האם הייתם מוכנים לוותר על הגולן ועל חצי ירושלים תמורת שלום? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מוכנים לוותר על הגולן ועל חצי ירושלים תמורת שלום?

harbinger

האם הייתם מוכנים לוותר על הגולן ועל חצי ירושלים תמורת שלום? (שלום קר)   

479 הצבעות

1. 1. האם הייתם מוכנים לוותר על הגולן ועל חצי ירושלים תמורת שלום? (שלום קר)

Recommended Posts

לא, אבל השיטה שלי היא גם לא לעשות כלום ולהמשיך במצב הנוכחי בנצח (a.k.a קיפאון מדיני)

אין יותר מדי אפשרויות, במה אתה תומך?

1.מדינת כל אזרחיה?

2.שתי מדינות שיחיו אחת לצד השניה?

3.כל פתרון אחר שיש לך אני אשמח לשמוע (לא כזה שכולל השמדת כל הערבים)

או שבכלל סבבה לך עם המצב הנוכחי, הם ימשיכו להתפוצץ, אנחנו נמשיך להרוג ולדכא ואולי עוד 50 שנה גם יהיה איזה מחבל מתאבד שישיג איזו פצצה "מלוכלכת" ויהפוך את תל אביב לרדיואקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש גם את שיטת פוטין

להבדיל מהזוג הצולע אולמרט/פרץ, פוטין פתר את הדילמה בצורה מבריקה.

עוד משהו OMRIJ פצצה מלוכלכת אפשר להפעיל גם במקומות אחרים בעולם ולא רק בתל אביב, בעצם סביר להניח שקודם יפעילו אותה בלונדון, מוסלמים מתורבתים שפתאום מגלים שאחרי 40 שנה של חינוך מערבי מעולה הם נשארים אותם מוסלמים מסורתיים ופנאטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבסת מילים

אנשים בישראל שונאים ערבים בגלל שלדעתם "כל הערבים אותו דבר" כאילו שהשאיפה של כל ערבי היא להשמיד אותך "וערבי טוב זה רק ערבי מת"

מספיק שתסתכל על הת'רד הזה ויהיו לך מספיק דוגמאות.

tradition.jpg

אתה חושב שללא הסכם שלום, מצרים לא היתה עושה מאמצים כבירים ב30 שנים האחרונות להשיג גרעין?

מניין לך שמצרים לא ניסתה/מנסה להשיג יכולת גרעינית? :-X

וכן, להגיד בתיאוריה שקיים סיכוי שמצרים תתקוף אם תהיה הזדמנות זה נחמד,

אבל כמובן לא מתבסס על כלום.

מבחינת המצרים זו לא תיאורייה, אלא אפשרות מאוד סבירה.

באמת כ"כ קשה לך לראות איך נראה העולם בעיני פלשתיני שגר בעזה?

אתה חושב שאם היית במקומו היית מראה כוונות טובות?

אני לא מצדיק את דרכי הפעולה שלהם, אני יכול להבין ממה הן נובעות.

עוד מעט היית גם אומר שאם היית ערבי בעזה, אז קרוב לוודאי שהיית מצטרף לחמאס. :s07:

ותן לי לנחש - השיטה שלך כדי לבצע את זה היא להיכנע לטרור ולתת להם עוד ועוד שטחים.. נכון?

זה עובד בערך ככה: הפלשתינים הם ילדים קטנים שלא ממש יודעים מה הם עושים, ולכן אנחנו בתור ההורים האחראים צריכים לחנך אותם. מכיוון שאנחנו חיים בתקופה בה למדנו שאסור להרביץ לילדים, אז ננסה שיטה חדשה.

- הילד לוקח בובה חפה מפשע וקורע אותה לגזרים.

- חמודי מה עשית? זה לא יפה! טוב, טוב, אל תבכה... קח מסור חשמלי ותבטיח להיות ילד טוב.

- הילד תופס חתול בזנב, מנופף אותו באוויר, מנחית אותו על הרצפה ומנסר אותו לחתיכות קטנות.

