עכבר למשחקים - עמוד 5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר למשחקים

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואו איזה מחיר סוס הם דפקו KSP!

טוב נראה כבר נתת לי נקודה למחשבה שאולי אני אקנה כאן בחיפה את העכבר,למרות שלא יודע אם ההורים יסכימו הם בטח יביאו תרוץ של אין לך סיבה לקנות ככה סתם את העכבר חח

ככה אם אני נוסע יש סיבה שאני אקנה את העכבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נראה כבר נתת לי נקודה למחשבה שאולי אני אקנה כאן בחיפה את העכבר,למרות שלא יודע אם ההורים יסכימו הם בטח יביאו תרוץ של אין לך סיבה לקנות ככה

משהו לא תקין בהחלטות שלך/של ההורים

אתה צריך עכבר שיהיה נוח לידיים שלך ושלא יכאב לך המפרק - זה התירוץ

ולגבי הקנייה ליד הבית הציעו לך (ואני) לעשות זאת - אין טעם לקניה באילת !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שיש לו את ה

G5

ואת ה

Deathadder

ואת ה...

MX518

ואת ה

G7

הייתי ממליץ על ה G5, עיצוב מדהים, נוח מאד ליד(טיפה קטן יחסית אם יש לך יד ממש גדולה) אבל הוא חוטי,

אם הקטע של החוט מאד מפריע הG7 עכבר מעולה נח מאד אבל יש לו בעייה של ליכלוך, הוא מתלכלך מאד ! (גם לחבר שלי שיש G7 זה ככה)

לא מפריע בכלל פעם בכמה זמן אתה דופק לו ניקוי עם מגבון 8- >

בנוגע לDeathadder לפי דעתי הוא אחלה עכבר אבל הG5 עדיין מטיס אותו לטעמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן מגוון רחב של דעות....חלק אומרים G5,חלק אומרים MX518...

מה שאני אעשה:אני אלך לחנות,אסתכל על שני העכברים MX518 וG5(במידה ויהיה להם)...אראה מה נוח לי יותר להיות איתו על היד...ומה שיהיה נוח יותר זה אני אקח. הרי,בסופו של דבר גם הMX518 וגם הG5 מותאמים במיוחד למשחקים...אז זה לא משנה מה כל אחד יגיד בסוף אני זה שאצטרך לראות מה נוח לי יותר ולבחור איזה מהעכברים אני קונה....

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, קשה לי להאמין למישהו שטוען שיש לו 2 מ-3 העכברים הטובים ביותר לגיימינג בעולם ובוחר דווקא ב-G5 בתור הטוב מביניהם, לי הוא נראה בתור עוד פאנבוי של G5 ולא הייתי מסתמך יותר מדי על הדיעה שלו. בכלל, בשיא האובייקטיביות, יש פה מעט מאוד אנשים ששווה להתייחס לדיעה שלהם כשאתה קונה עכבר לגיימינג, רובם ככולם הם אלה שממליצים לך על ה-G5, כי כל מי שקצת מבין בעכברים לגיימינג יודע עובדה פשוטה -

ה-MX518 וה-G5 הם זהים לחלוטין במימדים ובצורה שלהם. הדבר היחיד ששונה ביניהם חוץ מכמה גימיקים מטופשים ל-G5 זה החיישן, שהוא חלק חשוב מאוד בעכבר גיימינג ובעכבר באופן כללי, וזאת עובדה שהחיישן של ה-MX518 טוב יותר מזה של ה-G5 על כל משטח שקיים. כלומר, יש לך שני עכברים פחות או יותר באותו מחיר שנראים אותו דבר כאשר לאחד מהם יש "מנוע" יותר טוב. איזה מהם תיקח? אני חושב שהתשובה ברורה - MX518.

אם אתה רוצה הוכחות לזה אני יספק לך בכיף. אבל רק שלא תסתבך יותר מדי כשאתה מחליט מביניהם, כפי שאמרתי ההתלבטות היחידה שלך צריכה להיות עם ה-DeathAdder. אין טעם לבדוק איזה עכבר מבין ה-G5 וה-MX518 "נוח יותר ליד" כי שניהם מעוצבים בידיוק אותו דבר ובאותו גודל, המרקם גם כן שונה אבל זה לא קריטי ויש שיגידו שהמרקם של ה-G5 אפילו פחות נוח מזה של ה-MX518. ( של ה-G5 מחוספס יותר )

מצטער על החפירה אבל נמאס לי לראות אנשים שסתם קונים עכבר פחות טוב בגלל שאנשים שעשו את אותה הטעות מטעים אותם. ההבדלים לא גדולים וגם ה-G5 עכבר מעולה, אבל אין שום סיבה שבעולם לקנות אותו כל עוד יש עכבר שהוא ללא ספק טוב ממנו וגם עולה פחות או יותר אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי באילת לפני חודש וגם נכנסתי לחנויות מחשבים כי רציתי עכבר.

המחירים פשוט לא תואמים את השוק. MX518 בכ- 230 שקל, כשבאייבורי וKSP יש אותם ב +- 180.

וחוץ מזה, אם תתחרט פתאום תסע עד אילת להחליף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

1. לא החלטה שלך

2. אין סיבה לנעול

3. כל אחד בדיון הזה נותן את דעתו בנושא - ואתה לא !!! = ספאם - ועל פי חוקים זה אסור

ולעניין - MX518 בגלל החיישן ובגלל התקציב ובגלל הנוחות

ה- DA פחות נוח לדעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהיה באילת,תלוי באיזו חנות היית...יש חנויות שהם יותר גנבים ויש חנויות שפחות גנבים...

אבל בעיקרון באופיס דיפו הוא עולה 250 אז כבר יש לך כאן הבדל של 20 שח....

וקיבלתי ממישהו שעובד בחנות ניורון סטור שהעכבר עולה שם 145 שח....

נראה מה יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...