מהומות בעכו- ערבים השחיתו שכונה שלמה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהומות בעכו- ערבים השחיתו שכונה שלמה

IG

Recommended Posts

איך זה יכול???

הם הורגים אותנו בתוך המדינה שלנו, הם מאיימים עלינו בתוך המדינה שלנו!

צריך חד וחלק פשוט להעלות ראש ממשלה ימני שיודע גם לבצע ולא רק לדבר!

באותו הלילה \ היום צריכים פשוט להכניס לשם כוחות צבאיים לעמוד להם שם טנקים ברחובות להראות להם שהם לא מפחידים אותנו ואנחנו לא שמים עליהם.

יעשו שוב רעש ובלאגן? להתחיל לפתוח באש.

תפסיקו להאשים את היהודים בדברים האלה. אתם יודעים טוב מאוד שהערבי הזה התגרה בכולם.

שהם צמו ברמדאן אנחנו לא התגרנו בהם.

והשוטרים? בכלל בדיחה, אבל לא באשמתם. למה ששוטר יקח על עצמו ויעשה משהו? אח"כ עוד יעשו לו ועדות חקירה מטורפות ויהרסו לו את החיים. אז למה לו להסתבך ולנסות לעשות משהו?

500 שוטרים ועדיין יש פה בלאגן. נשמע כמו בדיחה ממש ממש גרועה.

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לחומוסניק (או חמאסניק ????)

תאכל איפה שאתה רוצה, חומוס סעיד, טעים, גם אבו שאקר ויש עוד הרבה אבו הרשימה. אבל אם תרצה חומוס יהודי טוב, נפנה אותך לשם. יש בעכו ויש בראש פינה וירושלים ועוד הרבה מקומות חומוס יהודי.

אם תשאל אותי, גם אם הם היו היחידים שמכינים חומוס אני כבר לא מוכן לשמוע עליהם. אבל זה אני, אתה תעשה מה בא לך.

לזה שרשם על ה"יהודים המפגרים" אדון TRADEMARK האימפולסיבי ו"היקר" אני מזמין אותך עכשיו (שעה 2 וחצי בלילה) לראות את הערבים ה"נחמדים" ולהבין כמה טעית. הייתי שם וההונדה סיוויק שהשתוללה וכמעט דרסה את הנערות לא באה כדי לומר לנו גמר חתימה טובה.

אני לא מאחל לך לעבור מה שעברו פה אנשים כשהם בשיא חולשתם, ערב יום כיפור.

התגובה שלנו (היהודים) היא אך הגיונית לאור כל מה שקרה כאן כי אי אפשר לשתוק יותר. אצלנו הרוב הזועם חיכה לצאת יום כיפור ועכשיו מתחיל באמת הבאלאגן.

נמאס לנו מהם וחיים בדו קיום עימם כבר מזמן הבנו שבלתי אפשריים.

אז אתה תישאר לך אדון TRADEMARK איפה שאתה ותיכנס לעתיקה לאכול חומוס ולקנות מזכרות. וכשיום אחד תמצא את האוטו על בלוקים כי את הג'נטים לקחו לך תבין על מה אני מדבר (גם זה קורה פה בעכו העתיקה) ויש לי עוד הרבה דוגמאות לתת לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוותר על חומוס אצל סעיד? :'(

לאבו שאקר בחיפה אפשר לנסוע?

חומוס יהודי טוב? אין דבר כזה.

רגע, אצל אבו סוהיל אפשר לקנות?

ומשאוושה זה גם אסור או שהאיסור רק על חומוס?

בתחילת שנות התשעים היו כמה מקרים בטבריה ובתל אביב שעובדים ערבים היו משתינים אל תוך תערובת החומוס והפלאפל.

כמו כן היו מוסיפים שמן פראפין אל תוך שמן הטיגון של הפלאפל.

אולי זה מה שטעים לך בחומוס שלהם?

"בואו בואו ח'פרים יהודים בואו. יש לנו היום מנה מיייסויינת אנכנו קוראים לה

מנת הבית חומוס GOLDEN SHOWERS. רק בשפילכם כי אנכנו אואפים אותכם."

רק ערבים עושים חומוס טוב, כי יש להם נשמה.

רק חבל שבנשמה שלהם יש הרבה אמוניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, רק רציתי לציין- המקרה הזה הוא דוגמא אחת ללמה אני שונא ערבים באופן כללי (ולא, לא בגלל שהם שחומים. יש לי כמה חברים תימנים שהם בסדר גמור ;)). רק ערבי יכול לחייך אליך בצהוריים כשאתה משלם לו, ולדקור אותך בערב כי אין לו משהו טוב יותר לעשות... פשוט טינופות אלימות וחסרת מוח שמבחינתן להרוס משהו או לפגוע במישהו זה הGOOD TIME האולטימטיבי, ולא איכפת להם מאף אחד ומשום דבר.

