סרבני מצפון או פחדנים עלובים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרבני מצפון או פחדנים עלובים

maverick

Recommended Posts

דווקא למדתי טוב, ואמרתי שזה הנוסח הציוני, אחרי הכל אנחנו ציונים פה לא בריטים והימין לא ממש מתקרב להגדרה הזאת, שלא נדבר על השמאל.

נ.ב

אם חובבי ציון היו קוראים עכשיו את הת'רד הזה, זה היה קונגרס הבוכים 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א) קודם תעשה אחרי זה דבר.

ב) אם מישהו רוצה להיות סרבן שיהיה, לי לא איכפת...גם הדוסים לא עושים ואף אחד לא עושה להם כלום.

אני אישית אלך לשרת בצבא, אבל לא איכפת לי אם יהיו אנשים שלא יכלו, כל אחד ומה שהוא מאמין.

אני דווקא מאמין בכיבוש אז אני אלך...אם הוא לא רוצה ללכת שלא ילך, לפחות זה בגלל שהוא פציפיסט ולא איזה דוס שגם לא עובד.

באמת רצוי שאנשים אלה יחוייבו לעשות שירות לאומי במשכורת צבאית :)

בוגדים במדינה? זה ממש לא נכון, הם לא אומרים שבואו תעשו טרור ולא אומרים בואו תשתלטו על , זה ממש לא קשור ואני לא רואה מאיפה הסקת שיש איזה שהו קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה בדיוק כמו שיש פיגוע, אז עראפת בא למסיבת עיתונאים ואמר, אני מגנה טרור ופגיעה באזרחים חפים מפשע בשני הצדדים, ביי.

אותו דבר הם אומרים, תראו... צה"ל בא עם מסוטים ומפציץ והורג ילדים ונשים (כן בטח...) ויש כיבוש, ולנו אין תשתית להילחם בטרור אז ...

והם משקרים, הם כל פעם משקרים, הם שקרנים עלובים ואתם קונים את זה, ברור שהם רוצים לראות ישראלים מתים, זה כתוב להם על המצח.

זאת תפישת העולם שלי ורבים וטובים יסכימו איתי, אני גם מאמין שרוב הערבים מאמין בדרך הטרור ושונאים אותנו שינאת דם, לא כל כולם אבל רובם הגדול אני מאמין שכן.

תשאלו אותי למה ? כי אני לא שמעתי הפגנה אחת נגד אף פיגוע התאבדות ב3 שנים האחרונות, באירן כבר המצב יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה בדיוק כמו שיש פיגוע, אז עראפת בא למסיבת עיתונאים ואמר, אני מגנה טרור ופגיעה באזרחים חפים מפשע בשני הצדדים, ביי.

אותו דבר הם אומרים, תראו... צה"ל בא עם מסוטים ומפציץ והורג ילדים ונשים (כן בטח...) ויש כיבוש, ולנו אין תשתית להילחם בטרור אז ...

והם משקרים, הם כל פעם משקרים, הם שקרנים עלובים ואתם קונים את זה, ברור שהם רוצים לראות ישראלים מתים, זה כתוב להם על המצח.

זאת תפישת העולם שלי ורבים וטובים יסכימו איתי, אני גם מאמין שרוב הערבים מאמין בדרך הטרור ושונאים אותנו שינאת דם, לא כל כולם אבל רובם הגדול אני מאמין שכן.

תשאלו אותי למה ? כי אני לא שמעתי הפגנה אחת נגד אף פיגוע התאבדות ב3 שנים האחרונות, באירן כבר המצב יותר טוב.

וזה קשור לנושא איך???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צה"ל נתן פטור משירות לסרבן מצפון.

"ועדת מצפון" שחררה את יוני יחזקאל משירות צבאי, לאחר שריצה חמישה חודשי מאסר בבית כלא צבאי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2658939,00.html

שווה "להשקיע" 5 חודשים ואחרי זה לא לראות מילואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני מצטער להגיד את זה אבל רובכם חבורת פלגמטים שאין לי מושג על מה הם מדברים.

דבר ראשון - כל מי שלא עשה\עושה לא צריך להשתתף בדיון מהסיבה המאוד פשוטה שהוא מדבר באויר. קודם תכירו את המסגרת הזאת ואחרי זה תדברו.

לגבי כל השאר - במיוחד במדינה כמו שלנו הוא מסגרת מאוד בעייתית מבחינות רבות.

