Crysis ו8800 GTS - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis ו8800 GTS

Zeev86

Recommended Posts

שיחקתי כשעה בCrysis Wars, ואז המחשב נתקע והופיעו משולשים בצבעים שונים על כל המסך. יש סיכוי שהכרטיס התחמם (8800 GTS), או שזה בגלל שעדכנתי היום את הדרייברים לגרסה הכי אחרונה?

זה מאוד מוזר, כי בקרייסיס הראשון, שהוא יותר כבד, הרצתי אותו על הגדרות יותר גבוהות ולא היו לי כאלה בעיות.

יש לי 32 bit. המשחק רץ על DX10.

עריכה: שכחתי לציין עוד פרט. התקנתי את הדרייברים האחרונים ללא הסרת קודמים. האם זה יכול לגרום לבעיה שתיארתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטמפרטורה של הכרטיס במנוחה ובמאמץ?

הערה: הטמפרטורה יכולה לרדת בשניה, אז כדאי שתפעיל תוכנת ניטור ברקע שתשמור קובץ עם הטמפרטורות- במידה ואתה הולך להעמיס על הכרטיס עם המשחק Crysis Wars. ובמידה ולא, תוכנה טובה שמעמיסה על הכרטיס מסך היא Furmark.

כמו כן אין לך מה להפסיד אם תסיר את הדרייברים דרך לוח הבקרה ואז את השאריות תסיר עם Driver Cleaner או Driver Sweeper. ורק לאחר מכן תתקין את הדרייברים החדשים. אם זה לא יפתור את הבעיה, תמיד תוכל לנסות את הדרייברים הקודמים שהיו לך- לפחות בשביל לדעת אם זה בכלל קשור לדרייברים. ואל תשכח בין כל התקנה והתקנה- למחוק דרך לוח הבקרה, ולאחר מכן להסיר שאריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אין לי מושג.. אבל אני מניח שב100+ יתחילו להיות בעיות.

אם אתה רוצה עזרה בפיתרון הבעיה, תצטרך לעשות מה שביקשת.

גם בנוגע לניטור הטמפרטורה עם שמירת קובץ לוג. וגם בנוגע לדרייברים.

נ.ב.- אם עשית לכרטיס מסך, עכשיו יהיה הזמן להחזיר את ההגדרות לברירת מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הספקתי לשחק אז אני אבדוק את הטמפ' מאוחר יותר.

לגבי , אף פעם לא עשיתי, אבל אני זוכר שלפני כשנה, כשקניתי את הכרטיס, הגדרתי התוכנה שהמאוורר יפעל על עוצמה מקסימלית. אני אחרי הרבה פורמאטים, האם ההגדרה הזאת עדיין נשמרה ויכולה להשפיע או שאם אין את התוכנה אז המהירות של המאוורר חזרה לברירת המחדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...