בעייה מוזרה קשורה בסידירום ובריסטרטים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה מוזרה קשורה בסידירום ובריסטרטים

ran1809

Recommended Posts

טוב אז ככה הלכתי לבדוק מחשב לחבר ויש לו כזו בעייה הוא נגיד מכניס דיסק של S.A יש לציין שהדיסק מקורי ונדבדק והוא תקין אז ככה הוא מכניס אותו עולה הפתיחה לוחצים התקנה המחשב מעכל שנייה ואז קורס ומפעיל את עצמו מחדש..!

יש לציין שהמקרה חוזר בכל מיני וריאציות מסויימות עם דיסקים אבל יש דיסקים שעולים והכל בסדר..! חוץ מזה למחשב יש עוד כל מיני תגובות מוזרות ...!

עכשיו אני מאד מתוסכל אם זה תוכנה או חומרה..!

אמרתי אולי הספק כח אבל מה פעם עובד פעם לא..!

ניטרתי טמפ' והכל במצה מצויין..!

מה יכול להיות אני לא מצליח להבין??

תודה רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניטרתי טמפ' במצב יציב והכל בסדר ולא נראה לי כל כך שיש מה לנתר במאמץ כי המחשב מריץ כמה משחקים ואם זו הייתה הבעייה הוא היהב קורס כבר..!

פשוט יש לו איזה בעייה עם דיסקים ספציפיים שאלה הרבה מאד אבל עדיין חלק כן וחלק לא..!

אפילו שזה פורום חומרה הייתה לי הרגשה שאולי זה ווירוס מסויים אני מנסה לחשוב על הכל ועד שהצלחתי להתקין אנטי וירוס הוא לא נותן לי לעדכן אותו (כחלק מכמה בעיות במחשב).

ועוד דבר נכנסתע ל ורציתי לשנות את המצב שהמחשב עולה קודם כל עם ה CD ומשום מה ואני יודע איך זה נראה לא מצאתי את האופצייה אבל אני חייב להגיד שלא התעמקתי אז אני ייבבדוק שוב אבל סתם כחלק מהתקלה המחשב עולה עם דיסק ושמתי שם דיסק והפעלתי תמחשב מחדש ואז שהגעתי לעלייה עם דיסק לחצתי איזה מקש כאילו שיפעיל אותו עם הדיסק ואז הוא שוב הפעיל את עצמו מחדש בלי שום סיבה..! שזו בעצם הבעייה המדוברת..!

מה אתה אומר עכשיו?

(אני יעלה מפרט מדוייק יותר מאוחר יותר, פרטים שאני זוכר זה לוח של , 512 או 1 ג'יגה, כרטיס של NVDIA ומעבד P4)

תודה רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...