סרבני מצפון או פחדנים עלובים - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרבני מצפון או פחדנים עלובים

maverick

Recommended Posts

מה שאתם לא מבינים (אני מקווה שלא יכניסו אותי לכלא על מסירת מידע סודי :hat:) זה שבעזרת הפיגועים הם משחקים ישר לידיים שלנו, כל פעם שמחבל מתפוצץ יש פחות ערבי 1!!!!! ;D :lol: :lol: :lol:

LITEN UP הוויכוח הזה WAY OUT OF MY LEAGUE מבחינת העומק שלו, אז בואו נסכים על זה- צריך להפיל פצצה גרעינית על עזה אבל בפוזה כזו שתפגע רק בראשות ושלא יהיה AFTER BLOW לישראל, בסדר? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה השתלטתם על הדיון והסטתם אותו מהרעיון המקורי??? הרעיון הוא לדון המוסריות/אי מוסריות של אלו שמסרבים לשרת השטחים או בכלל בצבא ולא בפיתרון לעם הפלסטיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אכפת לך ממני ? אולי אני מנייק ? איך תוכל לבוא למפקד שלך ולהגיד לו:"אני מגן על אימא אבא אחי.... ועל יהודה אני לא."

ומה אם תושבי ההתנחלויות לא ירצו להגן על יושבי שנקין וצועדי מצעדי הגאווה למינהם?

אני לא זוכר שמחלקים שאלונים ושאולים את החיילים הצעירים על מי הם מוכנים להגן ולמי הם לא מוכנים.

אם כל אחד יעשה חשבון כזה, תאמין לי שנהפוך למדינות בתוך מדינה.

באמת לא יצא לי ניסוח טוב..

מה שהתכוונתי הוא...שאם החבר'ה לא רוצים לשרת אז שלא ישרתו..

אנחנו לא נאלץ אותם לעשות את זה...

למרות שכיום כן מאלצים...וחבל..זה מדינה חופשית..לא מדינת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא יצא לי ניסוח טוב..

מה שהתכוונתי הוא...שאם החבר'ה לא רוצים לשרת אז שלא ישרתו..

אנחנו לא נאלץ אותם לעשות את זה...

למרות שכיום כן מאלצים...וחבל..זה מדינה חופשית..לא מדינת ..

פה הטעות שלך!

אנשים מתנהגים פה כאילו שהמדינה שלנו, חושבים שהם בזולה...כשיש המון בעיות שצריך לפתור, כולל את בעיית הפלשתינאים.

ועד שלא פותרים אותן אתה לא צריך לשרור בכזה שקט נפשי, כי אתה יודע טוב מאוד שאם היו נותנים לאנשים ברירה אחוז קטן מאוד היה הולך ומתנדב לצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, גם ככה כל הזמן אומרים "אנחנו לא יכולים לשים שוטר/חיל בכל מקום" ובכל זאת יש מלא פיגועים וצריך גם כח הרתעה וצריך מודיעין וצריך הגנה... אז תאר לך מה היה קורה אם כל איש שני לא היה הולך לצבא... ועוד תחשוב שגם יש מילואים כל הזמן...

איפה אתה חושב שאתה חי ? זה לא מדינת זה מדינה שחייבת עכשיו , ואם כל מתיפיף כמוך וכמו אלה במכתב לא היו רוצים ללכת והיו נותנים להם הינו פה מתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה הטעות שלך!

אנשים מתנהגים פה כאילו שהמדינה שלנו, חושבים שהם בזולה...כשיש המון בעיות שצריך לפתור, כולל את בעיית הפלשתינאים.

ועד שלא פותרים אותן אתה לא צריך לשרור בכזה שקט נפשי, כי אתה יודע טוב מאוד שאם היו נותנים לאנשים ברירה אחוז קטן מאוד היה הולך ומתנדב לצבא.

אי אפשר לדעת..אפשר רק לנחש...

ובשבילי זה לא בעיית הפלסטינאים(בכללי) אלא בעיית הפסלטינאים (המפגעים שמביניהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנחש?

אתה לא יודע מה זה אנשים?

תעשה לי טובה ואל תהיה ראש קטן ונאיבי.

במיוחד פה בארץ, אני רק שומע אנשים מתחמקים ממילואים ומצבא וזה פשוט מעצבן אותי.

מה אתה חושב יש רק סרבנים? יש כאלה שמזייפים מחלות נפש ונטייות מיניות, יש דוסים ולקצר את העניין, לא חסר מי שיתחמק משירות צבאי.

שתדעו לכם לצאת מהצבא עולה לך אחרי זה באזרחות גם, יש הטבות למשכנתאות ודברים דומים שאתה פשוט לא מקבל היה ולא שירתת בצבא, אז לדעתי פשוט תעשה וזהו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לנחש?

אתה לא יודע מה זה אנשים?

תעשה לי טובה ואל תהיה ראש קטן ונאיבי.

במיוחד פה בארץ, אני רק שומע אנשים מתחמקים ממילואים ומצבא וזה פשוט מעצבן אותי.

מה אתה חושב יש רק סרבנים? יש כאלה שמזייפים מחלות נפש ונטייות מיניות, יש דוסים ולקצר את העניין, לא חסר מי שיתחמק משירות צבאי.

שתדעו לכם לצאת מהצבא עולה לך אחרי זה באזרחות גם, יש הטבות למשכנתאות ודברים דומים שאתה פשוט לא מקבל היה ולא שירתת בצבא, אז לדעתי פשוט תעשה וזהו!

היום רוב החברים שלי מצטערים שאין להם בעיה בריאותית, עכשיו אחד מהם תקוע במשחקי חתול ועכבר אחרי מתנחלים בזמן שכמה קיצוניים מהימין צועקים שמבצעים בהם פוגרום וכבר הספיקו להשוות אותם לנאצים.

אז תגיד, איזה סיבה יש לאנשים להתגייס שהם מקבלים כזה יחס? למה שחבר שלי יסכן את החיים שלו בגלל חבורה של פנאטים (משני הצדדים) שלא מוכנים לשבת על התחת מול שולחן דיונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 חיילים מחרוב הודיעו שהם לא משתתפים בפינוי של המאחז.

לא הכניסו אותם לשום כלא.

הם גם פחדנים עלובים, או רק אלה ששמאלנים והולכים לפי המצפון שלהם ולא מוכנים לשרת בקווי 67?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לא הכניסו אותם לשום כלא.

הם גם פחדנים עלובים, או רק אלה ששמאלנים והולכים לפי המצפון שלהם ולא מוכנים לשרת בקווי 67?

הם לא פחדים, אין קשר לפחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכניסו אותם לשום כלא.

כן! רק אלה ששמאלנים הם פחדנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...