ביקורת | אתר - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת | אתר

razaviv05

Recommended Posts

שלום, אתם יכולים בבקשה לתת לי חוות דעת על האתר שלי?

trades.2us.co.il

תרשמו תפרסמו מודעות תקפיצו מודעות ותנסו את כל המערכת בבקשה :)

אל תשימו לב לעיצוב, הוא עוד לא מוכן בגרוש, רוב העיצוב לקוח מאתרים אחרים עד שיהיה לי מעצב וזה לבינתיים!

העיצוב כרגע הוא רק שיהיה מקום לעיצוב אחר, שיהיה עיצוב אחר אני פשוט ישים אותו במקום העיצוב הזה, עשיתי לו פשוט מין תשתית.

אני יביא מעצב שאני יגמור לבנות תאתר.

ודרך אגב אל תפרצו לי בבקשה כי הוא רק משהו כמו 50% מוגן.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 טיפים שאני יכול לתרום

מבחינת עיצוב: החלק של הלוגו תופס יותר מידי שטח מסך לדעתי תקטין אותו בהרבה, שים לב כמה החלק של הלוגו תופס באתרים ותיקים שעוסקים באותו הדבר ותנסה ללמוד מהנסיון שלהם.

מבחינת קוד: תעביר את כל הJAVA SCRIPT לקובץ נפרד כך למשתמשים זדוניים יהיה פחות בשר לחפור בו.

דבר שני הלינקים למעלה לא עובדים..

כמה משלמת על הפרסומת למעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא מעצב אני מתכנת וכרגע עוד אין לי מעצב, כל השיטות עיצוב עד עכשיו הם פשוט HTML והלוגו זה רמה מאוד נמוכה של , אשכרה הורדתי שיחקתי עם זה, ו5 דקות עשיתי תלוגו הזה. בקשר לתפריט הוא עוד לא מוכן אז לא השקעתי לעשות ממנו לינקים, יכול להיות שהוא לא יהיה שם בכלל כי יש את הקטגוריות באמצע האתר יענו יד2 וכל זה.

וכן בקשר ללוגו רצוי שיהיה פחות רחב..

תרשם ותנסה את כל האתר.. זאת מערכת ענקית, ובקשר לפריצות עוד לא מיגנתי הכל..

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מפגרים? ואי אני בשוק אמרתי לכם שאין לי עיצוב זה עיצוב סתם בינתיים עד שיהיה עיצוב אחר, כל התגובות פה על העיצוב תקראו קודם לפני שאתם מגיבים.

אני מדבר על האתר עצמו על התכנות מה הקשר העיצוב המסריח הזה עכשיו?!

העיצוב עדיין לא מוכן!!!! תגיבו על התכנות ועל האתר עצמו

תרשמו תפרסמו מודעות וכל החרא הזה

גם מאוד נחמד שאתה מעתיק סקריפטים של פרסומות מ HWzone ושם אותם אצלך.

:nono:

למה נראה לך?!

אתה עושה צחוק?

גנבת מכל מיני אתרים תכנים, חירבשת לוגו, והנה אתר מוכן?

חח בסדר תבנה כזה אתר דבר איתי, 300 KB קוד בערך שהרוב בו זה PHP הכי יעיל שיש, מערכת נוחה ביותר, תרשם תנסה..

ואז תגיד לי אם זה הנה עוד אתר מוכן.

+1

איך בדיוק הלוגו (למרות שהוא ברמה נמוכה) קשור לתוכן האתר? סתם תמונה של גורדון פרימן ושמות של משחקי מחשב?

+ התוכן הגנוב זה פשוט LOL, נותן הרגשה של יד2

זה זמני טיפש

מצטער שאני צריך לדבר אילכם ככה אתם פשוט מטומטמים..

razaviv05, תגיד לי, אתה מטומטם?

הנה הוא לא קשור אפילו, לא חושב שהוא ראה את האתר בכלל.

