סרבני מצפון או פחדנים עלובים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרבני מצפון או פחדנים עלובים

maverick

Recommended Posts

mortar

חבל באמת על האנרגיות כי על כל סרבן כזה יש איזה 10 חיילים מורעלים שמוכנים לתרום ואני אחד מהם.

אם הוא לא רוצה לשרת שלא ישרת אני לא מתערב לו באמונות, ריצה כלא של 5 חודשים שיהיה לו לבריאות שיהנה.

פחדנים עלובים? לא הייתי אומר, זה דווקא יפה אנשים שרוצים שלום אבל צריך לדעת מתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

mortar

חבל באמת על האנרגיות כי על כל סרבן כזה יש איזה 10 חיילים מורעלים שמוכנים לתרום ואני אחד מהם.

אם הוא לא רוצה לשרת שלא ישרת אני לא מתערב לו באמונות, ריצה כלא של 5 חודשים שיהיה לו לבריאות שיהנה.

פחדנים עלובים? לא הייתי אומר, זה דווקא יפה אנשים שרוצים שלום אבל צריך לדעת מתי.

OFF TOPIC

יש לך בעיה קשה שאתה לא מבין קרוא וכתוב, או שיש לך בעיה פסיכולוגית של קריאה סלקטיבית אבל בכל מקרה אל תטרח להגיב אם אתה תוקע מילים שלא אמרתי או מגיב על דברים לא קשורים כאילו אמרתי אותם, אם אתה לא קורא את מה שאני אומר פשוט אל תגיב ואם אתה מתקשה להבין את מה שאני כותב אז תקרא עוד פעם, ואם אתה עדיין לא מבין אז תגיד שאתה לא מבין כי זה נמאס שכל פעם בכל ת'ראד אתה מביא תשובות ומסקנות מעוותות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי את זה שלא מבין...תראה לי איפה עיוותתי את מה שאמרת!

ותראה לי איפה "לא הבנתי" (כ"כ קשה :() מה ש"ניסית" להגיד :)

כל מה שאני ראיתי בהודעה הזאת שניסיתי להרגיע אותך, אתה איכשהו לקחת את זה אישית כעילבון!

אז אם אתה שואל אותי, אתה זה שלא מבין ולא אני.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בגלל שהם רוצים שלום, זה בגלל שהם מעודדים טרור.

עזבו...

קראת את המכתב שלהם? איפה אתה מוצא שם עידוד לטרור?

תקרא את המכתב שלהם, תקרא את הכתבות, ותנסה להבין שהדבר האחרון שהם רוצים זה ישראלים מתים (כתבת את זה איפשהו כאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לדעתי גם מה שהימניים הקיצוניים עושים כשהם צועקים מוות לערבים או כשחייל מכה סתם ערבי שהוא רואה ברחוב ומתעלל בו, זה גורם הרבה יותר גדול לטרור מאשר סרבנות. איך רצון לשלום מעודד טרור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ? כי הפלשטיאנים לא רוצים שלום !!!

מתי יפול האסימון ? הם רוצים אותנו בים ! ראית הפגנה אחת נגד פיגועי התאבדות אצל הערבים ? אחת ! תמיכה ברצח והפגנות של עשרות אלפים ברחובות ראינו זה מה שבטוח. וראינו מליון פעם.

הערבים במדינה שלנו כבר עשו נגדינו טרור אז איך בכלל אתם חושבים על שלום עכשיו עם ערבים לא אזחרים ? ברגע שאתה בא ומלקק לצד השני שברור שהוא לא רוצה שלום הוא רק מבין מזה שמה שהוא עושה משחק רגע לידיים שלו כי השמאל טוען שאנחנו גורמים לטרור והערבים שמדברים עם השמאל אומרים להם את זה (כובשים אותנו בלה בלה בלה, שרון טרוריסט...) + הם גם אומרים להם שאין להם אפשרות למגר את הפלגים הקיצוניים שזה הבולשיט הכי גדול כי זה בעצם הטרור של עראפת, אז מילא את מסרב, אבל גם להגיד לצד השני להתנגד לכיבוש ? שאתה אומר לערבי להתנגד לכיבוש זה להגיד לו לך קח חגורה ותפוצץ יהודים, ואם אתם לא מצליחים להבין את זה אז... חבל.

אני יודע שקשה להאמין אבל יש אשכרה עם ליידינו שרוצה אותנו מתים בכל מחיר, תתחילו להבין את זה.

תחשבו על הנאציזם, בלי שום סיבה, סתם ממש סתם לקח ורצח 6 מליון יהודים, אז שכן שלנו שרוצח אותנו בלי הפסקה על ימין ועל שמאל אתם חושבים שהוא רוצה שלום ? מה אתם עיוורים או שאתם משחקים אותה ? הרוב הערבי רוצה דם יהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

עזבו... חבל על האנרגיות שלי, אתם חיים באשליות, רובכם.

