טיפ קטן שיאיץ לכם את תוכנות שיתוף הקבצים! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפ קטן שיאיץ לכם את תוכנות שיתוף הקבצים!

LastForOne

Recommended Posts

הנה לכם טיפ קטן פשוט ושימושי שיאיץ לכם את התוכנות שיתוף בעשרות אחוזים:

הטיפ: פשוט תהיו מניאקים, תחסמו את מהירות ההעלאה ותגבילו אותה ל10 kb/s, ככה רוחב הפס שלכם לא "יסתם" על ידי ההעלאה.

אני מזכיר לכם שתוכנות שיתוף תלויות במקורות, ואם בכל מקרה אין לכם הרבה מקורות מהירים הטיפ לא יעזור.

זהו, מקווה שזה עזר, לי זה האיץ את המהירות מ110 ל290... ממש לא האמנתי שזה יכול לעשות שינוי כזה...

תהנו :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה תוכנות שיתוף

למשל אם אני יגביל ביוטורנט ואני יוריד דרך tl מהירות ההורדה גם תצנח לי וגם לגבי חלק מתוכנות האמיול שלא מאפשרות הגבלת העלאה אז על איזה תוכנות אתה מדבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אזהרה? כולה נתתי פה טיפ.. לא רוצים? מצידי שהמנהלים ימחקו.. מבחינתי אני כבר נהנה מהטיפ :]

ובקשר למהירות: אני בכוונה אמרתי להגביל ל10 ולא ל1, כי כשמגבילים ל1 בדרך כלל המהירות הורדה צונחת ביחד עם זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה תוכנות שיתוף

למשל אם אני יגביל ביוטורנט ואני יוריד דרך tl מהירות ההורדה גם תצנח לי וגם לגבי חלק מתוכנות האמיול שלא מאפשרות הגבלת העלאה אז על איזה תוכנות אתה מדבר..

ביוטורנט 1.8 אכן מהירות ההעלאה משפיעה על ההורדה. אם אתה רוצה, אתה יכול לעשות rollback לגירסה 1.7.7 או גרסאות יותר מוקדמות, שם הם לא כללו את המגבלה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לכם טיפ קטן פשוט ושימושי שיאיץ לכם את התוכנות שיתוף בעשרות אחוזים:

הטיפ: פשוט תהיו מניאקים, תחסמו את מהירות ההעלאה ותגבילו אותה ל10 kb/s, ככה רוחב הפס שלכם לא "יסתם" על ידי ההעלאה.

אני מזכיר לכם שתוכנות שיתוף תלויות במקורות, ואם בכל מקרה אין לכם הרבה מקורות מהירים הטיפ לא יעזור.

זהו, מקווה שזה עזר, לי זה האיץ את המהירות מ110 ל290... ממש לא האמנתי שזה יכול לעשות שינוי כזה...

תהנו :]

בגלל ילדים כמוך, אתרי שיתוף קבצים חוסמים את כל טווח ה-IP של מדינת ישראל! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...