LittleBigPlanet - ביקורת ראשונה למשחק עם ציון 100 - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LittleBigPlanet - ביקורת ראשונה למשחק עם ציון 100

simonsix

Recommended Posts

קרירין , כמות ההשערות שאתה מעלה פשוט בלתי יאומנת.

אם לגיבור הסיפור היו קוראים מאריו היו רועדות לך הרגליים.

עשה טובה.

כל מי ששיחק או ראה את הבטא בינתיים אמר שהמשחקיות פשוט מצויינת וזה החלק הכי חזק.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חייב להגיד, בלי לשחק במשחק הזה בכלל, ובהתבססות רק על דפי האינטרנט, גם אני הייתי במצב כמו שלכם.

אבל אחרי שמשחקים בו, פשוט אי אפשר לעזוב אותו, המשחק הזה כל כך טוב, באמת, כל כך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין , כמות ההשערות שאתה מעלה פשוט בלתי יאומנת.

אם לגיבור הסיפור היו קוראים מאריו היו רועדות לך הרגליים.

עשה טובה.

כל מי ששיחק או ראה את הבטא בינתיים אמר שהמשחקיות פשוט מצויינת וזה החלק הכי חזק.

ליביו

אם לגיבור היו קוראים מאריו הייתי מתלהב בגלל המחשבה שיממוטו מפקח על המשחק

וזה בהנחה שזה מאריו פלטפורמה כי לא כל משחק מאריו להיט גדול

חוץ מזה LBP כרגע ברשימה שלי של משחקים שהייתי רוצה לשחק יום אחד

זה שאני מביעה דאגה לא שולל את המשחק

ואני מביעה דאגה על הרבה משחקים

גם שמאריו הוכרז לא ידעתי שהוא יצא גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני נכנסתי לבטא עם הרבה חששות - כי מהוידיואים זה באמת לא נראה כ"כ כיף לשחק במשחק...

אחרי ששיחקתי אני יכול להגיד - זה כיף. זה כיף לשחק וזה כיף לבנות.

נכון, יש שלבים מבעסים, אבל גם שאני משחק ב Warhawk אז יש משחקים מבעסים אם אני נופל על משחק מבעס.

כן יש לי קצת טענות בקשר לשליטה על ה Sackboy. הקפיצות שלו קצת "מרחפות" מדי לטעמי והמעבר בין המישורים לא חלקה כמו שהייתה יכולה להיות.

אבל, חברה שלי מאד נהנת ממנו ואני מאד נהנה ממנו. אז אוקי, אולי אני לא אשקיע בו 100 שעות. אבל אני בהחלט רואה את עצמי קונה אותו ביחד עם חבר ומעביר שעות ב Online Co-Op.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני נכנסתי לבטא עם הרבה חששות - כי מהוידיואים זה באמת לא נראה כ"כ כיף לשחק במשחק...

אחרי ששיחקתי אני יכול להגיד - זה כיף. זה כיף לשחק וזה כיף לבנות.

נכון, יש שלבים מבעסים, אבל גם שאני משחק ב Warhawk אז יש משחקים מבעסים אם אני נופל על משחק מבעס.

כן יש לי קצת טענות בקשר לשליטה על ה Sackboy. הקפיצות שלו קצת "מרחפות" מדי לטעמי והמעבר בין המישורים לא חלקה כמו שהייתה יכולה להיות.

אבל, חברה שלי מאד נהנת ממנו ואני מאד נהנה ממנו. אז אוקי, אולי אני לא אשקיע בו 100 שעות. אבל אני בהחלט רואה את עצמי קונה אותו ביחד עם חבר ומעביר שעות ב Online Co-Op.

תזכור שהבטא היא גרסא מאוד ישנה, באמת התלוננו על בעיות בשליטה ועד כמה שידוע לי, בגרסא הסופית זה תוקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו רעיון במשחק הזה - אני לא הייתי רוצה לשחק במשחק של יוצרים סוג ד. אני רוצה שמי שייצר תוכן ידע מה הוא עושה. זה כמו עיצוב שלבים במשחקים לא לכל אחד יש סבלנות לזה וצריך להיות די אובססיבי ויצירתי כדי שיצא משהו טוב. אני חושב שזה פשוט לרמות את הלקוחות נותנים להם ארגז חול ואומרים להם שאם משעמם להם שייצרו תוכן לבד. הייתי שמח אם החברה שפתחה את המשחק לפחות תפצה את האנשים שמיצרים תוכן איכותי. יצירת תוכן זה עבודה ועבודה שווה כסף.

קודם כל, המשחק לא נטול תוכן. אין לי ספק שהוא יכיל תוכן איכותי מובנה מעבר לארגז חול בלבד. (זה לפחות מה שהבנתי מ 2 הביקורות שקראתי)

שנית, את אותה הטענה על רמאות לקוחות כתוצאה מהיעדר תוכן, אפשר לייחס לכל המשחקים שנועדו למולטיפלייר בלבד עם תוכן מוגבל מאוד (במיוחד FPS למיניהם). אבל רבים מהם בכל זאת זוכים להערכה עצומה בזכות עומק המשחקיות או פשוט ההנאה העצומה שהם מפיקים (כמו משחקי Team Fortress)

שלישית, יוצרים סוג ד'? למה הזלזול הזה?

הנחת היסוד שלך שגויה לדעתי. יש לא מעט משחקים בלא מעט ז'אנרים, בהם התוכן שנוצר ע"י קהילות השחקנים (שלא לדבר על מודים) מתעלה אפילו בסדרי גודל על התכנים המקוריים. הדוגמאות הראשונות שקופצות לי לראש כרגע הן Neverwinter Nights ו Total Annihilation, אבל מן הסתם יש עוד המון.

משחק כמו LBP מיועד במיוחד למטרה הזו, ואני בטוח שיקומו קהילות מכובדות של שחקנים שיעשו חיל ביצירת תוכן מאוד איכותי למשחק. אל תזלזל בקהילות הגיימרים, זה כמו לומר שאתה לא משתמש בתוכנות open source כי הם פותחו ע"י מתכנתים סוג ד' שלא יודעים מה הם עושים, רק כי לא משלמים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...