האם הייתם מוכנים לוותר על הגולן ועל חצי ירושלים תמורת שלום? - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מוכנים לוותר על הגולן ועל חצי ירושלים תמורת שלום?

harbinger

האם הייתם מוכנים לוותר על הגולן ועל חצי ירושלים תמורת שלום? (שלום קר)   

479 הצבעות

1. 1. האם הייתם מוכנים לוותר על הגולן ועל חצי ירושלים תמורת שלום? (שלום קר)

Recommended Posts

שיעור בגזענות:

ההבדל בין הערבים ליהודים הוא שהערבים שונאים את היהודים בשל היותם יהודים (זה גזענות), בעוד שהיהודים שונאים את הערבים מכיוון שהם הורגים בנו ושואפים להשמיד אותנו (זה לא גזענות).

אין שום סיכוי שישראל תתקוף את מצרים בעתיד הקרוב או הרחוק, אלא אם כן בתגובה להתגרויות בוטות מצד מצרים או פיתוח נשק גרעיני ע"י המצרים. לעומת זאת, קיים סיכוי ממשי שמצרים תתקוף את ברגע שהיא תרגיש שיש לה סיכוי טוב לנצח אותנו במלחמה, או במקרה של עליית גורמים איסלאמיים קיצוניים לשלטון במצרים.

:goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיעור בגזענות:

ההבדל בין הערבים ליהודים הוא שהערבים שונאים את היהודים בשל היותם יהודים (זה גזענות), בעוד שהיהודים שונאים את הערבים מכיוון שהם הורגים בנו ושואפים להשמיד אותנו (זה לא גזענות).

מכבסת מילים

אנשים בישראל שונאים ערבים בגלל שלדעתם "כל הערבים אותו דבר" כאילו שהשאיפה של כל ערבי היא להשמיד אותך "וערבי טוב זה רק ערבי מת"

מספיק שתסתכל על הת'רד הזה ויהיו לך מספיק דוגמאות.

אין שום סיכוי שישראל תתקוף את מצרים בעתיד הקרוב או הרחוק, אלא אם כן בתגובה להתגרויות בוטות מצד מצרים או פיתוח נשק גרעיני ע"י המצרים. לעומת זאת, קיים סיכוי ממשי שמצרים תתקוף את ברגע שהיא תרגיש שיש לה סיכוי טוב לנצח אותנו במלחמה, או במקרה של עליית גורמים איסלאמיים קיצוניים לשלטון במצרים.

אתה חושב שללא הסכם שלום, מצרים לא היתה עושה מאמצים כבירים ב30 שנים האחרונות להשיג גרעין?

וכן, להגיד בתיאוריה שקיים סיכוי שמצרים תתקוף אם תהיה הזדמנות זה נחמד,

אבל כמובן לא מתבסס על כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבסת מילים

אנשים בישראל שונאים ערבים בגלל שלדעתם "כל הערבים אותו דבר" כאילו שהשאיפה של כל ערבי היא להשמיד אותך "וערבי טוב זה רק ערבי מת"

קבירת ראש בחול

עובדתית הערבים תמיד ישאפו להרוג אותנו ולנהוג באלימות.

לעומת זאת, עובדתית - מדינת לא תנהג באלימות במידה והצד השני לא ינסה לפגוע בה.

אנשים כמוך תמיד נהנים להשתמש בביטויים כדוגמת "הביצה והתרנגולת" או "בואו אנחנו נהיה הבוגרים ולא נרד לרמה שלהם" (:screwy:), ושוכחים שעובדתית מדינת נוהגת באלימות רק כמגננה נגד מי שמנסה להשמיד אותה, והערבים כיישות - כמתקפה ודרך לגיטימית להשמדת היהודים באשר הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, כל הערבים מנסים להשמיד אותך, מהערבים תושבי חיפה ועד אחרון הערבים בכפר קטן על גדות הנילוס.

ואין בכלל גזענות בארץ.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/668/722.html

http://news.walla.co.il/?w=//839989

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/965697.html

http://news.walla.co.il/?w=//1206605

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/711/620.html

http://www.arabhra.org/Hra/Pages/PopupTemplatePage.aspx?PopupTemplate=34

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכל מה שאנשים רואים בחדשות/עיתונים/אינטרנט זה איך חברי הכנסת הערבים מתבטאים בצורה אנטי-ישראלית בוטה, ואיך כל מילה שניה שיוצאת למרואיין פלסטיני כלשהו מהפה זה "להשמיד", ואיך כל מדינה מוסלמית בעולם מדברת על היעלמות , מה לעזאזל אתה רוצה שיחשבו?

לתקשורת בהחלט יש תפקיד ואשמה בעניין, אבל אתה יודע טוב מאוד איפה הבסיס לכל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כ"כ קשה לך לראות איך נראה העולם בעיני פלשתיני שגר בעזה?

אתה חושב שאם היית במקומו היית מראה כוונות טובות?

אני לא מצדיק את דרכי הפעולה שלהם, אני יכול להבין ממה הן נובעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רלוונטית למה?

