האם 4870 על מסך 24" יקרטע במשחקים ? - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם 4870 על מסך 24" יקרטע במשחקים ?

noambaum

Recommended Posts

tmpusr, שים לב שקישרתי ל - GTX 260 216 ב - 1360 ש"ח.

כמויות כל כך גבוהות כמו 1GB מנוצלות רק ב - 2560X1600 ב 99% מהמשחקים ואף אחד בפורום לא משחק ברזולוציה הזאת, זה ישתנה פחות מהר מהמעבר מ - 256 ל - 512 כי ההפרש גדול יותר וגם ה - HD4870 לא יהיה רלוונטי אז גם ככה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמויות זיכרון כל כך גבוהות כמו 1GB מנוצלות רק ב - 2560X1600 ב 99% מהמשחקים ואף אחד בפורום לא משחק ברזולוציה הזאת, זה ישתנה פחות מהר מהמעבר מ - 256 ל - 512 כי ההפרש גדול יותר וגם ה - HD4870 לא יהיה רלוונטי אז גם ככה לדעתי.

בגלל זה אני מאמין שה- 260 עדיף על ה-4870 1GB מכיוון שהוא מוסיף אך לא יותר מדי - ובנוסף השיפור לכרטיס עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע - צריך לקחת את כל הבאנצ'ים האלו בערבון מוגבל מכמה וכמה סיבות:

1. הם נערכים לרוב עם מעבדים חזקים בהרבה משל המשתמש הממוצע (לרוב ב-OC).

כרטיסים מפלצתיים כאלה בהחלט עלולים להיות מוגבלים ע"י המעבד במשחקים מסויימים.

2. יש משחקים שאופטימליים יותר ל-NVIDIA ויש ל-ATI, יש ל-SLI ויש ל-CF ויש כאלה שתומכים (או לא) בריבוי ליבות.

3. בחירת מאפיינים שונים (AA, AF, הגדרות וכדומה) עלולה לשנות את התוצאות גם כן.

4. בחירת המשחקים, ההגדרות ודמואים למיניהם לא תמיד משקפת את המציאות של המשתמשים.

5. לא תמיד מציגים MIN FPS שזהו אחד הפרמטרים המאוד חשובים באיכות הגיימינג, יחד עם AVG FPS

6. הם נבחרים כדי להביא את הכרטיסים למגבלות שלהם ולהדגיש את ההבדלים ולא כל באנצ' משקף באותה מידה לכולם....

אי אפשר פשוט לעשות ממוצע FPS כדי לשקלל - זה תלוי מאוד בפרמטרים ובמשחקים שכל אחד משחק.

שורה תחתונה - כשהבדלים כל כך קטנים ונוטים מדי פעם לצד אחר אי אפשר באמת להסיק על עדיפות ברורה. קרא גם פה:

http://www.tomshardware.com/reviews/Best-Graphics-Card,2033-4.html

"תיקו" בין 3 המתחרים שהוזכרו אם כי לגבי גרסאות הסטוק המקוריות.

בהנחה ששני הכרטיסים במחיר די דומה (~1400 ש"ח) שניהם שקולים למדי ומכאן זה עניין של העדפה, אמונה וניחוש העתיד.

מההתרשמות האישית שלי ל-GDDR5 של ה-HD4870 עם 1GB ב-OC יש פוטנציאל שרידות מעט עדיף, במיוחד עם הבונוס של קירור טוב יעודי והניחוש שלי הוא שרוחב הפס ונפח הזיכרון יוכיחו עצמם לאורך זמן ללא הגבלת ה-GPU מצידם. מצד שני ה-GTX260-216 ללא ספק כרטיס שקול עם נפח זכרון גדול וגם אם הניחוש שלי נכון אין לי ספק שזו גם תהיה בחירה מצויינת.

בגלל זה אני מאמין שה- 260 עדיף על ה-4870 1GB מכיוון שהוא מוסיף אך לא יותר מדי - ובנוסף השיפור לכרטיס עצמו.

מה זה "לא יותר מדי"? עם כוח ה-GPU של הכרטיסים האלה גם 1GB זה לא "יותר מדי"... עם כרטיסים חלשים יותר באמת שאין טעם אבל כאן זה לא המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים די שווי ביצועים עם יתרון קל ל - GTX 260 216.

הוא גם אוברקלוקר טוב יותר (ה - HD4870 טוב מבחינת אבל הליבה לא זזה הרבה).

העניין הוא שה - GTX 260 216 הרבה יותר נדיר, יקר יותר וגם לא ראיתי אותו עם צד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא רוצאה להפוך את זה לדיון של HD4870 VS GTX260 216

לי אין העדפה ברורה כל הזמן ואני לא נמצא בשום מחנה אבל שאתה יכול לקנות במחיר יותר זול מהGTX260 216

HD4870 עם 1GB ועם רציני אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאפשר לסכם אחרי 9 עמודים שבסה"כ הכרטיסים די קרובים אחד לשני בביצועים, במחיר, בחום, ביכולות OC.

אבל בסופו של דבר אני החלטתי ללכת על 4870 בגירסה עם ה- 1GB.

אני את ההחלטה שלי עשיתי - ואתם ;)

תודה לכולם, באמת...עזרתם לי להחליט בלב שלם על חלק אחד מכל המערכת שלי, שלגביו אני לא צריך לדאוג יותר.

נו מילא...עכשיו נעבור לשאר החלקים :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1180 ש"ח כולל משלוח.

עריכה:

בביקורת השניה מציינים בבירור שהוא כרטיס רועש (גם בתוך הביקורת רואים )

מה גם שהסוויץ' מוד לא ממש יעיל

אבל כרטיס יחסית זול לביצועים שלו למי שמוכן לקנות בחו"ל ולוותר על האחריות

לא בטו ש 200 ש"ח הפרש שווים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור הזה גרוע , הוא רועש כמו מכונת כביסה אבל מקרר טוב ...

http://www.guru3d.com/article/palit-radeon-hd-4870-sonic-dual-edition-review/14

אני רציתי לקנות את הכרטיס מחו"ל כשהוא יצא , טוב שלא עשיתי כך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...