LittleBigPlanet - ביקורת ראשונה למשחק עם ציון 100 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LittleBigPlanet - ביקורת ראשונה למשחק עם ציון 100

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התכוונתי שהוא יהיה אחד המשחקים הגדולים של החגים בגלל שהוא גורר איתו המון ציפיות, הנסיינים של הבטא מתלהבים מאוד ומעבירים ביקורות מצויינות על המשחק בשילוב עם סרטונים מהאינטרנט. הוא זכה כמשחק הטוב ביותר בתערוכת לייפציג וכמובן החדשנות שיש במשחק מבחינת יצירת השלבים. כמובן שיהיו עוד הרבה משחקים גדולים, אבל לפי הציפיות הוא יהיה אחד מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש ממש מקווה שיצא דמו - יהיה לי מאוד קשה לקנות משחק כ"כ ייחודי בלי להתנסות בו קודם, שונא לקנות חתול בשקית ;D

כנ"ל... אבל אין לי PS3 בכל מקרה....

בכל מקרה בשביל זה יש חברים ;). אני חושב שבארץ יש לפחות 3 קהילות PS3 ואני בטוח שחלק עושים מפגשים. אני די בטוח שיש שם הרבהfan boys אבל מה זה משנה אני לרוב במפגשים כדי לפגוש משחקים ;D האנשים גם בסדר אבל אני חושב שבגדול כולם באים בשביל המשחקים.

לפי התאור של המשחק זה נשמע כמו second life לPS3 אבל לא ראיתי אבל לפי מה קרירין אמר זה כנראה לא זה . אני לא בקטע של משחקים שמצריכים יצירתיות כרגע כי אין לי סבלנות לזה :sleep: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התאור של המשחק זה נשמע כמו second life לPS3 אבל לא ראיתי אבל לפי מה קרירין אמר זה כנראה לא זה . אני לא בקטע של משחקים שמצריכים יצירתיות כרגע כי אין לי סבלנות לזה

תראה אני לא חושב ששחקנים יהיו חייבים יצירתיות על לשחק ולהינות מימנו

העניין זה שיצירת שלבים כנראה תהייה חלק מאוד חשוב במשחק ותשפיע המון על הביקורות

אבל זה בגלל שתוכל להוריד שלבים שאחרים יצרו

וכנראה יהיה טונות שלבים שתוכל להוריד

מבין זה לא אומר שאתה אישית תהייה חייב ליצר

אתה תוכל להנות משלבים שאחרים יכינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף!

לא קיבלתי Beta Code מאף אחד מהמקורות ששלח משום מה...

גם לא מ USA Today ששלח 15,000 (!!!) קודים, למרות שהמון אנשים קיבלו.

אחד מהאנשים שכותב בפורום אחר שאני כותב בו הרגיש רע בשבילי ונתן לי את הקוד שלו שהוא לא נגע בו.

אז החל מאתמול באחת בלילה גם אני משחק LBP!

איזה משחק מדהים.

המשחק הראשון שאני באמת יכול להגיד עליו שהוא נראה כמו סרט מצוייר של Pixar.

וואווווווו.

סיימתי את כל המסכים של ה Tutorial והיום אני אתחיל לנסות ליצור קצת.

אני מאמין שהשלושה ימים האלו ירמזו לי אם המשחק הזה בשבילי או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין זה לא אומר שאתה אישית תהייה חייב ליצר

אתה תוכל להנות משלבים שאחרים יכינו

כן אני מכיר אתר משחקים שבזמן האחרון במקום לשלם לכתבים הוא נותן למשתמשי הפורום לכתוב כתבות :lol: . יש להם מזל שהמשתתפים בפורום יודעים על מה שהם מדברים ושהם פראירים (עובדים בחינם) .