כל דיון שתעלו ירד לפסים של ימין ושמאל בלי קשר למקרה עצמו כי בסוף חיביים לסגור את המעגל הזה, כי דבר גורר דבר עד שבסוף תגיעו לפעולות האצ"ל לשואה ועד לתנ"ך. אתם לא מכירים את הערבים, אתם לא יודעים עם מי יש לכם עסק, אין לכם מושג מה הם חושבים, אין לכם מושג איך הם פועלים, אתם לא יודעים כלום על תשתיות הטרור, אתם לא יודעים כמה מהם תומכים בטרור ושאתם דופקים איזה תשובה תם פשוט לא יודעים מה שאתם אומרים, אתם מנותקים לגמריי מהמציאות, תבינו שלא תמיד באותו רגע אפשר לעשות שלום, אני יודע שקשה להבין את זה אבל זה מה יש. כל ליקוק כזה או אחר לפלשתינאים רק מחזק את הטרור שלהם נגדינו כי עראפת עומד בראש, הוא שקרן ומקבל תמיכה, אבו מזן הוא בובה של עראפת, ועראפת הוא טרוריסט וזאת עובדה שהוא ממן טרור ותומך בו, הערבים תומכים בעראפת, זה דבר ידוע.

אז כל פעם שתעלו דיון אתם לא תקלטו שזה בסופו של דבר יגיע לשורש העניין, האם אתם מאמינים שיכול להיות שלום, איך ומתי והאם האויב גם רוצה שלום, למה הוא נלחם ועל מה.

כל השאלות האלה הם בעצם הבסיס שלך לצד פוליטי כלשהו, כבר הבנו מי פה שמאלני ומי פה ימני, כל דיון שתעלו פשוט יגרר עד לקללות ולדברים מטופשים שאני לא רואה את עצמי לוקח בו חלק יותר כי אני כבר יודע לאן זה יוביל והמקום שאליו זה מוביל זה לתמונה הכוללת שדנו בה כבר מליון פעם.

"סרבני מצפון או פחדנים עלובים"?

פחדנים עלובים בעלי מצפון מעורר רחמים.

יום טוב.

ואתה כמובן יודע הכל ויודע מי הם הערבים, עם יש לך עסק, אתה יודע מה הם חושבים, אתה יודע איך הם פועלים ואתה מבין בתשתית הטרור.

אז תסלח לחלקנו שיש לנו דעות שונות, ברגע שתעלה לשלטון תוכל להשמיד אותנו ולעשות מה שאתה רוצה.

סרבני מצפון, כל הכבוד להם שהם עומדים על שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

N1, למה נראה לך בכלל ?

ו EXORCIST, ואתה כמובן יודע הכל ויודע מי הם הערבים, עם יש לך עסק, אתה יודע מה הם חושבים, אתה יודע איך הם פועלים ואתה מבין בתשתית הטרור.

נכון.

בנוגע לחלק המפגר השני של התגובה שלך... "ברגע שתעלה לשלטון תוכל להשמיד אותנו ולעשות מה שאתה רוצה" FUCK OFF? לך תגיד את זה לאמא שלך לא לי, עוד אחד שמעוות כל דיעה שלא נראית לו...

"סרבני מצפון, כל הכבוד להם שהם עומדים על שלהם" - ממש גברים, איזה מורדים אמיצים, ממש מחזק את החוסן הלאומי ואת לכידות העם... אין מה להגיד גיבורי הדור פשוט כאלה תותחים העם עוד לא ידע... אתה מבין עכשיו הם עומדים על שלהם, מחר לא יהיה להם על מה לעמוד כי זה לא יהיה שלהם זה יהיה של הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"סרבני מצפון, כל הכבוד להם שהם עומדים על שלהם" - ממש גברים, איזה מורדים אמיצים, ממש מחזק את החוסן הלאומי ואת לכידות העם... אין מה להגיד גיבורי הדור פשוט כאלה תותחים העם עוד לא ידע... אתה מבין עכשיו הם עומדים על שלהם, מחר לא יהיה להם על מה לעמוד כי זה לא יהיה שלהם זה יהיה של הערבים.

איזה חוסן לאומי אתה מדבר?

הדבר ביחידי שמחזיק את המדינה הזאת ביחד זה המלחמות והטרור. התרבות הישראלית מתה עוד לפני שנולדה, וכל מה שנשאר פה זה בליל תרבויות מעורב בהרבה אמריקניזציה, והמון גזענות, בין אם של מזרחיים ובין אם של אשכנזים.

השאלות האמיתיות שיש פה כמו הלגיטימיות של אדם להחזיק בדעה מנוגדת לזו של הרוב (לצערי) ולעמוד מאחוריה, שאלות על אופי המדינה מבחינה דתית (הפרדת דת ומדינה, מדינה יהודית, מיהו יהודי) שאלות על טיב הציונות (ממתי ציונות נהייתה לקולוניאליזם? האם יש צורך בציונות אחרי שקמה המדינה?) כל השאלות האלה ורבות אחרות מושמות בצד בטענה ה"נכונה תמיד" של בטחון לאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה? שאני רואה ישראלי יהודי חושב על שטח ארץ כשטח זר וקורא לציונות קולניאליזם זה מעורר רחמים ממש.

למה אתה לא יכול לראות את הפלשטינאים ככובשים ? מתנחלים בשפלה ובגליל, ילודה בכמויות מסחריות, כפרים שהופכים לערים ענקיות, הסתה נגד המדינה, טרור מתאבדים של פלשטינאים מהשטחים (שהיו צריכים להיות שלנו), מה עוד אפשר לבקש? ואחרי כל זה אתה בא למדינה שלך בטענות ? לציונות ? איזה תפישת עולם מעוותת.

נ.ב

הזכרתי חוסן לאומי במובן של מורל וכוח צבאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...