חשבתם שהצרפתים אנטישמיים? תכירו את הבלגים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבתם שהצרפתים אנטישמיים? תכירו את הבלגים

maverick

Recommended Posts

נו, ונהסכמתי איתך מה אתה רוצה? ???

בכל אופן, אנשים פה מסתבר לא יודעים לקרוא!

לא בלגיה מחרימה את הסחורה הישראלית וגם לא חלקים גדולים באוכלוסייה.

אלה בעצם דיפלומטים פלשתינאים שחיים בבלגיה שנאמר לי גם רוצים להפוך את הערבית לשפה רישמית בבלגיה.

אז אין פה מה להלחץ ולהתחיל לצעוק שכל הבלגים אנטישמיים כי זאת פשוט טיפשות.

ומי רואה יצפאן בכלל, הליצן הזה ממש תת רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, כאילו מה נפלתם מהירח? אתם לא מעודכנים? אנטישמיות היא לא נחלת מדינה בודדת...היא

תופעה כלל עולמית שכנראה לא תפסק לעולם..

גם בקנדה יש אנטישמיות, גם בצרפת, אני בטוח שגם באוסטריה, אפילו ברוסיה בחלק מהמקומות יש...

קבוצות של ניאו-נאצים, פרו-פלשטינים וסתם ערבים מן הסתם לא מחבבים אותנו במיוחד..So what?

אנו כבר לא בתפוצות, יש לנו מדינה(עדיין) שבה אנחנו חיים(בערך) כך שעל מה כל המהומה?

כאילו לא ראיתם אנטישמיות אף פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האירופאים לא שמים לב שהערבים לאט לאט משתלטים להם על המדינה ושהם יבינו את זה תהיה כזאת מלחמת אזרחים שימחקו להם את האמא ויעיפו את כולם חזרה למדבר

אז שיגידו מה שהם רוצים העיוורים האירופאים האלו

ובכלל , גם הערבים הם שמים :> אז האנטי אמור לכלול גם אותם :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האירופאים לא שמים לב שהערבים לאט לאט משתלטים להם על המדינה ושהם יבינו את זה תהיה כזאת מלחמת אזרחים שימחקו להם את האמא ויעיפו את כולם חזרה למדבר

אז שיגידו מה שהם רוצים העיוורים האירופאים האלו

ובכלל , גם הערבים הם שמים :> אז האנטי אמור לכלול גם אותם :>

כן, אבל מהצד של ישמעאל אני חושב ולא מהצד של יצחק....(עדיין התנ"ך לא נחמק, מוזר ???)

בכל מקרה לערבים יש מספיק ארצות לגור בהם, והם לא חייבים להציק לכולם בנושא הפלשטינה...

אירופאים אף פעם לא אהבו אותנו במיוחד כידוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו צריכים להתאחד עם הערבים נגד כולם! (סתם)

בכל זאת, לדעתי אין מה לדאוג בקשר לבלגים כי אלה לא הבלגים אלא דיפלומטים פלשתינאים מבלגיה שמפרסמים את הפרופוגנדה הזאת.

בקשר לזכות על המדינה הזאת, איך זה קשור? :)

אבל האנטישמיות ובכלל גזענות נובעת מבורות מוחלטת כלפי אותו העם.

למשל! להיטלר הייתה תורת הגזע אשר הייתה מבוססת על תורתו של דארווין, אבל בסה"כ בגלל בורותו הוא לא הבין אותה נכון.

הוויכוח הישראלי-ערבי אינו נובע מגזענות, לפחות לא מהצד שלנו, אני לא שונא ערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מבין מה הסיפור הגדול. אז קבוצה של אנטי ציונים או פרו פלסטינאים פרסמו מודעה, וכבר הבלגים הופכים להיות אנטישמים.

המודע לא פורסמה בעיתונים גדולים ומכובדים בדיוק מהסיבה שזה מתחת לכבודם מודעות שכאלו.

מה שאותי דווקא כן הרגיז זה שכאשר ינסו לתבוע את מפיצי ההודעה על הוצאת דיבה, החוק הבלגי לא יתיר זאת (אך עם זאת הוא מתיר לתבוע אזרחי מדינות זרות ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) מסכים איתך בקשר לחלק הראשון.

ב) על איזה בסיס תתבע אותם על הוצאת דיבה?

המצב בארץ הוא עניין של הסתכלות ודיעות.

אני לא רואה בזה הוצאת דיבה, אלא יותר כהסטה של כמה מפגרים שצריך להתעלם מהם ולא לתבוע אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...