מהומות בעכו- ערבים השחיתו שכונה שלמה - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהומות בעכו- ערבים השחיתו שכונה שלמה

IG

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה משוחד אז אתה לוקח את זה לכיוון של נסיון לפיגוע דריסה

המצב הוא שזורקים אבנים ומבצעים "פוגרומים" גם במכוניות שנוסעות בשקט בלי לנסות לדרוס אף אחד

וזה לא היה רק "לזרוק אבנים על האוטו:

זה כלל פגיעה באנשים עצמם ותקיפת כלי הרכב של המשטרה ומגן דוד שבאו לעזור

אני לא משוחד ולא לוקח את זה לשום כיוון, זה פשוט מנהג מגונה שלך לתקוף כל מי שמציג דעה במילים "משוחד/גזען".

מה שמליון ורבע איש ראו- הונדה סיוויק נוסעת במהירות מטורפת בתוך השכונה אל עבר קבוצת ילדות, ופונה במטרה לפגוע בהן.

אני לא אומר שזה נסיון פיגוע דריסה, אני אומר שלדעתי, לדעתי, יש פה נסיון פגיעה מכוון.

לגבי זה שזורקים אבנים על ניידות משטרה ואמבולנסים- אלו בהמות שצריך לטפל בהם בדיוק כמו שצריך לטפל בערבים שעשו את מה שעשו בכיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה, אם מליון ורבע איש (שיש להם אינטרס מאוד ברור להגיד את זה) אמרו, זה כנראה איך שזה קרה

:kopfpatsch:

כי אני פשוט ציפיתי שהם יגידו:

"כן הוא עשה רעש ועיצבן אותנו אז ניסינו לעשות בו לינץ'"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=kCCDNSrkQWo

בסביבות דקה ועשר שניות

חשבתי שכולם מכירים את זה כבר :nixweiss:

א. זה פאצ'ימו= למה.

ב. אם אחרי מליון פעם שאני מסביר שאני שונא ערבים בגלל התרבות\ חינוך\ אופי\ שלהם ולא בגלל הצבע\ דת ושאר המאפיינים הגזעיים, אתה כותב את זה-

:lol:

חבורה של גזענים מטונפים(במיוחד IG) מנהלת דיון על מקרה שהעובדות בו עדיין שנויות במחלוקת

אז זו הייתה התגובה המתבקשת.

אני לא משוחד ולא לוקח את זה לשום כיוון, זה פשוט מנהג מגונה שלך לתקוף כל מי שמציג דעה במילים "משוחד/גזען".

מה שמליון ורבע איש ראו- הונדה סיוויק נוסעת במהירות מטורפת בתוך השכונה אל עבר קבוצת ילדות, ופונה במטרה לפגוע בהן.

אני לא אומר שזה נסיון פיגוע דריסה, אני אומר שלדעתי, לדעתי, יש פה נסיון פגיעה מכוון.

לגבי זה שזורקים אבנים על ניידות משטרה ואמבולנסים- אלו בהמות שצריך לטפל בהם בדיוק כמו שצריך לטפל בערבים שעשו את מה שעשו בכיפור.

"לדעתי" זה לא סיבה טובה מספיק כדי לזרוק אבנים- אבל עדיין, בין כמה ילדים שזורקים אבנים על ערבי שמתפרע בשכונה יהודית ערב יום כיפור, לבין הפוגרום שהלך שם אחרי יש "קצת" הבדל... רק חבל שמבחינת אנשים מסויימים התגובה של הערבים היא לגיטימית, וחבל שאותן ילדות גם לא נדרסו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה פאצ'ימו= למה.

מה אתה אומר...

ב. אם אחרי מליון פעם שאני מסביר שאני שונא ערבים בגלל התרבות\ חינוך\ אופי\ שלהם ולא בגלל הצבע\ דת ושאר המאפיינים הגזעיים, אתה כותב את זה-אז זו הייתה התגובה המתבקשת.

אני שונא רוסים בגלל התרבות/חינוך/אופי שלהם ולא בגלל הצבע/דת ושאר המאפיינים הגזעיים

זה נשמע לך פחות גזעני?

רק חבל שמבחינת אנשים מסויימים התגובה של הערבים היא לגיטימית, וחבל שאותן ילדות גם לא נדרסו...

