רוצה לקנות רובה אויר חשמלי | פרטים בפנים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות רובה אויר חשמלי | פרטים בפנים

DimRah

Recommended Posts

חבר שלי קנה גלוק בממלכה הקסומה בתל אביב (לא יכלו למצוא שם יותר טוב..) רצו 600 ובסוף הוא הוריג אותם ל250, החלקים הפנימיים הם פלסטיק והוא הגיע עם סוללת ניקל, נהרס לו איזה חלק אחד בפנים והוא לקח את זה למישהו שהחליף לו את החלקים בפנים לברזל, עוד מעט הוא בחול אז הוא יביא מחסנית מוארכת ושתי ליתיום (אם הוא ימצא).

הייתי ממליץ לך לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

OK, סבבה, נגיד אני נרשם לשנה לעמותה הזאת וקונה מהם כל שהוא.

עברה שנה ונגמרה לי תקפות חבר מועדון, הנשק נשאר אצלי בלי שום בעיות?

אגב, יש לך את הפרטים של אותו אדם?

תודה.

הנשק נשאר אצלך מן הסתם כי זה הרכוש שלך אבל אל תצפה שימכרו לך משהו טוב בהתחלה או שיתנו לך להשתמש בנשק של 100 FPS... אלה אנשים מאוד קפדניים בקטע הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחנה מרכזית בתל אביב, קומה 6.

יש שם את הקרייזי שופ שזאת בעצם חנות צעצועים, ויש את הממלכה הקסומה שזאת חנות קטנה עם קישוטים, קטורת וכאלה.

אני לפני שנה בערך קניתי דמוי GLOCK בקרייזי שופ, עלה 300 אני חושב. אתה צריך להתווכח איתו על המחיר.

בטח יש להם MP5, M4, קלאץ' וכל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קנה גלוק בממלכה הקסומה בתל אביב (לא יכלו למצוא שם יותר טוב..) רצו 600 ובסוף הוא הוריג אותם ל250, החלקים הפנימיים הם פלסטיק והוא הגיע עם סוללת ניקל, נהרס לו איזה חלק אחד בפנים והוא לקח את זה למישהו שהחליף לו את החלקים בפנים לברזל, עוד מעט הוא בחול אז הוא יביא מחסנית מוארכת ושתי ליתיום (אם הוא ימצא).

הייתי ממליץ לך לבדוק.

היום אני נוסע לשם, לממלכה...

מה לומר להם? איזה דגמים של M4 מברזל מלא עם יציאת כדור של 350 מטר לשנייה יש לכם?

הנשק נשאר אצלך מן הסתם כי זה הרכוש שלך אבל אל תצפה שימכרו לך משהו טוב בהתחלה או שיתנו לך להשתמש בנשק של 100 FPS... אלה אנשים מאוד קפדניים בקטע הזה....

כאילו כמו אקדח או מה?

או שרובה רק שהוא לא ממש מהיר?...

תחנה מרכזית בתל אביב, קומה 6.

יש שם את הקרייזי שופ שזאת בעצם חנות צעצועים, ויש את הממלכה הקסומה שזאת חנות קטנה עם קישוטים, קטורת וכאלה.

אני לפני שנה בערך קניתי דמוי GLOCK בקרייזי שופ, עלה 300 אני חושב. אתה צריך להתווכח איתו על המחיר.

בטח יש להם MP5, M4, קלאץ' וכל השאר.

אז אתה אומר להתווכח לא משנה מה...

נגיד כמה יעלה לי M4 FlatTop? דגם OPS או Commando?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם אתה אומר רובה, אז כבר האנשים בקהילת האיירסופט לא יתנו לך יחס כמו שהם נותנים לאחרים, הם אומרים כלי איירסופט, למה כלי? כי כשאתה אומר רובה או זה יוצר תדמית של להרוג וכו', אז אסור להגיד , דבר שני, אל תצפה מכלי ב800 להרבה, כדי לקנות כלי רציני בארץ אתה צריך להשקיע לפחות 1500 לאיזה CA, אני הזמנתי כלי ב2200 של G&G שעושה 320+ FPS אבל שוקי הלא רציני הזה עשה בעיות ("הכלב שלי מאושפז אני לא יכול עכשיו" וכו') בטלפון אז באתי ולקחתי את הפקדון.

