חבר הכי טוב שלי ,מאכזב. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר הכי טוב שלי ,מאכזב.

sh2006

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקשיב,

אני יסביר לך למה אתה מרגיש שאתה הדפקט והוא הצודק, כי הוא רגיל לקבל את כל זה. או שזה בגלל שהוא מגיע מבית שהרגילו אותו שלקבל את הדברים האלו זה סטנדרט או שלפי איך שאתה כותב שאתה לא מדבר איתו על זה( לחלק כסף לדלק\להעיר לו על ה"עיניים" שהוא עושה לבחורה שלך) זאת אשמתך ואתה הרגלת אותו לזה והוא לא חושב שהוא עושה שום דבר רע, עד שהוא יקבל את הכאפה.

אתה אומר שאתם חברים מהתיכון? מתי הוא השתנה להיות כזה? או שהוא תמיד היה כזה?

אם הוא השתנה למה שהוא עכשיו בתקופה האחורנה אז שיחה איתו יכולה לעזור...אבל אם הוא היה ככה מאז הוא מתמיד, שום דבר לא יעזור, אם יש משהו שלמדתי בחיים זה אנשים לא משתנים אולי רק כשמאלצים אותם או שוללים מהם משהו אז הם מצליחים להשתנות זמנית אבל בסופו של דבר חרא לא יהפוך לזהב אפילו לא לנחושת אם אתה מבין... אז אם הוא תמיד היה כזה, מצטער להודיע לך אין מה לעשות תמצא חבר חדש.

יש בזה משהו אתה יודע, הוא מפונק בבית הוא לא זז מהמיטה! כל דבר אחיות שלו או אמא שלו סוג של

"נסיך" בבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הצעה, אולי תערוך עליו מחקר קטן? שתבין יותר עם מי שי לך עסק.

תברר אם רק איתך הוא מתנהג בצורה כזו או שגם עם חברים אחרים קרובים שלו הוא כזה? אם כל דבר הוא רגיל שמביאים לו ועושים בשבילו, וכשלא עושים/מביאים לו הוא מאוד רותח? אם הוא מוותר לך כשאתם מתווכחים? דברים מהסגנון הזה.

אתה יכול לחשוב שההצעה הזו דבילית, אבל אני חושב שזה יכול לשמש לך ככלי מסוים.

אגב,

תפרמט אותו.

:lol: ענק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הצעה, אולי תערוך עליו מחקר קטן? שתבין יותר עם מי שי לך עסק.

תברר אם רק איתך הוא מתנהג בצורה כזו או שגם עם חברים אחרים קרובים שלו הוא כזה? אם כל דבר הוא רגיל שמביאים לו ועושים בשבילו, וכשלא עושים/מביאים לו הוא מאוד רותח? אם הוא מוותר לך כשאתם מתווכחים? דברים מהסגנון הזה.

אתה יכול לחשוב שההצעה הזו דבילית, אבל אני חושב שזה יכול לשמש לך ככלי מסוים.

אגב, :lol: ענק!

האמת שעם הרבה אנשים הוא ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר תמקרה,תחתוך איתו קשר ומייד,הוא לא יבין למה כמובן,כי הוא שולל כל סיכוי שהוא האשם,אבל זה לא משנה,תתרחק כמו מאש ותרחיק אותו ממך,בכח אם צריך למה אנשים כאלה נצלנים ומרוכזים בעצמם והוא יעשה המון כדי להמשיך לנצל אותך,אז אל תאכל התנצלויות שווא ממנו,פשוט תעיף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי גם כזה חבר ביסודי.

המניאק קנאי. זרקתי אותו לפח והוא ניסה לעשות לי ת'מוות בביה"ס.

לא הלך לו ממש.

לא יודע אם שווה לדבר איתו קודם... אבל אם הוא ככה עם עוד אנשים אז זאת כנראה האישיות שלו ואין מה לעשות(אגב, הוא ממוצא מזרחי?)

אם דברת ולא עובד או החלטת פשוט להתנתק: תחפש חברים חדשים... אם הוא מניאק כמו שהאדיוט במקרה שלי היה, תכניס לו כאפה/אגרוף/Karate Chop ותגיד לו מה אתה חושב עליו

(אני הייתי ממליץ להוסיף את המילים "חזיר", "כלבה" ,"בן" ו"זונה").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס להתבכיין כמו איזה ילד מסכן, אתה מביא את זה על עצמך בגישה שלך.

אם תמשיך לשתוק ולאכול חרא, זה לא ישתנה.

להוריד לו פצצה לעין סתם יגרום לריב (ובתכלס אני גם לא בטוח שיש לך ביצים לזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חבר טוב הוא ציין הם היסתדרו

תתחכך בו תריבו

שתהייה אפשרות לקטטה רצינית בלי כאלה שיפרידו

תכנס בו ושהוא בך

שברו אחד את השני

חודש אל תדברו

אחרי זה תראה איך אתם תסתדרו כמו זוג יונים

מנסיון של יותר מפעם אחת

ותשבור אותו אל תרחם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאנשים פה אומרים "תנתק קשר וזהו" כאילו זה כ"כ פשוט. עדיין - חברים הרבה זמן ולאנשים עוד יש הרגשה של חבל לנתק קשר אחרי כ"כ הרבה זמן.

זה תלוי מאד במי שאתה ומי ה"חבר" שלך.

אנחנו לא יכולים לבוא לפה ולהגיד בלי שיהיה שום קשר אליהם "תנתקו קשר - זה לא באמת חברות"

אי אפשר להגיד כזה דבר לפני שמכירים את האנשים ואת מערכת היחסים בינהם.

עזוב את התגובה הקודמת שלי - דבר עם חבר אחר שלך, שמכיר את שניכם שאתה יכול לסמוך עליו. שאל אותו מה הוא חושב ואם הוא אדם סבבה הוא יעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...