מחשב עושה ריסטרטים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב עושה ריסטרטים

elior021

Recommended Posts

הטמפרטורות בסדר אני חושב שהוינדוס קרס אני יסביר למה: כי המחשב לא מגיע לוינדוס בכלל הוא מגיע למסך שנותן לי לבחור בין safe mode לבין XPואז כשאני בוחר משהו הוא עושה ריסטרט. אני חושב לנסות לפרמט.

אם יש עוד משהו מיוחד שאפשר לבדוק אני אשמח לדעת מהו כבר בדקתי את הטמפרטורות ואיפסתי את הביוס זה לא עזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנתק את הציוד שאינו הכרחי: אם יש יותר מדיסק קשיח אחד אז תשאיר מחובר רק את זה שיש עליו את מערכת ההפעלה, תנתק את הצורב/ים, תשאיר רק כרטיס אחד, אם יש כרטיס מסך ON BOARD ובנוסף חיצוני אז תוציא את החיצוני, אם יש כרטיס קול או כרטיס תוציא אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מצליח להכנס גם למצב בטוח, אז תנסה להחליף את הקרנל

אתה צריך דיסק עם אותה גירסאת SP שיש לך במחשב

תפעיל את המחשב מהדיסק התקנה של הווינדוס, ותכנס למסוף רקובר.

תבחר את המערכת הפעלה שלך ותכנס אליה.

תבצע את הפקודות הבאות (כאשר D: זה הכונן CD הנכון)

cd system32
ren kernel32.dll kernel32.dll.bak
map
Expand d:\I386\Kernel32.dl_

MAP לוקחת זמן, אז אל תיבהל

אחרי זה תפעיל מחדש את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחשב שקיבלתי לתיקון איך אני יכול לדעת איזה SPיש לו אם אני לא מצליח להכנס לוינדוס?

מזה קרנל?

ומה הפקודות האלה עושות?

ובקשר ללנתק דברים שלא הכרחיים למחשב איך זה יכול לעזור לי?

יכולה להיות בעיה לפרמט אותו?

ואיך אני יכול לדעת שהבעיה היא לא במערכת ההפעלה ?

אשמח לקבל הסברים יותר מפרטים ותודה לכל מי שמנסה לעזור לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחבר את ההארדיסק למחשב אחר בתור הארדיסק נוסף, תיגש לספריה windows\system32 בהארדיסק הזה, ותעשה עכבר ימין מאפיינים על KERNEL32.DLL. שם תופיע לך הגירסא של הקרנל ולפיה נדע איזה SP מותקן במחשב.

וכן סביר להניח שהבעיה היא במערכת ההפעלה, התקנה מחדש של מערכת ההפעלה כמובן שתפתור את הבעיה.

אבל כמובן שזאת הרמת ידיים, ולא תיקון (ואחרי זה צריך להתקין הרבה דברים)

והפקודות האלה מחליפות את אחד הקבצים החשובים ביותר בקרנל של הווינדוס שלפי התיאור שלך נראה לי שהוא פגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר ללנתק דברים שלא הכרחיים למחשב איך זה יכול לעזור לי?

יש לי השערה (אולי היא מוטעית) שמדובר בתקלת חומרה. במקרה כזה ניתוק ציוד שאינו הכרחי יכול לעזור באיתור מקור הבעיה. מה גם שזה פעולה שלוקחת בסה"כ מס' דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה יכולה להיות או דרייבר שגורם לבעיה או וירוס.

בכול מקרה תכנס לתפריט F8 ותבחר ב Last Known Configuration (חשוב לציין שאם עברתה את שלב ה Log On הפעולה לא תעזור).

אם זה וירוס את תפרמט כבר. לא שווה להתעשק עם (מנסיון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הבעיה יכולה להיות דרייבר אם היא מתרחשת גם במצב בטוח?

אתה יכול לנסות לבצע עם הקרנל של SP3 , שים לב שלא מוחקים את הקובץ הישן רק משנים לו את השם, אז תמיד תוכל להחזיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה יכולה לנבוע משתי דברים או וירוס או דרייבר בעייתי.

אם לא עברתה את שלב ה Log On תיכנס לתפריט F8 (איפה שנמצא ה safe mode ואלה) ותבחר ב Last Known Configuration

(חשוב לציין שאם עברתה את שלב ה Log on, הפעולה לא תעזור.

אם זה וירוס עדיף לך לגבות מה שצריך ולפרמט ולא להתעשק בלהסיר אותו (זה לא אפקטיבי, ביזבוז זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...