חבר הכי טוב שלי ,מאכזב. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר הכי טוב שלי ,מאכזב.

sh2006

Recommended Posts

מוכר לי הקטע הזה, גם כשאני הייתי בתיכון ואהבתי לצאת עם חברים הכי טובים שלי...

אבל כשאחד מהם היה עושה שטויות הייתי מעיר לו על זה..

מה עושים כשחבר טוב שיכור? עוזרים לו ותומכים בו, הריי הוא תחת השפעת אלכוהול...

וכמו ששוקו אמר, יום אחרי, תשב ותדבר איתו על הנושא, אם הוא יבין אותך ויינצל סבבה...

אבל אם הוא יתחיל לזרוק קללות ולא להתייחס אז סלח לי אבל זה לא נקרא חבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקשיב,

אני יסביר לך למה אתה מרגיש שאתה הדפקט והוא הצודק, כי הוא רגיל לקבל את כל זה. או שזה בגלל שהוא מגיע מבית שהרגילו אותו שלקבל את הדברים האלו זה סטנדרט או שלפי איך שאתה כותב שאתה לא מדבר איתו על זה( לחלק כסף לדלק\להעיר לו על ה"עיניים" שהוא עושה לבחורה שלך) זאת אשמתך ואתה הרגלת אותו לזה והוא לא חושב שהוא עושה שום דבר רע, עד שהוא יקבל את הכאפה.

אתה אומר שאתם חברים מהתיכון? מתי הוא השתנה להיות כזה? או שהוא תמיד היה כזה?

אם הוא השתנה למה שהוא עכשיו בתקופה האחורנה אז שיחה איתו יכולה לעזור...אבל אם הוא היה ככה מאז הוא מתמיד, שום דבר לא יעזור, אם יש משהו שלמדתי בחיים זה אנשים לא משתנים אולי רק כשמאלצים אותם או שוללים מהם משהו אז הם מצליחים להשתנות זמנית אבל בסופו של דבר חרא לא יהפוך לזהב אפילו לא לנחושת אם אתה מבין... אז אם הוא תמיד היה כזה, מצטער להודיע לך אין מה לעשות תמצא חבר חדש.

ראית יותר מדי האוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להציע נקודת מבט חילופית, יכול להיות שהבחור לא טוב עם בחורות, והוא פשוט מקנא ולא התכוון לנעוץ עניים, בקטע של להתחרמן מחברה שלך. יכול להיות גם שהוא קילל אותך בצחוק ובגלל שאתה עצבני עליו לקחת את זה ברצינות. אבל אני לא מכיר את הבחור ולא הייתי שם. בקטע של לא להחזיר דברים יכול להיות שהוא סתם שכחן.

אבל אם מה שאני מתאר לא מתאים לבחור אז פשוט תתפטר מהשמוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תיפטר ממנו, אתה אפילו לא חייב לעשות את זה בצורה מגעילה פשוט אל תתקשר אליו אף פעם אם הוא מתקשר תסנן קצת פעם תענה פעם לא, תשתדל לצאת יותר עם אנשים אחרים.

סתם שאלה בני כמה אתם? יש לך חברים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי גם חבר כזה, אבסורד שכאילו הייתי נוטה להרגיש צורך להשאר חבר שלו. לקח לי המון זמן להכניס דברים לפורפורציה, אבל בסוף הבנתי עם מה יש לי עסק ואני פשוט לא מתקשר אליו יותר. הוא מבחינתו אין לו בושה להתקשר אלי מחר אם הוא צריך טובה, וזה סוג הסיבות היחידות שלכבודן הוא מתקשר.

לדעתי חבר טוב זה אחד שמתקשר לא לשאול כל הזמן "מה עושים היום" <--- זה סוג של אינטרס (אתה מתרוצץ יוזם הכל והוא סחבק רוכב עליך), חבר טוב זה אחד שאכפת לו ממך מתעניין בחיים שלך מתקשר לשאול מה קורה, ותמיד מציע עזרה שאתה צריך במקום להעלם. עוד דבר אני כבן אדם יודע שלא חשוב כמה כוסית חברה של חבר שלי אני לעולם לא אנעץ מבטים, ובוודאי שלא בצורה בוטה, זה דיסריספקט וחוצפה שלא תאמן וזה באיזה שהוא מקום חוסר כבוד עצמי.

ולדעתי אם אתה רואה תדברים האלה, אתה צריך להבין שזה הטיפוס, הוא לא ישתנה... אנשים כאלה לא בנויים לשיחות נפש חבל שתאמץ ל"דבר איתו" כי הוא מסתכל עליך ואומר נכון אתה צודק והוא בסוף חוזר לסורו..

אני מניח שאתה צעיר וחברות מצטיירת בעיניך כמשהו מאוד יקר, "חברים מילדות" "חבר הכי טוב" <-- שטויות בלבן אתה לא נשוי לו. אני אנסה להסביר לך משהו שרק הרבה אחריי הצבא הצלחתי להבין, חבר טוב זה אופי לא פז"ם. יש לי כמה חברים טובים ותתפלא אחד מהם זה אחד שהיה איתי בצבא, ושנינו היינו גובניקים ואנחנו כל הזמן בקשר והוא כל כך אוהב אותי שהוא מוכן לסחוב אותי על הגב, ואני לא מרשה לו. זה לא מכובד לנצל חברים, אם הוא עוזר לי במשהו זה מחוייבות אישית שלי להרגיש חייב. ואם החבר שלך הוא לא כזה אז אין לך למה להתאמץ. ברם, צריך לקחת דברים לפורפורציה יש לי חבריי ילדות שאני יודע תמקום שלי איתם אני רוצה ללכת ללאפה יש לי חבר ללאפה אני רוצה ללכת לסרט יש לי חבר לסרט, ואני יודע שהאנשים האלה זה המקסימום שאני יכול לצפות מהם.

HTH

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה אשכרה אומר שיש למישהו יותר מחבר אחד?! :o

אל אלוהים, אולי אני אעזוב את המחשב? :-\

אולי כדאי באמת שתעזוב את המחשב ותשיג מוח!

בדר כלל אנשים שנקשרים ככה לבן אדם ומוכנים שהוא ינצל אותם בצורה כזו נובע מחוסר כלשהו, וברוב המקרים זה חוסר בחברים אחרים, אני לא אומר שהוא לא מכיר אנשים אחרים אבל אולי וזאת אפשרות פשוט אין לו עוד אנשים שהוא מגדיר כחברים שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...