אפשר להתחיל בעובדה הפשוטה שהרבה מאוד לא מאמינים בהרג של ערבים (מוצדק או לא זה לא רלוונטי) ולא מוכנים לקחת חלק בעניין או מצד שני בפינוי התנחלויות.

לכל ישראלי יש דעה שונה ומשונה (?!) אבל ברגע שנכנסים לצבא הכל נמחק - אתה צריך לעשות מה שהמפקד שלךך אומר וזהו, במידה ולא תוך זמן מאוד קצר תגיע לכלא.

לאותם סרבני מצפון שממשיכים להתעקש על אמונתם ומוכנים להשקיע חלק נכבד משירותם הצבאי בכלא אני אומר בלב שלם שעדיף שישתחררו. גם ככה הם לא תורמים יותר מדי ועדיף שינסו את מזל בעולם האזרחות.

לכל השאר, זה . אם זה קרבי בגולני או ג'ובניק בקריה. לכולם תפקיד חשוב פחות או יותר ולאף אחד אין את הזכות לשפוט אף אחד.

ונק' קטנה לדיון - מעניין אותי לדעת כמה אנשים יודעים את המספר האמיתי של סרבני המצפון שבאמת שוחררו מהצבא בשל סעיף זה (ולא 21 רפואי או נפשי..)

וכן אני יודע את התשובה לשאלה הרטורית הזאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הדברים שאמרתי קשורים לצבא?

וד"א עד כמה שאני יודע אתה עוד לא התגייסת אז מה... ?

אני לא אומר פה סתם דברים באוויר אחי...ואיך בדיוק הדברים שלך על ערבים וזה קשורים לדיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו... חבל על האנרגיות שלי, אתם חיים באשליות, רובכם.

כל דיון שתעלו ירד לפסים של ימין ושמאל בלי קשר למקרה עצמו כי בסוף חיביים לסגור את המעגל הזה, כי דבר גורר דבר עד שבסוף תגיעו לפעולות האצ"ל לשואה ועד לתנ"ך. אתם לא מכירים את הערבים, אתם לא יודעים עם מי יש לכם עסק, אין לכם מושג מה הם חושבים, אין לכם מושג איך הם פועלים, אתם לא יודעים כלום על תשתיות הטרור, אתם לא יודעים כמה מהם תומכים בטרור ושאתם דופקים איזה תשובה תם פשוט לא יודעים מה שאתם אומרים, אתם מנותקים לגמריי מהמציאות, תבינו שלא תמיד באותו רגע אפשר לעשות שלום, אני יודע שקשה להבין את זה אבל זה מה יש. כל ליקוק כזה או אחר לפלשתינאים רק מחזק את הטרור שלהם נגדינו כי עראפת עומד בראש, הוא שקרן ומקבל תמיכה, אבו מזן הוא בובה של עראפת, ועראפת הוא טרוריסט וזאת עובדה שהוא ממן טרור ותומך בו, הערבים תומכים בעראפת, זה דבר ידוע.

אז כל פעם שתעלו דיון אתם לא תקלטו שזה בסופו של דבר יגיע לשורש העניין, האם אתם מאמינים שיכול להיות שלום, איך ומתי והאם האויב גם רוצה שלום, למה הוא נלחם ועל מה.

כל השאלות האלה הם בעצם הבסיס שלך לצד פוליטי כלשהו, כבר הבנו מי פה שמאלני ומי פה ימני, כל דיון שתעלו פשוט יגרר עד לקללות ולדברים מטופשים שאני לא רואה את עצמי לוקח בו חלק יותר כי אני כבר יודע לאן זה יוביל והמקום שאליו זה מוביל זה לתמונה הכוללת שדנו בה כבר מליון פעם.

"סרבני מצפון או פחדנים עלובים"?

פחדנים עלובים בעלי מצפון מעורר רחמים.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אומר שאתה זה הפחדן ולא רק זה אלא גם בן אדם קטן וחסר אמונה שמעדיף להשתמש בכוח מאשר לשבת ולנהל מו"מ

אבל...בגלל שהטיעונים שלך הם כולם אמוציונלים ואין שם עובדה אחת אי אפשר לנהל אפילו דיון

אז באמת עדיף לעזוב הכל ולחסוך את האנרגיות שלך

ו"יחי סרבני המצפון"

שבזכותם יש לנו עוד צלם אנוש במדינה הזאת

(וכל הנאמר לעיל לא בהכרח משקף את הדעה של - רק את חוסר היכולת של כל כך הרבה אנשים לנהל דיון תרבותי שמבוסס על משהו חוץ מאמוציות וכוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...