עכבר למשחקים - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר למשחקים

חן מ

Recommended Posts

ואת הקנייה של העכבר אני מתכנן לעשות באילת,כשאני אהיה בטיול שנתי מטעם בצפר

כמה הוא יעלה שם אחרי מעם,אם רגיל הוא עולה 250?

לא תרוויח באילת כלום... אולי בבאג

תשווה בזאפ ושם תמצא הכי זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ליאור,למה שאני ארוויח פחות אם זה שם המחיר אחרי מעם?

נגיד זה עולה רגיל 250 הMX518,אז שם הוא אמור לעלות 220

אה ואיך החוט של העכבר?מרגישים אותו?

כי כאילו אצלי בחדר המחשב נמצא על מין שידה כזאת,והמסך והמקלדת על השולחן,וגם העכבר על השולחן,אז יהיה לי נוח לחבר את החוט של העכבר אכישהו מאחורי השולחן למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ואיך החוט של העכבר?מרגישים אותו?

כי כאילו אצלי בחדר המחשב נמצא על מין שידה כזאת,והמסך והמקלדת על השולחן,וגם העכבר על השולחן,אז יהיה לי נוח לחבר את החוט של העכבר אכישהו מאחורי השולחן למחשב?

אני גם מעביר את העכבר מאחורי השולחן ואין לי שום בעיה של תזוזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לכל סניפי החנויות שקיימות באילת ובכל שאר הארץ - לדוגמה באג כמו שציינתי

לגבי חנויות שלא מופיעות באילת והן מיבאות פרללי - המחירים נמוכים יותר ולרוב גם יותר מהחנויות באילת...

תבדוק בזאפ - כשתהיה באילת תראה את ההבדלים - אל תרוץ לקנות כי "באילת אין מע"מ" - הפערים בין החנויות, לעיתים, הן יותר מ- 15%...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שעדיף לקנו בחנות מוכרת כמו באג,כי שם באמת יש סיכוי שיהיה את המחיר הזול יותר...?

ויותם,אני צריך לצלם לכאן את התמונה של החדר שלי כדי שתראה באמת שאפשר להעביר שאחכ אני לא אקנה ולא יהיה לי נוח....

אבל בעיקרון החוט שלו גמיש?זאת אומרת אין לו כזה שהחוט מתנגד ומושך את העכבר לכיוון שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אצלי יש את השולחן בצד,על השולחן יש את המסך והמקלדת ועכבר כרגע ,והמחשב נמצא יותר למטה על מין מדף כזה...

אם אני מעביר את החוט מהצד כזה זה בסדר זה בערך כמו אצלך לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

עכשיו לגבי המחיר:התקשרתי לנחות ניורון סטור שנמצאת באילת כדי לשאול מה המחיר ולא ענו לי שם משום מה...

ניסיתי להיכנס לאתר שלהם ולא עובד

מה צריך לעשות?להתקשר לסניף תל אביב ולבקש שיבדקו לי את המחיר דרך המחשב שלהם בסניף באילת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חן - קראתי ברפרוף את הדיון וראיתי שהרבה המליצו לך על ה-G5 , ושלא בצדק.

אם אתה באמת מחפש עכבר למשחקים נתחיל מזה שה-MX518 הוא בפשטות עכבר יותר טוב מה-G5. הם מעוצבים אותו דבר ול-MX518 יש חיישן יותר טוב ויציב, וזאת עובדה. אולי יש אנשים שיבחרו להתעלם מכך ויגידו שההבדלים לא מורגשים אבל בתור אחד שכן השתמש בשני העכברים על פאד SteelSeries 5L ו-QCK אני יכול להגיד לך שההבדלים כן מורגשים, אמנם לא בצורה קיצונית מדי אבל בכל זאת מרגישים.

שים לב למחירים של שני העכברים ותתחשב בכך שה-G5 יצא שנתיים אחרי ה-MX518, ושתבין היום הוא עולה פחות כי כולם יודעים כבר שה-MX518 יותר טוב והוא גם יותר פופולרי היום בקרב גיימרים.

בכל מקרה - ה- DeathAdder לדעתי בתור אחד שהשתמש בכל שלושת העכברים, יתן לך תמורה טובה יותר משניהם לכסף. ה-MX518 עולה היום בסביבות 200-250 שקל וה-DEATHADDER בסביבות 300, ה-DEATHADDER נוח יותר משניהם והחיישן שלו תיאורטית פועל טוב יותר מזה של ה-MX518 ( למרות שבמקרה הזה ההבדלים באמת לא מורגשים ), לדעתי הוא שווה 300 שקל ואם אתה משחק הרבה במשחקי וכ"ו עם העכבר הזה אתה תגיע לביצועים הכי טובים.

על כל פנים אני חושב שהבחירה שלך צריכה להיות בין ה-MX518 לבין ה-DeathAdder.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

תודה על התגובה,קודם כל תגובה עניינית ביותר ועוזרת להתמצא

אז ככה...אני החלטתי שכנראה אני אלך על הMX518,אני מקווה שבחנות באילת שאני אהיה שם יהיה להם אותו במלאי,אני מאמין שכן יותר נכון

עכשיו:כמה כסף כדאי לקחת?200 או יותר?כי אולי עדיף טיפה יותר כדי לא להיתקע ולהגיע למצב שיחסר לי הכסף שדרוש לקנייתו של העכבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...