אני מקווה שאתה לא מתכוון אליי כי אני ממש לא נותן לגיטימציה לפעולה של הערבים ובטח לא הייתי רוצה שמישהו יידרס

ואם אתה בכל זאת מתכוון אליי, אז אתה רק ממחיש את מה שאני טוען כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3607341,00.html

דובר הג'יהאד האיסלאמי קרא לתושבי עכו הערבים להמשיך להיאבק: "מה שקורה הוא הקדמה לאינתיפאדה שלישית, אותה יובילו הפלסטינים בתוך פלסטין הכבושה (ישראל)". הוא קרא לפלסטינים לצאת לרחובות "לנוכח המתקפה הגזענית והברוטלית של הכיבוש (זריקת אבנים ע"י ילדים, על בבון שהתפרע בערב יום כיפור) והמתנחלים הביריונים (תושבי עכו, יפו, חיפה...)"

אני שונא רוסים בגלל התרבות/חינוך/אופי שלהם ולא בגלל הצבע/דת ושאר המאפיינים הגזעיים

זה נשמע לך פחות גזעני?

כן.

רק שלזה אין שום ביסוס במציאות ששאר העולם חי בה (מחוץ לבועה שלך...), בניגוד לדברים שלי על ערבים (ע"ע מהומות של איסלאמים, אירגוני טרור, התפרעויות מיעוטים מוסלמים ברחבי העולם...)

אני מקווה שאתה לא מתכוון אליי כי אני ממש לא נותן לגיטימציה לפעולה של הערבים ובטח לא הייתי רוצה שמישהו יידרס

ואם אתה בכל זאת מתכוון אליי, אז אתה רק ממחיש את מה שאני טוען כל הזמן

אתה לא נותן לגיטימאצייה, אבל כמו שאתה "מבין" את הפיגועים, אני די בטוח שאתה גם "מבין" למה הם עשו את זה... הדריסה זה כבר OVER, אבל איתך, לך תדע... בכול זאת, זה ילדות יהודיות ודורס ערבי- אולי הייתה לו סיבה טובה גם לזה (ע"ע הפיגוע בדולפינריום והפיגוע נגד אוטובוס הילדים בכפר דרום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעולם לא הצדקתי פיגוע, יש הבדל בין להבין מניעים לבין לתת לזה לגיטימציה

אבל כנראה שעברית היא לא השפה החזקה שלך

בקיצור, עזוב אותי באמש'ך

או בשפה שתבין, תחזור לקולחוז שממנו הגעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. אם אחרי מליון פעם שאני מסביר שאני שונא ערבים בגלל התרבות\ חינוך\ אופי\ שלהם ולא בגלל הצבע\ דת ושאר המאפיינים הגזעיים, אתה כותב את זה-אז זו הייתה התגובה המתבקשת.

אם כך אתה צריך לשנוא ערסים כמו שאתה שונא ערבים.

מהניסיון שלי ערסים כמעט זהים לערבים שעליהם אתה מדבר מבחינת המאפיינים התרבותיים\חינוכיים\מנטליים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעולם לא הצדקתי פיגוע, יש הבדל בין להבין מניעים לבין לתת לזה לגיטימציה

אבל כנראה שעברית היא לא השפה החזקה שלך

בקיצור, עזוב אותי באמש'ך

או בשפה שתבין, תחזור לקולחוז שממנו הגעת.

אתה לא נותן לגיטימאצייה, אבל כמו שאתה "מבין" את הפיגועים, אני די בטוח שאתה גם "מבין" למה הם עשו את זה... הדריסה זה כבר OVER, אבל איתך, לך תדע... בכול זאת, זה ילדות יהודיות ודורס ערבי- אולי הייתה לו סיבה טובה גם לזה (ע"ע הפיגוע בדולפינריום והפיגוע נגד אוטובוס הילדים בכפר דרום)

ואני צריך ללמוד עברית? ::)

והקולחוז שממנו הגעתי הייה יותר מתקדם מהמדינה הזו יא מעפן- או בשפה שתבין- באררה, באררה, אודרוב, פררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לומר את האמת, IG, אני לא יודע למי אני אצביע בבחירות הקרובות, כי אני כבר לא כל כך מרגיש שזה משנה משהו - יש יותר מדי מטומטמים בארץ, לא יעזור שום דבר.

