פלאפון מגע, מה כדאי? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון מגע, מה כדאי?

liav12

Recommended Posts

אהלן,

נהרס לי הפלאפון הקודם E250 של סמסונג שהיה דיי רע, יותר נכון מאוד רע.

אני מעוניין בקנייה של פלאפון מגע, סגנון האייפון, LG KU990, סמסונג וכו'. (N95 אני לא אוהב את הסגנון הזה, למרות שאני יודע שהוא מעולה מכולם)

איזה המלצות אתם יכולים לתת?

האייפון החדש 3G אין לי ממש אפשרות להביא כיוון שאין לי איזה דודים שטסים לחו"ל בזמן הקרוב או משפחה, או בכלל אני, וממה שהבנתי אין הרבה מה להתלהב ממנו.

תודה.

עריכה:

היי, השמטתי פרט חשוב לגבי מה יהיו השימושים, בכל מקרה אני משתמש המון באינטרנט, משחק לפעמים במכשיר ושימוש ב ומוזיקה כמובן, טובה גם יתרון.

לרוב מה שהאייפון מציע הכי טוב.

לחבר שלי למשל יש את ה KU 990 ומבחינת הפיצ'רים האלו הוא ממש נחמד, אך נראה שהמערכת שלו קצת "עייפה" וכבדה, אבל הייתי קונה אותו אם לא היו דברים חדשים יותר כדאיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חכה קצת לSony Ericsson X1

שבדיוק יצא לשוק כרגע...

הולך להיות מכשיר מ-ד-ה-י-ם

20080524-sony-ericsson-xperia-x1.jpg

sony-ericsson-xperia-x1-gamor.jpg

אתה יכול לראות hands on של המכשיר פה:

http://blog.se-nse.net/2008/10/07/new-x1-hands-on-video/

למפרט טכני [במידה ואתה מעוניין]:

מסך מגע ענקי 3 אינצ'

מקלדת QWERTY שלמה

מערכת הפעלה פתוחה

תמיכה בGPS וWIFI

BLUETOOTH 2 AD2P

מצלמה 3.2 מגה פיקסל עם אוטופוקוס ומצב מקרו

ולחלק הכי מרשים:

מעבד במהירות 528MHZ

ו256MB RAM

מה שמקנה למכשיר הזה את התואר של "הסמארטפון המהיר ביותר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה זה המכשיר שהראו נראה לי בעיתון "עסקים", לא??

מתי הוא אמור להגיע לארץ?...יש צפי למחיר וכו'?

תודה!

אגב המכשיר נראה מעולה...

עריכה: yonm13

האייפון אני שומע עליו המון אכזבות, ככה שהוא דיי יורד לי מהפרק...(הישן לא החדש, אין לי שכל כרגע לנסות להבריח לארץ איזה אחד כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על האיפון גם הישן וגם החדש (שניהם מעולים, אבל אם אתה מחפש גלישה סלולרית ו/או מובנה אז כמובן שעדיף את החדש). יש בארץ שוק מכירות די חזק שלו, אבל כמובן במחירים מטורפים (דור ראשון אפשר למצוא בחצי מחיר מהחדש).

ה X1 כמובן יעלה מחיר אסטרונומי, במחיר שפויים יותר יש לך WM מסוג DIAMOND ו I900 (שאולי יושק בסלקום מתישהו).

לא תמצא פלאפון שיתן לך גלישה באינטרט יותר טוב מאיפון ולא תמצא פלאפון עם שמגיבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע עד 500 $ זה מחיר סבבה נראה לי...משהו שכדאי להשקיע! זה לטווח של שנתיים לפחות...וכשאני אעבוד בעבודה נורמלית שיכולה לספק את הכסף, לא תהיה בעיה לקנות את המכשיר...

האקספריה הזה נראה ממש מטורף...

אייפון כבר ירד לי החשק ממנו אני שומע יותר מדי תלונות לגביו , וגם לגרסה החדשה, הסוללה חלשה מדי הספיק נמוך מדי נהרס בקלות..מוריד לי את הבטחון לקנות אותו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לבטל את ה 3G אם רוצים זמן בטרייה יותר טוב, נהרס בקלות אם אתה מדבר פיזית, זה אחד מהמכשירים היותר עמידים שיש בשוק ובמכינת תוכנה אם אתה לא משתולל יותר מדי אז לא אמור להיות יותר בעיה (לפחות לא יותר מאשר ב WM ודומיו).

ולא ידעתי שיש מחירים באחוזים, בכל מקרה, אם התכוונת לרשום למשל 500$ בשביל ה X1, אז זה הזהיה נחמדה... פלאפונים מתקדמים כאלו מתחילים בד"כ ב 800$ לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...