לינוקס על Eee PC 1000H/xp - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לינוקס על Eee PC 1000H/xp

orelzion

Recommended Posts

טוב, אז הורדתי את הדבר הזה והפעלתי אותו על , הלייב CD נראה טוב, אבל הטאצ' פד של העכבר לא עבד לי. חשבתי שאולי זה יסתדר בהמשך אחרי ההתקנה, אז ניסיתי להתקין תוך כדי שאני מתמרן עם המקלדת, אבל כשבאתי לעשות partition הוא אמר לי משהו מוזר "too small size" התקנתי בעבר לינוקסים (על המחשב השולחני) ובחיים לא ראיתי הודעה כזאת, מה הוא רוצה, 10 ג'יגה לא מספיק לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לבדוק את זה:

http://www.ubuntu-eee.com/

אם אתה רוצה את הגירסא הרגילה של אמורים להיות אבל תצטרך כנראה לחפש קצת בגוגל...

מה ההבדל בין הגרסה הזאת לרגילה ?

היא תתאים לוינד גם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה. הורדתי והתקנתי את הדבר הזה. כשבאתי להגדיר מחיצות, הוא טען כי המחיצה שהקצבתי היא קטנה מדי, בחרתי באפשרות ידנית, והקצבתי 10 ג'יגה מההארד דיסק שלי לאובונטו. הוא שוב טען שזה לא מספיק, אולם הפעם הוא חטף באג ומחק לי את כל ההארד דיסק!!!!!!! ההתקנה עברה לא היו בעיות מיוחדות, הצלחתי להתחבר לwireless של השכנים, כדי לכתוב לכם את המסקנה הבאה: היתה ותשאר מערכת ההפעלה הטובה ביותר, אולי האובונטו הזה נראה יותר טוב מהXP ובפונטנציאל הוא יכל להיות הרבה יותר טוב, אבל לא נוח שאין לי לעכבר ולמודם, ושבאג קטן ומעצבן מוחק לי אלפי שירים ומסמכים מהמחשב, אני הולך להתקין את הXP מחדש, אני צריך למצוא דיסק התקנה ובקיצור הסתבכתי.

עצה טובה לאנושות: אל תתקינו לינוקס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה. הורדתי והתקנתי את הדבר הזה. כשבאתי להגדיר מחיצות, הוא טען כי המחיצה שהקצבתי היא קטנה מדי, בחרתי באפשרות ידנית, והקצבתי 10 ג'יגה מההארד דיסק שלי לאובונטו. הוא שוב טען שזה לא מספיק, אולם הפעם הוא חטף באג ומחק לי את כל ההארד דיסק!!!!!!! ההתקנה עברה לא היו בעיות מיוחדות, הצלחתי להתחבר לwireless של השכנים, כדי לכתוב לכם את המסקנה הבאה: windows היתה ותשאר מערכת ההפעלה הטובה ביותר, אולי האובונטו הזה נראה יותר טוב מהXP ובפונטנציאל הוא יכל להיות הרבה יותר טוב, אבל לא נוח שאין לי דרייברים לעכבר ולמודם, ושבאג קטן ומעצבן מוחק לי אלפי שירים ומסמכים מהמחשב, אני הולך להתקין את הXP מחדש, אני צריך למצוא דיסק התקנה ובקיצור הסתבכתי.

עצה טובה לאנושות: אל תתקינו לינוקס!

איך התחברת לאינטרנט ?

אני השתמשתי בלייב סידי על wind והמערכת ממש נוחה

רק לאינטרנט לא הצלחתי להתחבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך התחברת לאינטרנט ?

אני השתמשתי בלייב סידי על wind והמערכת ממש נוחה

רק לאינטרנט לא הצלחתי להתחבר

פשוט, ההפצה הזאת מגיעה עם הדרייברים מותקנים כבר בתוכה, ככה שזה ממש נוח. אבל יש לי מודם סלולרי שאני מנסה כבר שעות להתקין ולא מצליח, זה הבאסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט, ההפצה הזאת מגיעה עם הדרייברים מותקנים כבר בתוכה, ככה שזה ממש נוח. אבל יש לי מודם סלולרי שאני מנסה כבר שעות להתקין ולא מצליח, זה הבאסה.

אתה עלול להמשיך ולנסות עוד המון זמן

אחרי חיפושים רבים מצאתי איכשהו מדריכים עם המון קומבינות להתקנה של מודם סלולרי של אורנג' אבל זה פשוט לא שווה את הטירחה כשב או יש דרייבר מובנה בתוך המודם ותוך דקה מקליקים על האייקון והוא מחובר לאינטרנט.

המוזר הוא שדוקא הלינוקס שמגיע עם ה ASPIRE ONE אוכל בלי שום בעיה את המודם הסלולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הבאסה עם לינוקס, והאמת שבקטע הזה זה באמת בעיה של החברות שלא מספקות תמיכה נורמלית, עם כל השנאה שלי ללינוקס, פה זה לא אשמתם, אבל זה לא אומר שאני צריך לסבול בגלל זה.

אבל מצד שני אין לי עצבים לחפש עכשיו דיסק ולהתקין ממנו או להוריד באינטרנט, אז אני מנסה לראות אם אפשר לחיות עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...