אף אחד לא שם לב שכתבתי שיש לי שני דברים להגיד וכתבתי שלושה? לא שניסיתי להתחכם או משהו, התבלבלתי ועכשיו כשראיתי את זה התפלאתי שאף אחד לא שם לב.

לגבי שימוש באש חיה - לדעתי במקרה כזה השוטרים צריכים להיכנס בכל הכוח לעצור את המתפרעים (מי שמנפנף בגרזן, עם כל הכבוד, הוא לא מפגין תמים) ואם יש התנגדות מפחידה מדי, להתחיל לירות. וזה ממש לא בגלל שהם ערבים, גם במשפחות הפשע ובכל חמולה מפחידה בסדר גודל כזה צריך לטפל ככה.

אגב, אני שמעתי עדויות מאוד דומות מאנשים בלתי תלויים מעכו. ההבדלים זניחים (אחת לא ידעה להגיד את סוג הרכב, ובאחד הסיפורים הרבה אנשים כמעט נדרסו בדרך ובסיפור השני היו זוג ילדות ספציפית - אבל זה באמת עניין של נקודת השקפה). בקיצור, הבן אדם עשה את "תרגיל הטרקטורון" משנה שעברה, או במלים אחרות, רצה להראות ליהודים בחג שלהם "מי הבוס" אבל זה לא הסתיים אותו הדבר (במזל).

יש תיאוריות שכל זה היה בכלל פרובוקציה מאורגנת, במטרה להעיר את ערביי הארץ לפעול, אבל אני לא חושב שהם (המנהיגים שלהם) מספיק מטומטמים בשביל לעשות משהו כזה "בקטן" בלי כוונה באמת ללכת עד הסוף - כי ככה הם רק גורמים ליותר אנשים להתעורר, ויש יותר סיכוי שהיהודים יתכוננו לזה - אם בחקיקה ואם באמצעים פיסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כאילו חלק מהאנשים כאן ובכלל לא מבינים עדיין מה קורה כאן.

ערבי שונאים אותנו היהודים, והם ינסו להעיף אותנו מכאן ברגע שהם יוכלו. מה שקרה בעכו זאת רק ההתחלה. כדאי להתחיל להבין ומהר שישראל לא תוכל להתקיים כמדינה יהודית כך לאורך זמן, ולדעת שערבי הם ברובם המכריע איום ישיר על , מי שלא מבין זאת או לא רוצה להבין זאת, סופו לא יהיה יותר טוב משל האחרים.

אני כולי תיקווה שהממשלה תתחיל להורות למשטרה לינקוט בכוח מסיבי נגד כול המתפרעים אשר קראו קריאות: מוות ליהודים בשיא יום הכיפורים , וגרמו למשפחות יהודיות שלמות למות מפחד ולא לצאת מהבית פן יפגעו, וכול זה במדינת היהודים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעיה לירות אש חיה במפגין ערבי שצועק אללה הוא עכבר תוך כדי שהוא רץ לכיוון המון יהודי.

על אחת כמה וכמה כשהוא מחזיק פטיש / גרזן/ אלה/ טילון עם עוגיות או אגוזי פקאן,

או סתם דובי ירוק (ומגעיל שרק ערבים יכולים לקנות לילדים שלהם, שאחרי זה מתפלאים למה הם אונסים כבשים).

עלינו לזכור כי כדורי פלסטיק וגומי מזיקים לטבע ואינם מתמחזרים בקלות, לעומת נחושת, פליז ועופרת.

יש להשתמש במוצרים ירוקים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעיה לירות אש חיה במפגין ערבי שצועק אללה הוא עכבר תוך כדי שהוא רץ לכיוון המון יהודי.

על אחת כמה וכמה כשהוא מחזיק פטיש / גרזן/ אלה/ טילון עם עוגיות או אגוזי פקאן,

או סתם דובי ירוק (ומגעיל שרק ערבים יכולים לקנות לילדים שלהם, שאחרי זה מתפלאים למה הם אונסים כבשים).

עלינו לזכור כי כדורי פלסטיק וגומי מזיקים לטבע ואינם מתמחזרים בקלות, לעומת נחושת, פליז ועופרת.

יש להשתמש במוצרים ירוקים בלבד.

הרגת אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...