מהומות בעכו- ערבים השחיתו שכונה שלמה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהומות בעכו- ערבים השחיתו שכונה שלמה

IG

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי אין לו תגובה נורמלית לתת,

אין אשכרה משהו שיכול לסתור את מה שקרה,

והוא יודע את זה, אבל חייב להגיב איכשהו, אחרת הוא יצא "מופסד" בדיון.

:lol:

חבורה של גזענים מטונפים(במיוחד IG) מנהלת דיון על מקרה שהעובדות בו עדיין שנויות במחלוקת

יכול להיות שהוא שמע חזקה ועישן נרגילה, יכול להיות שלא (זה עדיין לא מצדיק נסיון ללינץ')

יכול להיות שהוא נסע מהר וסיכן אנשים, יכול להיות שלא (וגם זה לא מצדיק נסיון ללינץ')

קל לקחת את הצד שנוח לכם

ואתם באמת מצפים שאני אגיב ברצינות לדיון כזה?

3. המשטרה קיבלו הוראה מלמעלה שלא לפתוח באש חיה, לאחר שזה הוכח כ"שובר אלימות" במהומות אוקטובר. למען האמת, זה שמר על שקט יחסי 7 שנים.

ואחרי זה אתם טוענים שיש לנו עסק עם חיות

אולי אחרי הכל אתם לא כ"כ שונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk: :hizuk:

הרסו להמון שוטרים את החג. פשוט לקחת 100 שוטרים להעמיד בשורה להרים נשקים ולהתחיל לפתוח באש על כל אחד שבא עם גרזן או עם אלה או עם כל דבר אחר שמתרמו לפגוע.

צריך פה ראש ממשלה כמו ליברמן שיסדר את המדינה, אנחנו אוכלים את עצמנו עם כל השמאל הזה. שיזרקו אותם בעזה ניראה איזה יופי הם יסתדרו שם.

מפקד משטרת מרחב הגליל תת ניצב מנחם חבר אמר הבוקר לוואלה! חדשות, כי כוונת המשטרה היא החזרת הסדר והדו קיום לעיר, וציין כי אינו סבור שמימדי האירוע חורגים מעכו. "התושבים בעיר חיים בדו קיום שנים רבות. היתה היערכות של המשטרה. רוב השוטרים היו בני מיעוטים, והם חירפו את נפשם והגנו על האזרחים בגופם".

רוב השוטרים היו ערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ היקר

טרחתי אתמול לשאול 2 חברים שגרים בעכו, אחד מהם באותה שכונה- והשני שעשה אצלו כיפור.

העדות תואמת בדיוק למה שנטען מספר פעמים:

הונדה סיוויק לבנה התפרצה לשכונה עם בווליום גבוה וחלונות פתוחים תוך כדי שהוא נוסע כמו מטורף, וכמעט פוגע בקבוצת ילדות שהספיקו, למזלן, לקפוץ לאיזשהו אי תנועה, ואחראי התרעמות מצד התושבים היהודים בשכונה, ה "חמולה" של הערבים באה, ואז התחילו המהומות שם.

אנשים שונים שלא תיאמו גרסאות מספרים אותו דבר.

אשמח לדעת מה דעתך על זה, או אם יש לך עוד דרך להגן על אבו סוהיל ושאר החברים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נשמע כמו הגזמה, אבל אני לא הייתי שם

אני לא אומר לרגע שהם לא התגרו בכוונה ביהודים ששמרו את החג

אני רק אומר שהתגובה של היהודים היתה ברברית ולא במקום (ועם כל הכבוד, לקרוא לתגובה הזאת "התרעמות" זה UNDERSTATEMENT)

אף צד פה הוא לא צדיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"התרעמות"= לזרוק להם אבנים על האוטו.

סלח לי, אבל אני לא יודע אם זו תגובה כל כך לא פרופורציונלית, בהתחשב בהתגרות חסרת השחר הזו+נסיון פגיעה, לדעתי מכוון, בקבוצת ילדות.

הכביש ריק בכיפור, רואים כל בנאדם שהולך על הכביש מקילומטרים, הדרך היחידה שאתה יכול לדרוס מישהו היא:

1- חושך מוחלט (מה שנפסל מיידית, שכן מדובר בשכונת מגורים מוארת)

2- בכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה באמת מה שקרה, ואני אומר מנקודת מבט אוביקטיבית, במקרה הספציפי הזה, הנהג צריך להשפט על מהירות מופרזת/נהיגה פרועה + בעוצמה גבוהה מדי. הערסים היהודים שזרקו עליו אבנים צריכים להשפט על זה ולהענש בחומרה רבה, וא"כ כל הערבים אחראי הוואנדליזם והאלימות, נגיד לפחות 5 שנים במאסר והערסים שבאו נגדם כנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"התרעמות"= לזרוק להם אבנים על האוטו.

סלח לי, אבל אני לא יודע אם זו תגובה כל כך לא פרופורציונלית, בהתחשב בהתגרות חסרת השחר הזו+נסיון פגיעה, לדעתי מכוון, בקבוצת ילדות.

הכביש ריק בכיפור, רואים כל בנאדם שהולך על הכביש מקילומטרים, הדרך היחידה שאתה יכול לדרוס מישהו היא:

1- חושך מוחלט (מה שנפסל מיידית, שכן מדובר בשכונת מגורים מוארת)

2- בכוונה.

אתה משוחד אז אתה לוקח את זה לכיוון של נסיון לפיגוע דריסה

המצב הוא שזורקים אבנים ומבצעים "פוגרומים" גם במכוניות שנוסעות בשקט בלי לנסות לדרוס אף אחד

וזה לא היה רק "לזרוק אבנים על האוטו:

זה כלל פגיעה באנשים עצמם ותקיפת כלי הרכב של המשטרה ומגן דוד שבאו לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר למקרה בעכו

במהלך יום הכיפורים ספרו במד"א שמונה מקרים של יידוי אבנים לעבר אמבלונסים שעשו דרכם לחולים במצוקה. אבנים יודו בערים: חולון, רחובות, קרית מוצקין, חיפה, באר שבע וירושלים. ממד"א נמסר כי במקרים אלו הפריעו לעבודת החובשים בעיקר ילדים ובני נוער.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1027656.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...