במקרה הזה יש דוגמא להתנהגות של המון- לי היו אינספור מיקרים פרטניים בסגנון... אז כן, אולי יש איזה ערבי אחד שלא כזה- אבל כש99% מהערבים הם מהסוג שיעשו פוגרום- לא הייתי מפנה את הגב אל מוחמד ה"מחמד" שלכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אצל אבו סוהיל אפשר לקנות?

ומשאוושה זה גם אסור או שהאיסור רק על חומוס?

בתור אדם בוגר , ובתור צוות האתר לשעבר, ואפילו יותר מכל זה , בתור יהודי , הייתי מצפה ממך להזדהות עם המצב שלו , ולא לדבר אליו בציניות כזאת

אני רוצה לראות אם ככה אתה תתנהג אם אני יבוא אלייך הבייתה ויזרוק על האוטו שלך/הבית שלך /עלייך אבנים

האם גם אתה תהיה ציני כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוותר על חומוס אצל סעיד? :'(

לאבו שאקר בחיפה אפשר לנסוע?

אתה יכול לאכול חומוס אצל דרוזים. זה לא פחות טוב.

ולעניין - יש לי שתי תגובות מרכזיות:

1. אני רוצה לראות את השמאלני יפה הנפש ששולח את הבת שלו לגור בשכונה כזאת. מה אתה אומר? אתה לא רוצה לגור בסמוך לשכונה של ערבים? אה, סליחה... לא התכוונתי, באמת...

2. תהיו רציניים עם החרם - זה הדבר שהכי כואב להם.

3. המשטרה קיבלו הוראה מלמעלה שלא לפתוח באש חיה, לאחר שזה הוכח כ"שובר אלימות" במהומות אוקטובר. למען האמת, זה שמר על שקט יחסי 7 שנים. על זה יש לי להגיד רק דבר אחד: דא ליברמן !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אדם בוגר , ובתור צוות האתר לשעבר, ואפילו יותר מכל זה , בתור יהודי , הייתי מצפה ממך להזדהות עם המצב שלו , ולא לדבר אליו בציניות כזאת

אני רוצה לראות אם ככה אתה תתנהג אם אני יבוא אלייך הבייתה ויזרוק על האוטו שלך/הבית שלך /עלייך אבנים

האם גם אתה תהיה ציני כזה?

כי אין לו תגובה נורמלית לתת,

אין אשכרה משהו שיכול לסתור את מה שקרה,

והוא יודע את זה, אבל חייב להגיב איכשהו, אחרת הוא יצא "מופסד" בדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני רוצה לראות את השמאלני יפה הנפש ששולח את הבת שלו לגור בשכונה כזאת. מה אתה אומר? אתה לא רוצה לגור בסמוך לשכונה של ערבים? אה, סליחה... לא התכוונתי, באמת...

3. המשטרה קיבלו הוראה מלמעלה שלא לפתוח באש חיה, לאחר שזה הוכח כ"שובר אלימות" במהומות אוקטובר. למען האמת, זה שמר על שקט יחסי 7 שנים. על זה יש לי להגיד רק דבר אחד: דא ליברמן !!!

אף אחד לא ירוץ לגור בשכונה כזו כי זה בדיוק כמו לגור בשכונה עם ערסים.

המנטליות של הרבה מן הערבים בארץ זהה למנטליות של הערסים בארץ.

כמו שאני לא ארוץ לגור בשכונה של ערסים, ככה אני לא ארוץ לגור בשכונה עם ערבים מהסוג הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוכים השבים (ועם שכל במקום הנכון, בשעה טובה :)... אני מקווה שאתה כבר לא מתפקד לעבודה, נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk:

הרסו להמון שוטרים את החג. פשוט לקחת 100 שוטרים להעמיד בשורה להרים נשקים ולהתחיל לפתוח באש על כל אחד שבא עם גרזן או עם אלה או עם כל דבר אחר שמתרמו לפגוע.

צריך פה ראש ממשלה כמו ליברמן שיסדר את המדינה, אנחנו אוכלים את עצמנו עם כל השמאל הזה. שיזרקו אותם בעזה ניראה איזה יופי הם יסתדרו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין בעיתון רשום הנהג התמים שנכנס לשכונה יהודית סוכל באבנים!!!!!(ממש נשמה טובה איזה מיסכן)

לא מוזכר שהוא נסע בפול וליום כמו משוגע וכמעט דרס ילדות!!!!!!

גם בזמן אחרון כול הכתבות בynet walla רק שמולאניות זה נימאס כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...