כולכם פה לא ראיתם.. לא נרשמתם אפילו.. זה אתר ענקי תנסו ואז תגידו

ואני מדבר על המערכת מבחינת תכנות לא על העיצוב, שאני יסיים לבנות יהיה לי עיצוב שונה לוגו שונה כמובן שאני יוריד את כל התמונות שלקוחות מאתרים אחרים,

ברור?

יופי עכשיו תגיבו על האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמא שלכם תפסיקו לזיין תשכל אמרתי לכם כבר שהעיצוב זמני.

תגיבו כבר על האתר עצמו מה לא מובן פה? תרשמו ותנסו.

תכלס גם שזה עיצוב זמני זה יפה.. תחשבו מזה שיהיה פה עיצוב אמיתי..

אתם מגיבים כמו ילדים קטנים

וזה נחשב לפורום שמבינים במחשבים..

אתה גונב תכנים וקטעי קוד מאתרים אחרים, אתה מודע לזה שאלו דברים שמוגנים בזכויות יוצרים?

אני הייתי מציע לך לבדוק יעוץ משפטי לגבי מה יקרה אם מישהו יחליט לתבוע אותך...

לא אחי, לא קודים אני לא גונב קודים, כל התכנות של האתר זה אני כתבתי בעצמי, רק העיצוב מועתק וזה פשוט העתק הדבר ומה שלא עובד ככה פשוט לא לקחתי, לא לקחתי משום קוד של אתר אחר, אלא רק עשיתי תשתית לפירסום ועיצובים אמיתיים שיכנסו שהאתר יהיה גמור.

עכשיו חלאס לחפור על זה, תגידו כבר איך האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אין לי שום בעיה לקבל ביקורת, הפוך אני רוצה שתתנו כבר ביקורת בונה ודברים שהם כרגע טובים באתר ותגידו לי איך האתר עצמו

אבל כולם פה ילדים קטנים אם 30 פעם אני צריך להגיד שלא ידברו על העיצוב כי הוא עוד לא מוכן, תראה מה אנשים פה אומרים, מקל גב ב 50 שקל זה יקר, זה נראה לך ביקורת? זה יותר ספאם שאמור לקבל באן, וכל השאר פה לא מפסיקים לזיין תשכל על העיצוב, חלאס להגיב ככה כבר תגיבו כמו שצריך רק על האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברישום:

לא מבקשים פעמיים דואר אלקטרוני מה גם שאתה לא עקבי, פעם אתה רושם אימייל ובאותו עמוד למטה אתה רושם דוא"ל.

זה צריך להיות דוא"ל ורק פעם אחת.

לא מבקשים פלאפון. פלאפון זה שם של חברה אתה צריך לרשום או סלולרי.

הכפתור צריך להיות "הירשם"

יש לך בעיה בבדיקה. בהודעה אתה רושם בין 3ל 15 אבל לא מקבל שם של 3 תוים. כמו כן ראיתי בקוד את הבדיקות ויש לך שם מלא דברים מיותרים

(אם אתה בודק אם אורך הטקסט קטן או שווה ל 3 למה אתה צריך לבדוק גם אם הוא שווה לאפס?)

פרסמתי הודעה וקיבלתי למעלה Invalid file

"פרסמתי" גם מודעה ללא כל תוכן ולא קיבלתי שום הודעת שגיאה

אחרי שאתה מפרסם מודעה אתה צריך לראות את המודעה שפרסמת, מה שקורה כרגע זה שהמשתש לא יודע אם המודעה התקבלה או לא.

קיצר, האתר די מבולגן ולא ממש זורם.

אתה לא יכל לשים פה אתר שהוא ממש לא נוח למשתמש ולבקש שיבדקו לך את התכנות כי בסופו של דבר העיצוב הוא הממשק משתמש של האתר.

זה כמו שאני אכין איזו תוכנה ואזרוק מלא כפתורים לשם ולא אסדר אותם ואבקש שיבדקו לי את התוכנה.

המצב ההפוך כן אפשרי, שיבדקו עיצוב ללא תכנות.

יש לך הרבה עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...