אני לא מכחיש שזה קיים

העובדה היא שלמרות השנאה (שקיימת לא פחות בחברה הישראלית כלפי הערבים) מלחמה עם מצריים היא לא ריאלית.

אבל איסתרא לא הביא את זה בתור דוגמא לכמה שהחברה המצרית שונאת אותנו. את זה הוא עשה עם השיר של "מוות לישראל" והמכירות של פרוטוקלי זקני ציון.

איסתרא הביא את זה בתור דוגמא למדיניות הרשמית של הממשלה המצרית כלפי מדינת . העובדה שהממשל המצרי מעוניין בכך שכל נתיניו ישנאו את וירצו להלחם בה. והעובדה שבכך הוא מבטא הצהרת כוונות כלפי .

אני רוצה להוסיף דבר נוסף, לשניכם (אם כי איסתרא חוטא בזה במידה מועטה יותר כיוון שהוא רושם את הודעותיו בהרחבה), יש לכם קצר בתקשורת. הקצר הוא בזה שאתם מניחים שהשני מגיע מהעולם שלכם ועם הערכים שלכם ומבין אותכם לחלוטין, מכאן אתם בונים כבר את הטיעונים שלכם. זו הנחה מוטעית. לא ניתן לבנות את אותו מגדל לוגי על קרקע ערכית שונה( :P). אותו המשפט אומר דברים שונים לאנשים שונים.

כדי לעקוף את זה, אתם צריכים לדבר אחד עם השני במשפטים אלמנטריים ולהסביר כל פסיק שלכם, למה אתם מתכוונים ומדוע השני טועה, כמו שמדברים לילד, אחרת נוצר המצב שקורה עכשיו. האחד אומר משהו והשני שומע משהו אחר.

אוקיי, תן לי לשאול אותך עוד שאלה.

האם אתה חושב שקיים או האם אתה מכיר במונח "מנטליות"?

אם כן, מה אותו מונח אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איסתרא לא הביא את זה בתור דוגמא לכמה שהחברה המצרית שונאת אותנו. את זה הוא עשה עם השיר של "מוות לישראל" והמכירות של פרוטוקלי זקני ציון.

איסתרא הביא את זה בתור דוגמא למדיניות הרשמית של הממשלה המצרית כלפי מדינת . העובדה שהממשל המצרי מעוניין בכך שכל נתיניו ישנאו את וירצו להלחם בה. והעובדה שבכך הוא מבטא הצהרת כוונות כלפי .

והדוגמא הזאת אמורה "להוכיח" שמלחמה עם מצרים היא ריאלית והם בסה"כ מחכים להזדמנות הנכונה

אבל זה לא מוכיח את זה.

אוקיי, תן לי לשאול אותך עוד שאלה.

האם אתה חושב שקיים או האם אתה מכיר במונח "מנטליות"?

אם כן, מה אותו מונח אומר?

ברור שאני מכיר את המונח, זה הלך מחשבה

לכל בן אדם יש מנטליות מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כ"כ קשה לך לראות איך נראה העולם בעיני פלשתיני שגר בעזה?

אתה חושב שאם היית במקומו היית מראה כוונות טובות?

אני לא מצדיק את דרכי הפעולה שלהם, אני יכול להבין ממה הן נובעות.

אם היית רואה מסיבה שעורכים לציון רצח של ילדים ישראלים, היית יכול להבין את זה, ולגנות את הפעולה הצבאית מצד הישראלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוקח את דבריי למקום קיצוני

אני מבין מאיפה התחושות שלהם נובעות ומה מניע אותם לפעולות שהם נוקטים

אני לא חושב שיש בני אדם שיכולים מסיבה לציון רצח, אלה שעושים את זה הם לא בני אדם (בדיוק כמו אלו שחוגגים את רצח רבין, אפילו בפורום יש איזה אחד כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאחוזים, כמה חוגגים פיגועים "מוצלחים" (לדוגמא, הסעת בית הספר בכפר דרום) וכמה חוגגים את רצח רבין והפגיעות ב"חפים מפשע" הפלסטינאים?

אגב, אם אתה מבין מה גורם למישהו לקום יום אחד וללכת להתפוצץ ולהרוג 20 ילדים- זה עצוב מאוד. וזה לא קיצוני- זו המציאות. בוקר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאצלם האחוזים הם יותר גבוהים,

כי בארץ יש מערכת חינוך ולא מערכת שטיפת מוח כמו שם.

אבל פה בדיוק הקטע, אנחנו טובים יותר מהם ובדיוק בגלל זה אנחנו צריכים להבין שאנחנו לא יכולים לשבת ולחכות שהם ישתנו

כי אז נשאר באותו מצב מחורבן לנצח.

אנחנו צריכים להיות אקטיביים ולגרום להם להגיע אלינו.

מה שקורה בינתיים הוא לא לקרב אותנו אליהם אלא הפוך לצערי ואני לא מאשים חיילים בצה"ל שמגיעים לסיטואציות שהם מאבדים בו צלם אנוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...