סיכוי טוב ל MGS4 על 360, "יש דרישה למשחק ב 360 ואנו בודקים את האפשרות" - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיכוי טוב ל MGS4 על 360, "יש דרישה למשחק ב 360 ואנו בודקים את האפשרות"

marlboro

Recommended Posts

זה באמת כבר מוגזם מדיי

התחיל מ FF שהיתה מכה קשה מאוד, אח"כ Tekken שהפתיע עוד יותר את כולם, וזה כבר מוגזם מדיי

קישור לכתבה,

http://kotaku.com/5063447/konami-officially-comments-on-xbox-360-metal-gear-solid-4

וד"א שיהיה לכולם חג שמח :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. למה לא? אני בעד ריבוי פלטרמות בכל משחק, בתנאי שזה לא פוגע יותר מידיי באיכות הסופית שלו.

ב. למה זה אמור לפגוע בסוני? את ה BOOST הראשוני במכירות הקונסולה כשהוא יצא היא כבר קיבלה, כיום אף אחד לא יקנה PS3 או XBOX360 רק בהתבסס על המשחק הזה, מי שכבר רצה - קנה.

ג. הוא מצוטט כשהוא אומר "אנחנו בודקים את הנושא" ככה ששום דבר עדיין לא מאושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה יפגע בסוני אתה שואל? למה לי לקנות קונסולה יקרה יותר שרוב המשחקים הם מולטיפטפורמה? למה לי לשלם יותר אם את רוב המשחקים אנחנו מקבלים בשני הקונסולות? אין קשר רק למשחק הזה- תסתכל על המשחקים האחרים שאיבדו את הבלעדיות.

ואני בעליו הגאה של PS3 שמאוד חבל לי על - איך שהם זורקים הכל לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה יפגע בסוני אתה שואל? למה לי לקנות קונסולה יקרה יותר שרוב המשחקים הם מולטיפטפורמה? למה לי לשלם יותר אם את רוב המשחקים אנחנו מקבלים בשני הקונסולות? אין קשר רק למשחק הזה- תסתכל על המשחקים האחרים שאיבדו את הבלעדיות.

ואני בעליו הגאה של PS3 שמאוד חבל לי על - איך שהם זורקים הכל לפח.

עדיין יש לסוני בלעדיים, כמו Resistence 2 וכאלו, לפי דעתי לא מודאגים מדברים כאלו כי הם בונים על הצלחה כמו ב PS2

ובכל מקרה יש להם את החברות שלהם שיוציאו בלעדיים טובים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז? גם לXBOX 360 יש בלעדיים.

הקטע החזק של היה בסדרות בלעדיות.

DMC, TEKKEN, FF.

כל אחד מהמשחקים האלו הוא סיבה מספיק טובה בשביל הרבה אנשים לקנות לעצמם קונסולה כזאת.

הם איבדו אותם, וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר ציינתי, במשחק הזה ספציפית זה לא כזה טרגי, את ה PUSH שלו הוא כבר נתן (כמות המכירות של הקונסולה בעת ההשקה של המשחק קפץ משמעותית בחודשייים הללו והתייצב בחזרה), ככה שאיבוד אקסלוסיב כ"כ הרבה זמן אחרי שהוא יוצא (חצי שנה מינימום אם יתחילו עכשיו לעבוד על גירסה ל XBOX, בהנחה שזה אמיתי) כבר לא כ"כ משנה.

בכל אופן, ל PS3 לטעמי יש עדיין הרבה אקסקלוסיבס איכותיים, הרבה יותר מה XBOX360:

http://www.playstationdirect.net/2008/03/ps3-vs-xbox-360-exclusive-games.html

http://news.filefront.com/ps3-exclusives-the-full-list/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

left 4 dead כבר לא אקסקלוסיבי ל360. EA אמרה שהיא מפתחת אותו גם לPS3. אז אפשר להוריד אותו מהכתבה שנתת- HUBER.

ל360 יש אחלה אקסקלוסיביים, ממשיכה לא לתת סיבה הגיונית הנראית לעין לקנות קונסולה יותר יקרה עם מספר משחקים אקסקלוסיבי מצומצם, לא שב360 יש הרבה יותר אקסקלוסיביים... אבל לעומת המחיר של שני הקונסולות- וכמות המשחקים האקסקלוסיביים של כל אחת, אנשים יפסיקו לקנות PS3. לא רוצה לשלם על בלעדיות של משחקים, לא רוצה הוריד את מחיר הקונסולה- אז מה אתה מצפה? שהיא תנצח? בחיים לא! לא עושה שום צעדים לקידום הקונסולה שלה...

פשוט חבל. אני עדיין לא מצטער שקניתי את הPS3 לעומת ה360 אבל חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוני לא עושה שום צעדים לקידום הקונסולה שלה...

