סרבני מצפון או פחדנים עלובים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרבני מצפון או פחדנים עלובים

maverick

Recommended Posts

אתה רואה? שאני רואה ישראלי יהודי חושב על שטח ארץ כשטח זר וקורא לציונות קולניאליזם זה מעורר רחמים ממש.

למה אתה לא יכול לראות את הפלשטינאים ככובשים ? מתנחלים בשפלה ובגליל, ילודה בכמויות מסחריות, כפרים שהופכים לערים ענקיות, הסתה נגד המדינה, טרור מתאבדים של פלשטינאים מהשטחים (שהיו צריכים להיות שלנו), מה עוד אפשר לבקש? ואחרי כל זה אתה בא למדינה שלך בטענות ? לציונות ? איזה תפישת עולם מעוותת.

א"י השלמה היא עד הפרת והחידקל (בעירק). למה שלא נכבוש גם עירק?

נכון שהשטחים נכללים בגבולות המקראיים של א"י, אבל כשאתה מחזיק שם 3.5 מיליון פלשתינאים בשביל 200,000 מתנחלים, אתה צריך לעשות קצת חושבים. חוץ מזה, מתי בפעם האחרונה ביקרת בחברון? או בשומרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שכבר אמרתי כנראה שיש בפורום הזה כמה משתמשים שלא יכולים לתת הסברים מלבד "אתם לא מבינים" ו"בגלל שאני חושב שערבים זה רע אז צריך להרוג אותם ..." אז באמת לכל השאר - אין למה ועל מה להתאמץ "תחסכו אנרגיות" ותתיאשו

אי אפשר לשכנע בן אדם שעובד רק על אמוציות ובלי הגיון בלבד.

הגיון בנוי על עובדות ועובדות אפשר להוכיח או להפריך

אמוציות לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הייתי נכנס לשטחים להגן על ההתנחלויות.

תכל'ס אני לא מוכן להקריב את החיים שלי בשביל המתנחלים...

אני הולך להתגייס עוד חודש, אני הולך להיות קרבי(כניראה מג"ב ..ומשם ימ"ס..טפו טפו טפו)...

ואני לא מוכן לסכן את החיים שלי,בשביל שאיזה מתנחל יגור לבד עם איזה 18 קראוונים באיזה חור באמצע עזה

כי התנך דורש את השלמה..

פאק יט.

אני הולך לשרת רק מתוך דבר 1. להגן על האנשים שאכפת לי מהם ולא יותר מזה..

לדעתי הסרבני מצפון הם לא כוסיות,פחדנים וכו' הם דיי אמיצים שהם יכולים לקום ולהלחם נגד מערכת שלמה.

אני מאחל להם בהצלחה.

כל אחד יחיה לפי אמונותו..הם לא מאמינים בלחימה.לא צריך שיחיו עם זה בכייף.

גם אני אחיה עם זה בכייף.

לי זה לא מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכל'ס אני לא מוכן להקריב את החיים שלי בשביל המתנחלים...

אני הולך להתגייס עוד חודש, אני הולך להיות קרבי(כניראה מג"ב ..ומשם ימ"ס..טפו טפו טפו)...

ואני לא מוכן לסכן את החיים שלי,בשביל שאיזה מתנחל יגור לבד עם איזה 18 קראוונים באיזה חור באמצע עזה

כי התנך דורש את השלמה..

פאק יט.

אני הולך לשרת רק מתוך דבר 1. להגן על האנשים שאכפת לי מהם ולא יותר מזה..

לדעתי הסרבני מצפון הם לא כוסיות,פחדנים וכו' הם דיי אמיצים שהם יכולים לקום ולהלחם נגד מערכת שלמה.

אני מאחל להם בהצלחה.

כל אחד יחיה לפי אמונותו..הם לא מאמינים בלחימה.לא צריך שיחיו עם זה בכייף.

גם אני אחיה עם זה בכייף.

לי זה לא מפריע.

רגע אכפת לך ממני ? אולי אני מנייק ? איך תוכל לבוא למפקד שלך ולהגיד לו:"אני מגן על אימא אבא אחי.... ועל יהודה אני לא."

