיהוי גבוהה יותר מאשר מסכי CRT (אם כי במסכים מהירים הוא זניח).

או במילים אחרות, אנחנו לא מדברים פה על איכות תמונה אלא על ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי ב2006 קנה מסך 1932TQ ובאותו הזמן אני קניתי מסך CRT 19 איכותי CTX EX951F ב1000 ש"ח מכיוון שבאותו הזמן בLCD של ה1000 ש"ח היו שווים פחות מגופה של חתול...

עד היום אני לא מתחרט, ראיתי הרבה מסכי LCD וראיתי את המסך שלי, איך שאמרתי לכולם שיש לי CRT כולם נבהלו ואמרו שאני מיושן וצריך להחליף מיד, איך שבאו וראו הלכו הביתה בשינוי דעה רצינית.

אני משחק לרוב ל 1600^1200 בתדר רענון של 75HZ, אני לא מרגיש שום פגיעה בעיניים, שום התאמצות וכיוב... החסרון היחיד של המסך חוץ מהמקום שהוא תופס, זה שהוא משקף את הסביבה לידו בעיקר אם יש הרבה אור זה יכול להיות מעצבן, אבל זה לא משהו שאי אפשר לפתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שום דבר על מסכי LCD ליאור[אם כן, אשמח אם תראה לי :)], אני פשוט שאלתי מה הסיבה שגיימרים מקצועיים משחקים על מסכי CRT, ודיי נתנו לי תשובה. ושלא תבינו לא טוב, אני יודע שמסכי LCD לא נופלים בהרבה ממסכי CRT מבחינת איכות תצוגה אם בכלל[אני על 2007WFP] פשוט רציתי תשובה לשאלה שבכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...