ביקורת | אתר - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת | אתר

razaviv05

Recommended Posts

מר דורי שתבנה כזה אתר דבר איתי.

ובקשר למה שהקודם אמר, כן זה פינישים אני יסדר את זה, אני מסכים איתך שיש לי עוד הרבה עבודה.. זה רק 70% גמור גם זה בקושי..

תודה שאמרת לי על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... אז דבר איתי עוד 5 דקות ::)

בכל אופן, אם נעזוב את הביצוע בצד, לבנות אתר מתחרה לYAD2 זה לא נראה לי כזה חכם... כבר יש היום כ"כ הרבה אתרים, שלהכניס עוד אחד לרשימת הנצפים אצל הקהל הישראלי, זה כמעט בלתי אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס אתה צודק, לאנשים כבר יש אתר שמבחינת תכנות ועיצוב הוא מושקע מוכן נוח ומסודר, אבל אני לא רוצה להתחרות בהם, הפוך, שיהיה לאנשים עוד מקום לפרסם מודעות, הרי אם נגיד אתה מוכר עכשיו אוטו, אתה רוצה לפרסם את המודעה כמה שיותר, אז מה איכפת לך שיהיה לך עוד אתר שתוכל לפרסם בו?

וחוץ מיזה אני רוצה גם להוסיף לאתר הזה עוד הרבה דברים, חדשות, כתבות וכתבות בכללי, וכל מיני דברים. וזה גם לתיק עבודות..

בקשר לפינישים שאמרתי, הפירסום מודעה בלוח מכירות יד שנייה והחלפות סודר כמו שהאיש הזה אמר, עכשיו רק צריך לסדר את כל שאר הפינישים.

תמשיכו להגיב. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף את העיצוב של יד2 זה לא פיניש, פיניש זה איזה דבר קטן בסיום של מערכת אז אתה עושה פיניש, להחליף את העיצוב הזה זה משהו כמו 20% מהאתר והרבה עבודה. אתה מעצב או משהו? דרך אגב, תירשם ותנסה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הרבה זמן לא ראיתי כל כך הרבה בעיות ושגיאות קוד בHTML באתר אחד.

1) doctype מופיע באמצע העמוד.

2) כנ"ל גם תג הhtml. יש לי הרגשה שעשית include במקום הלא נכון.

3) אין סיומת לתגי הbody,html ועוד.

4) אתה משתמש בdoctype של xhtml אבל כל כך הרבה שגיאות בכתיבת התגים שקצרה היריעה מלפרט אותם פה.

5) אתה משתמש בתג style חמש(!!!) פעמים באותו הדף. למה לעזאזל!?

6) בתג script אתה משתמש אחד עשרה(!!!!!) פעמים באותו הדף. WTF!?

7) אין הזחה בקוד (זה לא שגיאה אבל זה בהחלט דבר בעייתי).

8 ) חלק מהטבלאות לא נסגרו.

9) וחס וחלילה שתנסה לבנות עיצוב לאתר בלי טבלאות, דבר שגורם לכל כך הרבה בעיות של נגישות, שימושיות ועוד.

אני מבקש ממנהל הפורום פשוט לנעול את הנושא הזה כי האתר הזה הוא עלבון לכל בונה אתרים מקצועי באשר הוא.

כל ילד בן 14 שמשרבט כמה דברים בHTML חושב שהוא בונה אתרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...