ומה אם תושבי ההתנחלויות לא ירצו להגן על יושבי שנקין וצועדי מצעדי הגאווה למינהם?

אני לא זוכר שמחלקים שאלונים ושאולים את החיילים הצעירים על מי הם מוכנים להגן ולמי הם לא מוכנים.

אם כל אחד יעשה חשבון כזה, תאמין לי שנהפוך למדינות בתוך מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בקשר להתנחלויות אני די נייטרלי, מאחזים אולי, אבל מדינות לא רצופות יש בכל העולם, הערבים צריכים ללמוד לחיות עם זה.

אבל בקשר לסרבנים, אני די סלחני אליהם, כי אני חושב שזה הכל בולשיט, להסתתר מאחורי אידיאולוגיה מזוייפת כדי לקבל פטור ממילואים תמורת 5 חודשים בכלא, אני לא מתרגש מאנשים כאלה.

אני יודע דבר אחד, שאם הם היו ברוסיה, הם היו יושבים 3 שנים בכלא ועדיין היו חייבים לשרת :)

אף אחד לא בורח מזה ככה סתם...וזה עדיין ככה אגב, שירות צבאי ברוסיה עדיין חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

N1- מה נראה לך ? ברור שאני נגד זה, ממש נגד זה.

אני גם לא אומר לשלול אזרחות לכל מי שלא משרת, צריך לשלול להם את האזרחות כי הם מסיתים נגד המדינה וגורמים להרג אזרחים (לדעתי) גם אם הם לא מתכוונים לזה, וברור לי שהם לא וזה פחות קשור לשירות עצמו זה קשור להמרדה ולמכתבים האלה, אתה חושב משהו בסדר... נגיד אז תחשוב, אתה לא חייב לנפח את זה ולפרסם את זה ועוד לתמוך באויב זה גם מרידה פומבית וגם בגידה ותמיכה באויב. אתה שמאלני קיצוני ולא ציוני אז אל תתגייס ותחזור לאזרחות (אני ממש נגד זה אבל אם יש אנשים ממש נגד זה... חבל אבל זה מה יש).

THE SAINT - תודה רבה, כבר הרבה זמן לא העליבו אותי ככה.

זה שאתה לא מסכים איתי לא אומר שאני חושב.

ZAG ZAG - אני לא מדבר על שום א"י השלמה, אני לא מדבר על עירק, עירק זה עירק לא א"י. א"י השלמה זה לא רק ארץ זה הארץ שהבטיח ה' ליהודים וזה גם כולל את עירק וגם את לבנון וכו' אני מדבר על שטח ארץ , כמו שיש איזור מסופוטמיה ככה יש גם , וישראל זה מה שיש היום + השומרון + הגולן. אני לא רואה את זה כדבר דתי שבא מה' אני רואה את זה כשטח היסטורי מסורתי ששייך לי ובזה אני מאמין, עם אף פעם לא ממש חי בעירק, אברהם היה שם אבל רק הוא.

עכשיו... נתחיל מזה שישראל לא "מחזיקה" 3.5 פלשטינאים שם, הם באו לשם מרצונם והם יכולים ללכת, יש להם את ירדן. 200 אלף "מתנחלים", למה הם מתנחלים ? זה לא ארץ ישראל ? בגלל שיש שם יותר פלשטינאים אז הם הופכים למתנחלים הישראלים שגרים שם ? איך זה יכול להיות שיהודי שחי על אדמת ארץ ישראל הוא "מתנחל" ? הרי כל העיקרון הציוני זה להיות על אדמת ארץ ישראל ולישב אותה, לפשטינאים אין פה שום דבר מיוחד, אין להם זיכה לג'נין, אין להם זיקה לטייבה, הם באו והתנחלו פה בתקופת הטורקים זה מה שהם עשו, אז הם לא מתנחלים ? נראה לך שב48 היו פה 3.5 מליון ? אם לא הייתה שואה והיו פה עכשיו 14 מליון יהודים אני בטוח שהשומרון היה ריק מערבים ולכולם זה היה נראה לגיטימי שיושבים שם ערבים, ועוד סיבה למה זה נראה לך כהתנחלות, אתה רואה שהערבים מנסים לגרש משם יהודים ולמה ? כי זה הגבול ושם הם יכולים לפעול, אז הצבא בא לשם ואז זה נראה כאילו שהצבא בא לשמור עליהם שם באיזה שטח הפקר מיותר. ממש לא. זה שהערבים שם זה בגלל שהם רוצים להיות שם, הם יכולים גם להיות בירדן, יש שם כל כך אבל כל כך הרבה פלשטינאים שהם מאותו העם ואתה יודע איזה ענקית ירדן, למה שלא יהיו שם ? באמת עכשיו, למה לא ? ירושלים גם כן... היא לא עיר קדושה לאיסלם, זה שהאימפריה העות'מנית כבשה את ירושלים והקימה שם מסגד לא הופך אותה לעיר קדושה, זה מסגד שבנוי על בית המקדש (עוד סממן כיבוש ערבי).

