המחירים המופקעים של משחקי הקונסלות - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחירים המופקעים של משחקי הקונסלות

שי Games

Recommended Posts

קרירין - איזה כרטיס רשת יש לך ? 90% שיש לו כמו גדול (אם הוא - 100%)

של הביט לנייח הזה מההגרלה שהייתה באתר

הכרטיס לPCIE

לגבי זה שאתה לא קונה משחקים גדולים אבל אתה נהנה מהם -> הוכחתי , אם היה אפשר לצרוב DLC -> גם את זה היית עושה כמו פנטר.

עובדה שזה כן אפשרי ואני לא עושה את זה

איפה ההוכחה ?

אני משלם על משחקים שאני יכול להשיג בחינם ככה שהתאוריה שלך לא פועלת בכלל

טקן 5 - 100-150 ש"ח , יש אפילו מבצעי אחד פלוס אחד אפילו בבלוקבאסטר.

משחקים ישנים עולים כ150 ש"ח וחדשים עד 250 ש"ח , שוב סביר ביותר.

משחק ישן ב150 זה לא סביר בכלל

לך יש PS3 אתה בטח יכול לקנות בגרושים מהPSN

אין מה לעשות , אנשים ממציעים לעצמם תירוצים כדי להצדיק את זה.

וכמו שאמרתי - אני לא אומר קנו את הכל! ואל תורידו ותפרצו , אני אומר - אהבתם משחק , פעם בחודש - קנו אחד.

לא יצאתם פריירים , ולא בזבזתם כסף שהיה הולך למשכנתא או שום אנלוגיה אחרת של לגור ברחוב - תמכתם בתעשייה שבזכותה יש לנו כאלו קונסולות , מחשבים ומשחקים נפלאים.

אז למה התעשייה לא תומכת בארץ ?

לפי מה שהבנתי ותקן אותי אם אני טועה למרות שיש נציגות של סוני בארץ

אתה חייב לזיף כתובת כדי לקנות מהPSN

לזיף כתובת זה חוקי ? זה עומד בחוקי הפלצנות מוסר ?

תעשה לי טובה

אתה קונה מהPSN ?

וכמו שאמרתי אני כן קונה מהשרות של

ואם יהיה לי DSI יום אחד ויהיו משחקים מלאים לקנות ב30$ לחדש אני יקנה גם לו משחקים

ואם יהיה לי PS3 אני יקנה מהPSN

אולי תבין תמכור זה דבר בסיסי ביותר בכלכלה

לא כולנו דוחים ברמה שאתה חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני יגיד לכם איפה הטעות במה שאתם אומרים

יש שני צדדים

מצד אחד אם לא היה הורדות לא הייתה מתקדמת הטכנולוגיה בקצבים שהיא מתקדמת היום כי לא כל בן אדם היה קונה כל דבר שיוצא ישר כמו שמורידים כל יום מישהו נגיד שהוריד לפני חודש נירו 8 ועכשיו נירו 9

צד שני

אי התשלום לחברות מפילות הרבה מהם והרבה חברות בעלות פוטנציאל שיכולות לקדם את הטכנולוגיה פי כמה וכמה

ואני יסכם במה שליביו אמר בסגנון שלי

זה לא שלא תורידו כי כמעט ואין דבר כזה בן אדם שלא הוריד

אבל תורידו חכם

נגיד שיחקתם ב4 משחקים בחודש או תוכנות ומה שעשה לכם את זה הכי הרבה תקנו אני לא מדבר על וכאלו שעולים 700 דולר אלא דברים שעולים 10-20-100 דולרר וכו'

אם לא תעשו מאמץ אנחנו ניפול ולא תיראו עוד הרבה התקדמות

יש לתרום לחברות להתקדם אבל לא יותר מידי על מנת שיהיה להם מוטיבציה לשפר את מוצריהים

אני אל אומר שלקנות משחק ב300 שקל זה בסדר ולכן מומלץ ואף רצוי לקנות בחו"ל אני לא אומר שהחברה הישראלית בסדר ולכן אנחנו צריכים לעמוד על שלנו

בכדי לקבל דברים ביותר זול

אבל אתם שוחכים שאנחנו 6 מיליון אנשים לעומת שוק של 300 מיליון בארה"ב ושאנחנו במלחמות ובמצב לא משהו הייתי אומר ואם לא נתרום למס או למדינה בדרך כזאת פשוט המדינה תתמוטט ואם אתם מעדיפים לקנות משחק במחיר של ארה"ב ולא לתרום קצת במיסים למדינה ולשחק בps3 שתפרוץ מלחמה אז שיהיה לכם בכיף

