עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות רובה אויר חשמלי | פרטים בפנים

DimRah

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הJG כולל בקופסא, כלי, חוטר, בטריה 8.4V 1100MAH, מטען 250 MAH, אלף כדורים וחוברת הדרכה

אבל אני מזהיר אותך, הכי הזה שוקל 3 וחצי קילו

ידית אחיזה ורד דוט תקנה באייבי בגרושים

אני השבוע קניתי כוונת טלסקופית של TASCO מגדיל 3-9 וקוטר 50 ב145 שקל כולל משלוח

המחיר של תכלס הוא 1000 שקל, אבל תוכל להוריד אותו ל900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, למה אתה רוצה חשמלי ולא גז. מה גם שבטווח המחירים שלך אתה נכנס כבר למחירים של רובי paintball? לא כבר עדיף לשכנע כמה חברים לקנות רובי פינטבול, ולשחק בסופי שבוע?

ב 1500 שקל אתה יכול להשיג משהו כמו Tippmann A5 וציוד נלווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הJG כולל בקופסא, כלי, חוטר, בטריה 8.4V 1100MAH, מטען 250 MAH, אלף כדורים וחוברת הדרכה

אבל אני מזהיר אותך, הכי הזה שוקל 3 וחצי קילו

ידית אחיזה ורד דוט תקנה באייבי בגרושים

אני השבוע קניתי כוונת טלסקופית של TASCO מגדיל 3-9 וקוטר 50 ב145 שקל כולל משלוח

המחיר של תכלס הוא 1000 שקל, אבל תוכל להוריד אותו ל900

תודה רבה אחי על המידע! :xyxthumbs:

אגב, איפה קנית את הכוונת הטלסקופית? eBay?

אני לא מבין, למה אתה רוצה חשמלי ולא גז. מה גם שבטווח המחירים שלך אתה נכנס כבר למחירים של רובי paintball? לא כבר עדיף לשכנע כמה חברים לקנות רובי פינטבול, ולשחק בסופי שבוע?

ב 1500 שקל אתה יכול להשיג משהו כמו Tippmann A5 וציוד נלווה.

לא, אני לא רוצה רובי פיינטבול, כי אני רוצה שיהיה לי כלי שדומה כמה שיותר למציאותי.

חוץ מזה שכשאתה חוטף כדור מכלי איירסופט, זה פחות כואב מכדורי פיינטבול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יונים!!! מה הבחור לא אמר לך שיש לו רישון ל"ציד ערסים" ?

אני לא מבין מה יש לך נגד מכאניקה????

למה חשמל ולמה גז?

אה סליחה... הבנתי שאתה רוצה רובה אוטומתי.... בכל זאת הייתי אצל חבר שלי ויש לו MP5 עם משתיק וכוונת (לא RED DOT.... לייזר) הוא קנה אותו באיביי ודיבר עם המוכר ובסוףהוא שילם לו 50 דולר על משלוח של כל חלק בניפרד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיבה אחת פשוטה, חשמל יותר זול מגז.

גם נכון.

וכל זה בשביל לצוד כמה יונים מסכנות :kopfpatsch:

ממתי בני אדם הם יונים? :screwy::silly:

איזה יונים!!! מה הבחור לא אמר לך שיש לו רישון ל"ציד ערסים" ?

אני לא מבין מה יש לך נגד מכאניקה????

למה חשמל ולמה גז?

אה סליחה... הבנתי שאתה רוצה רובה אוטומתי.... בכל זאת הייתי אצל חבר שלי ויש לו MP5 עם משתיק וכוונת (לא RED DOT.... לייזר) הוא קנה אותו באיביי ודיבר עם המוכר ובסוףהוא שילם לו 50 דולר על משלוח של כל חלק בניפרד....

כן, אבל זה בעיה, זה יוצא ככה יותר יקר, להוציא עוד 50$ על כל חלק בכלי... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי WA M4A1 ב685 דולר לא כולל ציוד מאוד יקר הוא על גז פולל מטאל אבל שווה כל שקל זה ממש ההרגשה כאילו אתה יורה באמיתי קבלו וקישור ליכולות שלו

http://www.youtube.com/watch?v=LcfBX9-hm8c&feature=related

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הכוונת מאייבי

כמובן שכלי גז הרבה יותר טוב ומציאותי אבל גם הרבה יותר יקר ובעייתי למשחקים כי במחסנית יש 50 כדור וגם הגז דיי יקר

כל כמה זמן יש הזמנה מ www.wgcshop.com

המשוואת הם כל כלי סיני מכפילים ב1.9 ואז מוסיפים מע"מ, וכלי לא סיני מכפילים ב1.7 ומוסיפים מע"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין את זה. כל השטויות האלה זה לאמריקאים משועממים שרואים יותר מדיי ,לא לבחורים שעברו את גיל 12.

רוצה לירות? תעשה מטווח. אתה ג'ובניק? כל הבאסה,אתה עדיין יכול לבקש מטווחים וגם תקבל בלי בעיה,לא נראה לי שזמן זה הפקטור הבעייתי פה.

מה ההתרגשות הגדולה מלירות בנשק? תתבגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ההתרגשות זה בזה שבנאדם אוהב נשק? יש אנשים שאוהבים מכוניות ויוציאו את המעיים מהאף בשביל לקנו מכונית נוספת.... יש אנשים שאוהבים נשים ומז**ם כל אחת שבאה ליד... ויש אנשים שאוהבים רובים- חלקם אוהבים את תחושת הירי וחלקם אוהבים את הרובה עצמו... לי יש מכר שיש לו קולקציית (קטנה איזה 19 רובים) אני עצמי אוהב מאוד גיטרות.... ב8 שנים ניגנתי על כל דגם שיצא (דגמים בייצור סדיר) ויש לי עכשיו 3 חשמליות ושתי קלאסיות.... בכללי היו לי כ30 גיטרות... בגיטרות העיניין זה הצליל והנוחות שמביאים לך הרגשה טובה מה זה עם רובים אני לא יודע אבל בסוף אתה מבסוט אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...