אז אתה יודע מה, בסדר. שיבאו להתפלל בירושלים, שיבואו כולם, אבל זאת לא עיר בירה שלהם ולא עיר שלהם.

פלשטינאים - לא על ארץ ישראל, יכולים להיות בכל חור בעולם, יש הרבה מקום, אבל לא פה, אין להם מקום פה למדינה, אין להם קשר לפה.

תהיו בעזה, תהיו בשכם (גם ספק... אבל נגיד) אבל השומרון הוא גם ישראלי וגם יהודה ! מזה יהודי ? איש יהודה. אתם יהודים ומוסרים את יהודה ? כל היהודים בעולם היום חוץ מהאתיופים ואולי עוד כמה מיעוטים הם משבט יהודה וזאת עובדה היסטורית, כל הציונות מתבססת על חזרה לארץ, ויהודה שזה חלק העיקרי שיש לנו זיכה אליו אתם באים וקוראים למי שיושב שם "מתנחל" ? דוגרי - למה אתם פה בכלל ? מה קדוש בת"א או בחיפה שלא קדוש בחברון ?

"למה שלא נכבוש גם עירק?" סליחה, מזה נכבוש גם, מזה גם ? איפה עוד כבשנו ? איפה אנחנו נמצאים וזה לא שלנו ? ולמה לא להיות בעירק ? כי זה לא ארץ ישראל.

"מתי בפעם האחרונה ביקרת בחברון? או בשומרון? " איך זה קשור למשהו ? אתה יודע מתי הפעם האחרונה שהייתי באילת ? לפני 10 שנים בדיוק ומאז לא הייתי שם, גם באשקלון לא הייתי הרבה זמן, אז זה שטח מיותר ? אין שום קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיו... נתחיל מזה שישראל לא "מחזיקה" 3.5 פלשטינאים שם, הם באו לשם מרצונם והם יכולים ללכת, יש להם את ירדן

אין להם שום מקום ללכת. זו המדינה שלהם בדיוק כמו שלנו.

ירושלים גם כן... היא לא עיר קדושה לאיסלם

ירושלים קדושה לערבים בדיוק כמו לנו וכמו גם לנוצרים. מסגד אל-אקצה שמעת? המקום ממנו מוחמד עלה השמימה?

זה שאתה מאמין בתנך וביהדות ומגבה את הטענות שלך בסימוכים "היסטוריים" מהתנך, זה בדיוק כמו שערבי שמאמין במשהו אחר יבוא יצדיק את העשייה שלו בקוראן או במה שלא יהיה.

אם ארה"ב שהיא ברובה נוצרית תחליט בוקר אחד שישראל היא אתר נוצרי קדוש והיא חייבת להשתלט עליו, אז נניח שנלחם ונפסיד, וארה"ב תשלוט בארץ, וישאר מיעוט ישראלי מדוכא בארץ, ששואף לעצמאות, כמה זמן אתה חושב יקח עד שגם פה יהיו מתאבדים? (מה שהיה תחת השלטון הבריטי). מה שאני מנסה להגיד שהראיה הדתית מובילה לדרך ללא מוצא. לא שאני נגד יהדות, להפך, אבל אני לא חושב שהיהדות או כל דת בכלל מצדיקה כיבוש של שטחים לא לנו. האדמה לא יותר חשובה מהחיים, והחיים לפי הראיה הדתית נועדו לשרת את האלוהים ואני מאמין שכשאומרים שהתורה על רגל אחת זה "ואהבת לרעך כמוך" לא התכוונו ליהודה ושומרון וחבל עזה.