אז או שתזמינו מחו"ל או שתחיו עם המצב אבל תתרמו לתעשייה לפני שהיא תתמוטט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למשחקי מחשב בטח שהם עלו

פעם משחק חדש לגמרי ונחשב עלה 200 שקל

היום משחקים ישנים כבר כמו Assassins Creed עולים 200

משחקים חדשים לפעמים 250

ולא מורידים מחירים מהר

ותראה Crysis Warhead בחול עולה 30$ בארץ אתה שואל ?

159 או נעגל ל160

זה אומר נגיד הדולר עלה ל4 (הוא לא 3.5בערך)

זה 160 בארץ מול 120 שקל בחול ואני סתם מיקר מחיר של חול

זה אבדל ענקי

200 שקל למשחק כמו GTA4 זה מובן למרות שבטח יעלה בארץ לפחות 250

200 שקל למשחק ישן לא חשוב כמה גדול זה ביזיון

אתה מדבר שטויות משחקי מחשב תמיד עלו 180-220 שקל. אולי הייתה עליה זניחה של 10-20 שקל בממוצע מתחילת שנות ה-90, אותה אפשר ליחס לאינפלציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלמשווקים בארץ זה עולה יותר למכור משחקים מקוריים. אני חושב שעל משחקי קונסולה משלמים גם 12% מכס. יש עוד סיבה למחירים הגבוהים והיא בגלל שאנחנו בPAL והאיזור האירופי תמיד יותר יקר. מה שקורה שהשקל מתחזק הוא שהיבואנים פשוט מרוויחים יותר - למה להם להוריד מחירים אם הם יורידו אנשים יתרגלו למחיר החדש.

ובכלל כל הדיבורים האילו על כבר לא מעניינים אף אחד. מי שלא רוצה לקנות שלא יקנה. אני לא הולך להכנס למישהו לבית ולהגיד לו שמה שהוא עושה זה לא בסדר. מי שרוצה לקנות משחקים ימצא דרך לקנות אותם ומי שלא רוצה ימצא דרך "להשיג" אותם באופן לא חוקי.

כשאנשים קונים משחקים הם עושים עוד משהוא חוץ להעשיר את המפתחים הם גם נותנים להם מעין הצבעת אמון . משחק שנמכר טוב יגרום לכך שיצאו משחקים אחרים באותו סגנון. משחקים שלא נמכרים לרוב גורמים לנזק כלכלי לחברה שפיתחה אותו דבר שגורם לה , לא לפתח משחקים דומים לזה שהפסיד יותר, לבטל משחקים חדשניים(למה לקחת סיכון אם הלקוחות פראירים של FPS ) , או לפשוט רגל ובמקרה כזה כל מני דברים רעים יכולים לקרות .

יקר לכם בארץ? תקנו בחו"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Niseg אבל זה לא שחור ולבן

אני רציתי לקנות את TP שקניתי את הWII

החנויות בארץ רצו על המשחק שעולה 50$ +10-%8 מס בחול 450 שקל

אז לא קניתי את המשחק

אם זה היה 200 שקל כמו בארצות הברית הייתי קונה

ונינטנדו ומיקרוסופט וחברות צד שלישי לא מרוויחות על ההפרש במחירים שזה נוגע לישראל

אני גם לא מאשים את החנויות בארץ

יש מצב שכנראה רק הורדות בתשלום ישירות מחול כניראה יפתרו אותו

ועד ששרותי ההורדות יתפתחו המצב לא הולך להשתנות

חבל אבל זה המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלמשווקים בארץ זה עולה יותר למכור משחקים מקוריים. אני חושב שעל משחקי קונסולה משלמים גם 12% מכס. יש עוד סיבה למחירים הגבוהים והיא בגלל שאנחנו בPAL והאיזור האירופי תמיד יותר יקר. מה שקורה שהשקל מתחזק הוא שהיבואנים פשוט מרוויחים יותר - למה להם להוריד מחירים אם הם יורידו אנשים יתרגלו למחיר החדש.

אלה השטויות שהכי מעצבנות אותי. כאילו שבארצות אחרות אין מסים. :bash:

עזבו רגע את ארה"ב.