בהצלחה

אגב: רציתי לקנות כלי כדי להשתלב בקהילה ולא לירות בחתולים, אם מישהו תוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שחקן איירסופט בארץ ואני ממליץ לך על הJG m4 s-system.

אומנם זה סיני, אבל זה הסיני הכי טוב שיש, רובו מברזל, הוא עושה 330FPS עם כדורי 0.2 ומחירו משהו כמו 900 שקל מעמית (הממלכה הקסומה, ת"מת חדשה)

אם לא רוצה סיני המחירים הם משהו כמו 2K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם אתה אומר רובה, אז כבר האנשים בקהילת האיירסופט לא יתנו לך יחס כמו שהם נותנים לאחרים, הם אומרים כלי איירסופט, למה כלי? כי כשאתה אומר רובה או זה יוצר תדמית של להרוג וכו', אז אסור להגיד , דבר שני, אל תצפה מכלי ב800 להרבה, כדי לקנות כלי רציני בארץ אתה צריך להשקיע לפחות 1500 לאיזה CA, אני הזמנתי כלי ב2200 של G&G שעושה 320+ FPS אבל שוקי הלא רציני הזה עשה בעיות ("הכלב שלי מאושפז אני לא יכול עכשיו" וכו') בטלפון אז באתי ולקחתי את הפקדון.

בהצלחה

אגב: רציתי לקנות כלי כדי להשתלב בקהילה ולא לירות בחתולים, אם מישהו תוהה.

הייתי היום אצל שוקי, נראה קצת ממזר... :)

שאלתי כמה עולה M16 FlatTop (לא זוכר איזו חברה) והוא ענה לי עם ומחסנית (אם אני לא טועה) כ-1,400 ש"ח.

ואני לא מתכוון לקנות כלי כדי לירות בחתולים, ממש לא...

אני שחקן איירסופט בארץ ואני ממליץ לך על הJG m4 s-system.

אומנם זה סיני, אבל זה הסיני הכי טוב שיש, רובו מברזל, הוא עושה 330FPS עם כדורי 0.2 ומחירו משהו כמו 900 שקל מעמית (הממלכה הקסומה, ת"מת חדשה)

אם לא רוצה סיני המחירים הם משהו כמו 2K

ה-JG m4 s-system נראה די טוב, ובטח הביצועים לא רעים.

אתה יודע באיזו משמרת עמית עובד? כי היום הייתי בממלכה הקסומה בסביבות השעה 16:00-18:00, והיה שם שוקי ועוד גבר קירח כזה (די נמוך בגובהו).

בקרייזי שופ יש איזשהו עמית, אני לא יודע אם אתה מדבר עליו, אבל שאלתי אותו לגבי כליי M4 של CA ו-G&G, ענה לי: אחד 1,600 והשני 1,800...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמית זה מהקרייזי שופ.

שמע, תמיד הוא ידפוק לך מחיר כפול בהתחלה.

אתה צריך לדעת את המחירים מהבית :P

כנראה שה M4 שהם אמרו 1600-1800 עולה בתכלס 800-900 שקל.

אז מאיפה לי לדעת מה המחירים, מהבית?...

אין אפילו רשימה של מחירים בערך לכלים...

CA עולה 1400+ וGG אף יותר, אז לא חושב שהם הכפילו את המחיר.

בטוח? כי לי נראה כך שהוא חשב יותר מידי זמן וכנראה רצה לדפוק לי מחיר גבוה...

בכל מקרה, אחרי שראיתי את ה-JG M4 S-System בכמה Reviews ביוטיוב, ולפי כמה הערות של אנשים בפורומים אחרים

הכלי נשמע חזק ונראה טוב, אם נגיד והחלטתי לקנות כזה, מה אמור להיות כלול בקופסה כשאני קונה כדי שאני אוכל לירות בכלי (סוללות+מטען וכדו')?...

וכמה בערך הוא אמור לעלות לי, 900-1000 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...