קצת נסחפת. תשווה את כמות האופציות שסוני מוסיפה ל PS3 בכל עידכון ותשווה את זה לדאשבורד המטופש של ה XBOX360 ותראה שסוני משקיעה המון בשיפור הקונסולה על בסיס קבוע. ה PS3 של היום הוא לא אותו מכשיר (מבחינת יכולות ותכונות) כפי שהוא היה בהשקה, הרבה השתפר וימשיך להשתפר. בבקשה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=367798.0

לאף חברה היום אין יותר מידיי כח לשמור על בלעדיים אלא אם כן היא פיתחה אותם בעצמה, מהסיבה הפשוטה שיש מעט מאוד חברות צד שלישי שיסכימו לקצץ מעל חצי מנתח השוק למשחק שלהם. פשוט. ושוב, גם כיום אני אישית מעדיף את האקלוסיביים של ה PS3 על פני האקסלוסיביים של ה , אבל לא זה מה שמשך אותי ל PS3 מכלתחילה (לא רק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר יהיה לקבל אותו עם 90% מהמלל בחוץ מבחינתי שידחפו אותו גם לCD יחיד בשביל לעשות את זה, יהיה אחלה, אם לא בספק אם אני אסבול 11 שעות של סרטוני מעבר ודיאולוגים איומיים בשביל משחקיות בינונית ולא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת כבר מוגזם מדיי

התחיל מ FF שהיתה מכה קשה מאוד' date=' אח"כ Tekken שהפתיע עוד יותר את כולם, וזה כבר מוגזם מדיי

קישור לכתבה,

[url']http://kotaku.com/5063447/konami-officially-comments-on-xbox-360-metal-gear-solid-4

וד"א שיהיה לכולם חג שמח :hi:

קודם כל Tekken בכלל לא הפתיע את כולם

גם FF לא כזה הפתיע כי היו שמועות חזקות הרבה לפני ההכרזה

שהPS3 הושק הכרזות כאלו היו הפתעה

אבל הם כבר מזמן לא מפתיעים בכלל

בכל מקרה אין לך גם 360 ?

בכל מקרה אני יגיד את דעתי על העניין

מבחינתי זה מאוד משמח

אם כל המשחקים היו יוצאים מולטיפלטפורם לגמרי

זה היה אומר שהייתי צריך רק קונסולה\מחשב אחד

מבחינתי כגימר זה חלום רטוב

בפועל אמרתי כבר הרבה פעמים חברות צד שלישי לרוב מפתחות ככה

מחשב\360\PS3 שגרסת המחשב לרוב יוצאת באיחור

בהשקה של הWII

PS2\PSP\WII

אבל מתחילים לראות זרימה לבלעדיים לWII במיוחד ביפן

DS

עכשיו אם MGS4 באמת יגיע ל360 אז סיכוי מאוד טוב שגם הPC יקבל פורט

ומבחינתי מהמשחקים לPS3 שאני באמת רוצה לשחק בהם זה ישאיר רק את LBP כרגע

מה שיגרום לי לוותר לחלוטין על לקנות PS3 בעתיד

ואני יוכל ישר לדלג לPS4 אם יהיה בתקווה לתאימות לאחור

ואם לא יהיה בטח יצא פורט בשלב כזה או אחר או רימיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות לPS4 בשביל לשחק בLBP? נו באמת, זה משחק חסר תכלית, כל הרעיון בו זה יצירה ושיתוף של שלבים ותכנים, זה כמו לחכות לעכשיו בשביל לשחק EverQuest1 אז כן יעבוד חלק, ועם כל החודשי חינם שסוני שולחת גם לא יעלה כסף אבל מה הפואנטה לשחק EQ עם 3 וחצי אנשים כלכך פאנאטיים שהם עדיין משחקים MMO שקברו אותם מכל כיוון אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות לPS4 בשביל לשחק בLBP? נו באמת, זה משחק חסר תכלית

דעתך בלבד (עובדתית לא נכון).. כמו שיגידו שהפועל ג'לג'וליה יותר טובה ממנצ'סטר יונייטד (מה שעובדתית לא נכון), בטוח יהיה אחד מהאוהדים ה"שרופים" של הפועל ג'לג'וליה ;D יגיד את זה אבל עובדתית זה לא נכון.

ולכן מה שאני חושב זה שאתה פולט שטויות לאוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות לPS4 בשביל לשחק בLBP? נו באמת, זה משחק חסר תכלית, כל הרעיון בו זה יצירה ושיתוף של שלבים ותכנים, זה כמו לחכות לעכשיו בשביל לשחק EverQuest1 אז כן יעבוד חלק, ועם כל החודשי חינם שסוני שולחת גם לא יעלה כסף אבל מה הפואנטה לשחק EQ עם 3 וחצי אנשים כלכך פאנאטיים שהם עדיין משחקים MMO שקברו אותם מכל כיוון אפשרי.

אני חושב שלא הבנתה אותי בכלל

הכוונה לא לקנות רק בגלל LBP

אלה בגלל כמה סיבות שאני מניח שיהיו שחלקן תאימות לאחור אם זה יהיה 100%

אחת מהסיבות שלי לקנות זה תאימות לאחור לגימקיוב

אני לא משחק הרבה במולטי גם ככה

אז שאני משחק משחקים ישנים אני מתרכז בעיקר בסינגל

וחלק מהמשחקים יכולים להחזיק שנים על שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...