פלאפון מגע, מה כדאי? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון מגע, מה כדאי?

liav12

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבעלים של Touch ו- DIamond אני יכול לספר לך שחווית השימוש בהם היא חוויה טראומטית. הם עושים הכל על חשבון לא לעשות שום דבר בצורה טובה.

ראשית- האיטיות הו אלוהים פגאנים גדולים האיטיות... לכל דבר צריך לפתוח עוד חלון ולסגור עוד חלון ובין נגיעה לתגובה הניץ עוד חצב. חיוג פשוט הופך לטרחה, תחשוב פעמיים לפני שאתה מתקשר למישהו- האם אתה באמת רוצה לבצע את השיחה הזאת? לצערי אין תחליף ל-iPhone

שנית- הטלפונים מתחממים באוזן מהר מאוד על כן אלמלא היא נתפסה לך באימון לא מומלץ ולא נעים.

שלישית- איכות השמע לא כ"כ טובה, בעיקר יכולת הבאס קלוקלת והשיחות פחות איכותיות.

רביעית- מצאתי עצמי מבזבז יותר זמן מכפי שרציתי עם תוכנות צד שלישי כאלה ואחרות כדי להוסיף ולשפר עליו. יש לא מעט כמובן כאשר מדברים על חלונות אבל מי באמת רוצה לבזבז כל הרבה זמן על התוספים האלה? בשביל המחיר שלו הקשקוש הזה אמור להיות סוף-סופני מהקופסא.

אני חושב שזה מספיק כדי להמליץ לך לחפש משהו שונה. אישית אני כבר יודע שהקשקוש הבא שלי יהיה בגלל הקלישאה המעצבנת שהוא פשוט עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4.חברת התפוח החצי אכול רשמו פטנט במסך Capacitive על "צביטה" במסכים אלו . (הכוונה לאיך שמגדילים וכו..)

זהו פטנט אדיר וחבל שהם רשמו עליו פטנט .. למרות שאני בטוח שאיכשהו חברות אחרות ימצאו פרצה בפטנט ויוכלו להעתיק אותו איכשהו :D

ובחזרה לנושא - אני לדוגמא שנאתי את כל האנשים עם האייפון (בגלל המחיר המופקע שלו ) ועכשיו , קניתי דור ראשון ב-1200 ש"ח בלבד ממישהו שרצה להיפטר ממנו (ואין לו שום בעיות וכבר יש לי אותו 3 חודשים אז..)

אם אתה מוצא במחיר טוב (אפילו 1600) כדאי .

האמת, שבמקרה עבדתי בחברה שעוסקת בתחום מסכי המגע וגם הם יצרו מסך capacitive touch והצליחו לפתח מוצר המשתמש בצביטה בלי להפר את הפטנט של (הסיבה לזה אגב שיש מספר שיטות ליישם את זה ומספיק שאתה השתמשת בשיטה שהמסך מדווח לך על המיקום היחסי של האצבע לנקודה על המסך ואפל השתמשו באיזה פיקסל אתה נמצא וכבר יש שתי שיטות שונות ליישם את הצביטה הזו שאינן מפירות חוקי פטנט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר טוב מה DIAMOND ? תלוי מה אתה מחפש במכשיר... הוא די מסורס אבל כנראה שמה שיש לו הוא עושה סביר יחסית. הכי טוב להתנסות במכשירים ולראות מה הכי מתאים... ממש מבאס שאין חנויות שמוכרות את החרא הזה ואפשר לשחק איתו קצת ולראות מי מה מו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על מכשיר כחול לבן (הסלולרי הישראלי הראשון וכרגע גם האחרון):

alpha_hh.jpg

וברצינות - אני הייתי מחכה לעוד כמה ביקורות רציניות לגבי הנוקיה 5800 לפני שהייתי רכישה כלשהי, כרגע אין מספיק מידע לגביו לצערי אבל כדאי להשאיר אותו בתור אופציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL מה זה הפלאפון המחריד הזה? זה נראה כמו הראשונים של סמסונג 516 משהו כזה לפני 4 שנים..חח

וכן שמעתי כבר שכדאי לחכות למגע של ...

טוב אז כנראה שאני אמתין עד לשחרור בעוד חודש וחצי ולאחר מכן אני אחליט איזה מכשיר לקנות.

אגב, על המכשיר של אין אפילו תאריך יציאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שהוא הושק ברוסיה לפני מספר ימים והוא אמור להיות זמין בעוד 6 מדינות (הודו, אינדונזיה, הונג קונג, רוסיה, טיוואן ואיחוד האמירויות - קשה להבין מדוע המדינות הללו אך זה המצב כרגע) עד סוף השנה:

http://www.reuters.com/article/technologyNews/idUSTRE4926RX20081005?feedType=RSS&feedName=technologyNews

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על מכשיר כחול לבן (הסלולרי הישראלי הראשון וכרגע גם האחרון):

מה עם ה MODU ?

בכל מקרה, הנוקיה הוא די חרא, אין לך גם מה לעשות איתו כלכך עד שיעברתו אותו, כי זו חדשה (גירסא 5.0).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...