[סיפור] חווית קניה חיובית מאיבורי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[סיפור] חווית קניה חיובית מאיבורי

iakovl

Recommended Posts

יפה וטוב שחל שיפור אצלם.

אם אמרת סניף חיפה שיש שיפור ושם רכשת אז נראה לי אני ארכוש שם. למה אין לי הבדל רב בין ללכת לחוצות המפרץ לבין ללכת לחיפה מרכז. (איזה תחנת רכבת זו? אני מתבלבל כל הזמן..)

כשיש עכשיו חופש והנסיעות חופשי (שוחר) למה לא לנצל את זה כשצריך?

בנגע לדיסק און קי, זה יפה וטוב שמביאים מתנות על זה שהם טעו כמו עסק הגון אבל תכלס זה יוצא להם משתלם מבחיהנ עיסקית. כי בטח הביאו לה DOK שעולה איזה 20של של ג'יגה ובשביל להרוויח לקוחה לעתיד זה לא רע לפתע ככה.

איך מישהו פעם אמר לי או שקראתי- לקוח טוב מספר ל-3 חברים, לקוח מעוצבן מדווח ל-10 אנשים על זה שהחנות גרועה..

זה נחמד וקצת נכון..

בדקתי עכשיו קצת ת'שוק באייבורי והמחירים והמבצ שם פשוט מדהים! שובר שוק!

נראה לי אני אקנה את ההרד דיסק הנ"ל-

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=1935&CatCode=405

מקווה שהוא טוב ואני אשאל עליו בפורום המתאים אבל זה פשוט וואו! איזה מחירים! :o

במחירים האלה אני פותח פה שרת! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב של סבא שלי מת. (נקנה משם לפני 3 וחצי שנים בערך)

קיצר הוא הלך אליהם, שילם 180 שקל לבדיקה (כי האחריות עברה) והם אמרו שהלוח אם נדפק, צריך מחשב חדש והם החזירו לו את המחשב כשהלוח לא מחובר למארז, הכרטיס מסך סתם שוכב בפנים והזכרונות אותו דבר. הם אפילו לא הבריגו את הפאנל של המארז אלא רק סגרו אותו.

לזה אתם קוראים שירות טוב?

הלכתי איתו ביחד אליהם, עזבנו לרגע את הסיפור הזה ורצינו לקנות מחשב חדש. אני מצטער שהלכנו לשם. (רק כי הם אמורים להיות הכי זולים והבטיחו לנו זיכוי של 90 שקל על הבדיקה)

לא היה אף אחד בעמדה של המכירות, היה תור גדול וכשכבר דיברתי עם המוכר על החלקים, הוא אמר שאין להם מארזים בכלל חוץ מהג'נריים שלהם, אני רציתי 2 סטיקים של ג'יגה והוא אמר שזה מטומטם ועדיף סטיק אחד של 2 ג'יגה, וכשדיברנו על המחיר של הזכרון אמרתי לו שאני לא רוצה של CEON, מצדי כל חברה אחרת. מסתבר שזיכרונות אחרים במהירות 800MHZ, הכי זול עולה 135 שקל לג'יגה. זה יוצא 40 שקל בערך יותר מהמחיר הרגיל.

אמרתי לו שאתמול ראיתי אותו דבר בול בחנות אחרת ב 90 שקל והוא אמר שזה בטח מזוייף ואז שאלתי אותו איך אני אדע שאצלו זה לא מזוייף, הוא התחיל לחרטט שיש מין כאלה מנורות על הזיכרון או משהו כזה שזה אומר שהוא מקורי.

התווכחנו על הזכרונות ואז הוא אמר לי: "לך תקנה שם"

אמרתי סבבה ובאתי ללכת, אבל אז בדיוק הטכנאי שלהם בא לבדוק מה קרה להרכבה של המחשב ולמה הוא הגיע מפורק, אז איכשהו הוא לקח אותנו לאיזור של ה VIP אעלק, שם יש אנשי מכירות עם חולצות מכופתרות וכל החרטא הזה.

סגרנו על מחשב עם חלקים שקודם לכן לא היו במלאי משום מה, אבל בחשבון הסופי זה יצא יקר יותר באיזה 20% מבחנויות אחרות.

לדוגמא, פריזר 7, שעולה בכל חנות 100 שקל גג, שם עלה 190.

קיצר הם ממש לא זולים חוץ מבדברים ברמה הכי נמוכה.

בסוף קנינו משם רק כי לא היה לסבא שלי כוח להתרוצץ לעוד חנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אותך, אבל השותף שלי קנה את הכונן של WD לפני כחצי שנה ב440 שקל אם איני טועה

ושרפת 3 שנים אחריות

הSEAGATE 5 שנים אחריות והWD שנתיים אחריות, קצת חבל, כי הHD ימות בדרך כלל אחרי השנתיים.

חמש שנות האחריות של הן חארטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתם רוצים

הם לא בהרבה יותר זולים

הם זולים במקצת, הם יכולים להרשות לעצמם עקב הכמויות שבהן הם סוחרים.

אני אישית קניתי מהם מחשב ממש לא ג'נרי, וקיבלתי הכל בדיוק מה שרציתי והכל עובד לי חלק ואפילו בשלב מסוים

בזמן הקנייה, שבניתי את המפרט עם איש המכירות, אמרתי שאין לי יותר כסף ושייתן ספק ג'נרי, והוא שם לי מתנה אחד של HEC.

ואני רואה במחשב שזה באמת זה. ושלא תחשבו שבניתי משהו מעפן איתו, בניתי משהו מראש, ובסה"כ שידרגתי את המעבד

לאחד יותר טוב, במקום 5000 שמתי 5200 (AMD)

בסופו של דבר הכל יצא מעולה ובגלל שזה איחר ביום מה שגרם לזה להגיע בראשון במקום בחמישי נתנו לי כזה wireless LAN CARD

בUSB של אדימקס כזה קטן למחשב, והציעו לי רשיון לנורטון לשנה וחצי אבל יש לי כבר אחד אחר.

יצאו אחלה, מחיר טיפה יותר זול מהשוק הממוצע, וגם אחלה שירות בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד משהו (לא קראתי את כל השרשור)

למה זה צריך להיות מצויין כשחברה נותנת שירות טוב, זה צריך להיות בנורמה...

ואייבורי שעושה כל כך הרבה בלאגן, ועד שהם נותנים שירות טוב, אני מצתער אבל לא מגיע להם שום קרטיד על דבר כזה

זה חנות נותנת שירות כל כך גרוע וכשפעם אחת היא נותנת שירות טוב על זה ממש אין צורך לפתוח ת'רד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...