חשבתם שהצרפתים אנטישמיים? תכירו את הבלגים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבתם שהצרפתים אנטישמיים? תכירו את הבלגים

maverick

Recommended Posts

מודעה שמתפרסמת בעיתונים בבלגיה קוראת להתנגד לכיבוש פלסטין ולהחרים פירות וירקות מישראל. בשגרירות ישראל בבלגיה אומרים: יש עלייה במספר פרסומים האנטי-ישראלים. שרנסקי: בלגיה ממשיכה להוביל במקרי אנטישמיות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2660136,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לא צריך להרחיק עד לבלגיה, אפשר למצוא מספיק גועל נפש ובפורום אקטואילה ותרבות בHWZONE כמו "התנגדו לכיבוש פלסטין." ויותר גרוע.

אבל... לנושא הבאמת רציני, הבלגים. אני בעד להוציא משם את שגרירות , להחרים כל סחורה מבלגיה לארץ ולהפסיק טיסות לשם, אני חושב שההיטלר הבא יהיה בלגי, פשוט לישראלים אין מה לחפש שם אלא אם כן הם רוצים להתגרות בגורל.

חרא של מדינה. מי שעכשיו בכיתה יוד ועשה בגרות בטח יזכור מה עשה המלך הבלגי ליופולד ה2 בקונגו... אני חושב שאם היה לנו גבול משותף עם בלגיה כבר הייתה פה מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הקשר לאנטישמיות?

זה שהם לא מתים על ישראלים, או יותר נכון ציונים, זה משהו אחר.

בו נצא מנקודת הנחה שהבלגים {{{((("""לא"""))) }}} אנשטימים.

וגם ..... גם הצרפתים לא אנטישמים.

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה חבר'ה

שום דבר לא השתנה מאז מלחמת העולם השניה

כל אירופה שונאת את היהודים ורק ה' יודע למה...

הראי תמיד ימצאו סיבה לשנוא אותנו היום זה ה"""כיבוש"""

מחר זה יהיה כי מצאו תולעת בתפוז...

מסקנה אין לנו "חברים" בעולם (חוץ מארה'ב שממנת אותנו )

ואין לנו על מי לסמוך רק על עצמנו !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YNET ניפחו את העניין הזה חבל על הזמן!

זה הכל שטויות, אני איתרתי את הכתובת האמיתית של התמונה של התפוז...והגעתי לכאן!

http://www.11.be/index.htm?palestina/index.htm&2

אלה דיפלומאטים פלשתינאים ולא בלגים ולא שום דבר, שטויות במיץ, זה לא יעבור חקיקה אפילו, זאת סתם פרופוגנדה אנטי-ציונית של ערבים מחו"ל!

התייחסות לדברי mortar:

קיצר, כל זה בולשיט, ומי שנגד כיבוש פה בפורום הוא בולשיטיונר לא קטן בעצמו.

מה כיבוש בזה?! זאת המדינה שלנו, ויש לנו עליה זכות מלאה, ואנחנו עושים לערבים טובה ונותנים להם שטחים מהמדינה כי אף אחד לא רוצה אותם, זה לא אומר שהם צריכים לתפוס פה פיקוד ולפגע! וחייבים לזכור את זה!

זאת המדינה שלנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרור בשבילך.

בתוכנית של יצפאן הוא הקדיש 3-5 דקות על הבלגים.

בין המשפטים שלו, הוא קורא להם אוסף של דרעקים עלובים, חבורה של שאריות מגרמניה אנטישמים עלובים.

"חבורה של צרפתים ובלגים אנשים דרעקים , משועממים עלובים ......"- הכל בלשונו של יצפאן.

ממש מול שר החקלאות, והקהל (כנראה הלא תרבותי בעינך) פשוט מחה כפיים בטירוף.(זה היה מדהים!!!)

אבל כנראה שיצפאן ממש לא מדד, והוא מביע דעה עצמאית ואני מרגיש שאירגוני ה- "שלום" או "שינאת חינם ארצ-ישרלית" כבר שולחים מכתבי תלונות נגד יצפאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YNET ניפחו את העניין הזה חבל על הזמן!

זה הכל שטויות, אני איתרתי את הכתובת האמיתית של התמונה של התפוז...והגעתי לכאן!

http://www.11.be/index.htm?palestina/index.htm&2

אלה דיפלומאטים פלשתינאים ולא בלגים ולא שום דבר, שטויות במיץ, זה לא יעבור חקיקה אפילו, זאת סתם פרופוגנדה אנטי-ציונית של ערבים מחו"ל!

התייחסות לדברי mortar:

מה כיבוש בזה?! זאת המדינה שלנו, ויש לנו עליה זכות מלאה, ואנחנו עושים לערבים טובה ונותנים להם שטחים מהמדינה כי אף אחד לא רוצה אותם, זה לא אומר שהם צריכים לתפוס פה פיקוד ולפגע! וחייבים לזכור את זה!

זאת המדינה שלנו!

הלו!

מישהו בכלל התייחס לזה שזה הכל שטויות?!

תודה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות, כמו אורי, גם הקהל של יצפאן אוהב לקרוא לכל מי שמתנגד לציונות או פרו פלסטינאי אנטישמי.

אני חושב שזאת דמגוגיה, וזה שכל הקהל של יצפאן מוחא כפיים כשהוא שומע את יצפאן קורא להם אנטישמים, מוכיח את זה.

לא רוצים לקנות תפוזים? שלא יקנו. חרם זה אחד הדרכים הדמוקרטיות. זה עבד גם בדרום אפריקה בסוף. אין שום קשר בין זה לבין אנטישמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, יצפאן "אינו" המד-חום של האוכלוסייה והמצב. אבל משום מה(אל תסכים איתי כזה) כל שבוע הם מצליחים לספק לנו קפיצה פתאומית של "חום"(כותרות) מזרח תיכוני חדש. כל שבוע הם מחליטים על דעת מיעוט(כאילו הרוב) את מי לשפוט מהארץ. העיקר שאת באשר אסד ואת כל הרוצחים האמתיים הם שומרים לארוחה סופית עם האמריקאים.

מהיכן הצביעות הזו? הם שוכחים משום מה שהם שלטו בקולוניות מרוחקות בשביל עשיקת המחצבים המקומיים וניצול האוכלוסייה המקומית.

שישאירו לנו את המלחמה בטרור לפני הטרור יגיע למפתן ביתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייחסות לדברי mortar:

זאת המדינה שלנו!

חחחח, אתה צוחק עליי ? מה נהיית לי פה סנילי פתאום (זה MORTAR הלוו), שמאל זה לא הצד החזק שלי.

אמרתי שלא צריך ללכת עד בלגיה בשביל למצוא יפה נפש שיגידו לך דיי לכיבוש פלסטין - אפשר למצוא אותם פה בHWZONE.

n1 - אתה יודע מה מערור רחמים בך ? שתמיד תמיד תמיד אתה תהיה אכשהו בצד נגד כולם, מדברים על בלגיה שהם אנטישמים ואתה יודע שזה ממש חמור משהולך שם, פעם אחת אתה לא יכול לגנות משהו באמת צודק ? אתה מפחד שאני אקרא לך ימני ? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...