אנחנו חיים במציאות חילונית, וכרגע העובדות הם שיש 3.5 מיליון ערבים פלשתינאים בשטח וזו בעיה שצריך להתמודד איתה. רוצה באלימות? לא תגיע רחוק. בקרוב הם יהיו יותר ולא יעזור כבר שום דבר. הם מצידם יכולים לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mortar כן הם הגיעו לשם מרצונם "החופשי" תחת איומי רובה

רוב הפלשטינאים בשטחים הם תושבי שגירשנו ב48 אז הם הלכן לירדן ואז שוב פעם כבשנו את הבית שלהם אז עכשיו אתה רוצה עוד פעם להעביר אותם?

יש לך טיפה מצפון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בכל מקרה הם במחנות פליטים, וחוץ מזה הם לא היו צריכים להיות פה, הבריטים שלטו בארץ ובפירוש אמרו שארץ היא מחוץ לתחום הערבי.

יש לך טיפה מצפון ? אחרי כל מה שהעם שלנו עבר זכותינו להילחם על הבית הכבוש, הם יכולים לעוף מפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בכל מקרה הם במחנות פליטים, וחוץ מזה הם לא היו צריכים להיות פה, הבריטים שלטו בארץ ובפירוש אמרו שארץ היא מחוץ לתחום הערבי.

יש לך טיפה מצפון ? אחרי כל מה שהעם שלנו עבר זכותינו להילחם על הבית הכבוש, הם יכולים לעוף מפה.

קודם כל, הבריטים לא טענו שא"י היא מחוץ לתחום הערבי. המסמך היחיד שאתה יכול להתייחס אליו הוא כתב המנדט (1922), שמבטיח פעולה למען הקמת בית לאומי ליהודים בא"י. מכאן ואילך יש נסיגה בהתחייבויות הבריטיות, החל בהטלת גזרות על היהודים (מכסות עליה וכו') וכלה בסירוב, גם אחרי מלחמת העולם השניה, לתמוך בהקמת מדינה כלשהי (כלומר, אפילו דו-לאומית) בא"י.

וגם אם הם לא צריכים להיות פה, מה תעשה איתם? איך תסלק מכאן 3.5 מיליון פלשתינאים?

כמו שאמרה המורה שלי - "יש רצוי ויש מצוי" :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעשו בינלאומי ויקימו ערים מסודרות ומושקעות ויבנו תשתיות בירדן, אתה יודע איזו מדינה ענקית זאת ואתה יודע כמה פלשטינאים יש שם ? הם ירגישו כמו בבית, רק בלי טרור, בלי מלחמה, עם תשתיות, במדינה מתקדמת יותר, השנאה תהיה באפס לפחות מהצד היהודי, יוכלו לבוא לפה חופשי לירושלים או למה שבא להם... איך זה יכול להיות רע? עזה זה מחנה פליטים, אני בטוח שאין להם בעיה לעבור לירדן.

עוד רעיון, שיחברו את רמאללה וג'נין ושכם וכל הערים האלו ואולי חצי מחברון וירדן תתן להם חלק מהשטח, לא הרבה וגם קצת תתן והפלשטינאים יקימו להם שם מדינה? מה רע ? זה לא בישראל, לא קו ירוק, לא יהודה, חלק מהשומרון וחלק מירדן.

ועזה... שתלך לעזה לא יודע מה איתה :P

אין סיבה למה שהם עושים, זה בטוח.

נ.ב

איגרת מקמהון וההסכמה למדינה ערבית גדולה לא כללה את ארץ מצד הבריטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אם הם לא צריכים להיות פה, מה תעשה איתם? איך תסלק מכאן 3.5 מיליון פלשתינאים?

אל תדאג!!! שזאת תיהיה הבעיה האחרונה שלנו!

והם כבר עשו לנו את העבודה! נעיף אותם מפה מהמנהרות להעברת הנשק שהם חפרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...