ברגע שאתה יכול להזמין משחק מאנגליה (גם כשהפאונד היה חזק ביותר) מחנות שמוכרת במחיר RETAIL סטנדרטי, עם הרווח שלה + משלוח +מס וזה יוצא לך יותר זול מחנויות בארץ- משהו פה מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה השטויות שהכי מעצבנות אותי. כאילו שבארצות אחרות אין מסים. :bash:

עזבו רגע את ארה"ב.

ברגע שאתה יכול להזמין משחק מאנגליה (גם כשהפאונד היה חזק ביותר) מחנות שמוכרת במחיר RETAIL סטנדרטי, עם הרווח שלה + משלוח +מס וזה יוצא לך יותר זול מחנויות בארץ- משהו פה מסריח.

מסכים.

כשמשחק חדש כמו פיפא 09 עולה לי מבריטניה 220 ש"ח פלוס המשלוח, ובארץ בכלל לא הביאו אותו ל- 360, ול-PS3 הוא עולה 420 ש"ח, משהו פה דפוק לגמרי.

וגם ה-220 ש"ח הללו הם המון בשבילי. את רוב המשחקים שלי אני רגיל לקנות ב-170 עד 180 ש"ח, לחדשים! היום אפשר להביא אפילו את AC + 3 ב-180 ש"ח שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון שנה שעברה מחרו את 08 למחשב ב 100 שקל!!

אתם חושבים שהם הפסידו מזה?! יש לכם טעות גדולה, זה לא אומר שאניקניתי כי בעיני המשחק חרא, אבל אני בטוח שלא מעט החליטו לחרוג ממנהגם ולקנות את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה עולה 400 ש"ח , והיא מעולה - בתנאי שיש לך 2 גיגה זיכרון כרטיס מסך ומעבד סבירים.

קרירין - איזה כרטיס רשת אלחוטי יש לך ? 90% שיש לו דרייברים כמו גדול (אם הוא נייד - 100%)

ולגבי זה שאתה לא קונה משחקים גדולים אבל אתה נהנה מהם -> הוכחתי , אם היה אפשר לצרוב DLC -> גם את זה היית עושה כמו פנטר.

טקן 5 - 100-150 ש"ח , יש אפילו מבצעי אחד פלוס אחד אפילו בבלוקבאסטר.

משחקים ישנים עולים כ150 ש"ח וחדשים עד 250 ש"ח , שוב סביר ביותר.

D2D - שירות מצויין וכנ"ל סטים , אולי לא נוח כמו טורנטים (תלוי לדעת מי) אבל אמין , מעודכן וזול יחסית.

אין מה לעשות , אנשים ממציעים לעצמם תירוצים כדי להצדיק את זה.

וכמו שאמרתי - אני לא אומר קנו את הכל! ואל תורידו ותפרצו , אני אומר - אהבתם משחק , פעם בחודש - קנו אחד.

לא יצאתם פריירים , ולא בזבזתם כסף שהיה הולך למשכנתא או שום אנלוגיה אחרת של לגור ברחוב - תמכתם בתעשייה שבזכותה יש לנו כאלו קונסולות , מחשבים ומשחקים נפלאים.

ליביו

Steam שירות מצוין ומספק אפשרות להורדת משחקים חוקיים במחיר הוגן - ואכן את כל המשחקים שיש לי שיכולתי לקנות ב-Steam (אלה שתנאי השימוש בהם הוגנים, לא כמו לדוגמה, שמאפשר רק חמש התקנות) קניתי.

הנקודה היא שזה עדיין לא קיים עבור הרבה מאוד משחקים למחשב, ולא קיים כמעט בכלל לקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, אין כסף? אל תקנה קונסולה ומשחקים.

וחבל שבארץ החוקים והפיקוח בנושא לא נוקשה יותר :nixweiss:

למה שאנשים מעטי יכולת לא יהנו ?

האנשים האלו בדרך כלל עובדים קשה ללחמם ואינם יכולים לחסוך לטיול או סתם לקנות משהו שהם אוהבים

אז מה הם רק יעבדו ולא יהנו מכלום ?

אדרבא אני חושב שטוב שיש פירטיות הפערים בחברה בלתי נסבלים בכל המישורים

עשיר חי טוב יותר בריא יותר פשוט כל מערכת החברתית שלנו מקולקלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...