אותו רעיון במשחק הזה - אני לא הייתי רוצה לשחק במשחק של יוצרים סוג ד. אני רוצה שמי שייצר תוכן ידע מה הוא עושה. זה כמו עיצוב שלבים במשחקים לא לכל אחד יש סבלנות לזה וצריך להיות די אובססיבי ויצירתי כדי שיצא משהו טוב. אני חושב שזה פשוט לרמות את הלקוחות נותנים להם ארגז חול ואומרים להם שאם משעמם להם שייצרו תוכן לבד. הייתי שמח אם החברה שפתחה את המשחק לפחות תפצה את האנשים שמיצרים תוכן איכותי. יצירת תוכן זה עבודה ועבודה שווה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מכיר אתר משחקים שבזמן האחרון במקום לשלם לכתבים הוא נותן למשתמשי הפורום לכתוב כתבות :lol: . יש להם מזל שהמשתתפים בפורום יודעים על מה שהם מדברים ושהם פראירים (עובדים בחינם) .

אותו רעיון במשחק הזה - אני לא הייתי רוצה לשחק במשחק של יוצרים סוג ד. אני רוצה שמי שייצר תוכן ידע מה הוא עושה. זה כמו עיצוב שלבים במשחקים לא לכל אחד יש סבלנות לזה וצריך להיות די אובססיבי ויצירתי כדי שיצא משהו טוב. אני חושב שזה פשוט לרמות את הלקוחות נותנים להם ארגז חול ואומרים להם שאם משעמם להם שייצרו תוכן לבד. הייתי שמח אם החברה שפתחה את המשחק לפחות תפצה את האנשים שמיצרים תוכן איכותי. יצירת תוכן זה עבודה ועבודה שווה כסף.

איך זה לרמות לעזאזל? המשחק הזה נמכר בדיוק מה שאמרת. ארגז חו"ל שמאפשר לייצר שלבים ולשחק בשלבים שאחרים יצרו. איפה כאן הרמאות?

חוץ מזה, המשחק מגיע עם שישים שלבים כבר על ה . גם אם אתה לא מתכנן לבזבז אפילו שניה בליצור שלבים או לשחק בשלבים שאחרים יצרו או לשחק ב Online Co-Op או לשחק ב Offline Co-Op (שים לב כמה דברים שהמשחק הזה מאפשר הורדתי), לא נראה לך שזה מספיק תוכן?

ואגב, בתור אחד שלא חשב שהוא הולך ליצור שלבים ורק לשחק בשלבים הקיימים, אחרי שעה-שעתיים עם הבטא והחשיפה ליוצר השלבים - אני יכול להגיד - וואוו... אני כ"כ הולך להנות ליצור שלבים :).

ואגב, בקשר לשלבים שנוצרו ע"י שחקנים - תריץ חיפוש ותראה איזה דברים מטורפים נוצרו.

Tetris, Space Invaders, Mario, Sonic - מטורף לגמרי.

רק היום שיחקתי בשלב שנוצר בהשראת Icy Tower ובעוד שלב שלא נוצר בהשראת כלום אלא ייחודי בפני עצמו וממש כיפי...

כל זאת ועוד לא דיברתי בכלל על הדמויות והשלבים מחברות צד שלישי שכנראה הולכים להגיע אחרי השקת המשחק...

בונא, ההודעה הארוכה הזו (הארוכה ביותר שכתבתי בזמן האחרון?) ממש גרמה לי ל Hype מחודש על המשחק.

לא יכול לחכות! אני רוצה On-Line Co-Op!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בניגוד לGodmoney אני לא עד כדי כך מתלהב משלבים שיוצרו על ידי חובבנים

כי סך הכל הראו ביוטיוב כמה שלבים כאלו וזה יותר מהרשים מבחינת אפשרויות

אבל הרבה בפחות מרשים ממשחק בפועל

אבל כמו שGodmoney אמר יהיו הרבה שלבים רשמים על ההתחלה

שהם כנראה יהיו טובים

לפי המפתחים התוכן הזה ייקח בערך 12 שעות שזה מספיק בהחלט לדעתי

במשחק שאפשר להוריד לו המון שלבים לא רשמים אחרי שעוברים את השלבים הרגילים

מה שמדאיג אותי זה המשחקיות

פה אני לא יודע עד כמה המשחק באמת יצא מעניין

יש לי הרגשה שיעשו את השלבים הרגילים קלים מדי

כדי לפנות לקהל רחב יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...