- חמודי מה עשית? זה לא יפה! טוב, טוב, אל תבכה... קח תת-מקלע ותבטיח להיות ילד טוב.

- הילד הולך לבית הספר, מוציא את התת-מקלע מהילקוט ומרסס את חבריו לכיתה.

- חמודי מה עשית? זה לא יפה! טוב, טוב, אל תבכה... קח קצת דינמיט ותבטיח להיות ילד טוב.

- הילד בונה מהדינמיט חגורת נפץ, מלביש אותה על אח שלו ושולח אותו להתפוצץ באוטובוס.

- חמודי מה עשית? זה לא יפה! טוב, טוב, אל תבכה... קח מליון דולר ותבטיח להיות ילד טוב.

- הילד קונה במליון דולר טילים ומשגר אותם לעבר ריכוזי אוכלוסייה.

- חמודי מה עשית? זה לא יפה! טוב, טוב, אל תבכה... קח מליון דונם ותבטיח להיות ילד טוב.

.

.

.

הייתם רוצים לחשוב שעכשיו שהילד קיבל מליון דונם הוא יהיה ילד טוב, אהה? WRONG!!! :nono:

(קצת מאוחר עכשיו) :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניין לך שמצרים לא ניסתה/מנסה להשיג יכולת גרעינית? :-X

זה לא סוד שיש שם קולות שקוראים להשגת כזה

העובדה היא שהם עושים פחות מאמצים אקטיביים מאיראן וסוריה בנושא

ויש להם יותר סיבות לא לעשות את זה (בגלל הסכם השלום ומה שנלווה אליו כמו תמיכה מהאמריקאים)

עוד מעט היית גם אומר שאם היית ערבי בעזה, אז קרוב לוודאי שהיית מצטרף לחמאס.

לא, אתה זה שהיה שייך לחמאס ואני הייתי פעיל שלום

אתה לא רואה את ההקבלה?

זה עובד בערך ככה...

והפתרון שלך הוא?

לא, אבל השיטה שלי היא גם לא לעשות כלום ולהמשיך במצב הנוכחי בנצח (a.k.a קיפאון מדיני)

אין יותר מדי אפשרויות, במה אתה תומך?

1.מדינת כל אזרחיה?

2.שתי מדינות שיחיו אחת לצד השניה?

3.כל פתרון אחר שיש לך אני אשמח לשמוע (לא כזה שכולל השמדת כל הערבים)

או שבכלל סבבה לך עם המצב הנוכחי, הם ימשיכו להתפוצץ, אנחנו נמשיך להרוג ולדכא ואולי עוד 50 שנה גם יהיה איזה מחבל מתאבד שישיג איזו פצצה "מלוכלכת" ויהפוך את תל אביב לרדיואקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא סוד שיש שם קולות שקוראים להשגת כזה

העובדה היא שהם עושים פחות מאמצים אקטיביים מאיראן וסוריה בנושא

ויש להם יותר סיבות לא לעשות את זה (בגלל הסכם השלום ומה שנלווה אליו כמו תמיכה מהאמריקאים)

אני מעדיף לא לפרט...

לא, אתה זה שהיה שייך לחמאס ואני הייתי פעיל שלום

אתה לא רואה את ההקבלה?

טעות שלי. אתה מבין את הטרוריסטים, אבל מעוניין בשלום. הווה אומר - פתח'. בתור פעיל פתח' היית מבין את הטרוריסטים, אבל מגנה את הפיגועים שלהם ואומר שאתה מעוניין ב"שלום". בעצם, נגיד שהיית מאותו זן מאוד נדיר של פלשתינים שבאמת רוצים שלום. זה עדיין לא ממש מסתדר לי פלשתיני שרוצה שלום, אבל מבין את הטרוריסטים.

והפתרון שלך הוא?

הפתרון שלי הוא פשוט לדבר איתם בשפה שלהם. ככה הם יבינו אותך הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות שלי. אתה מבין את הטרוריסטים, אבל מעוניין בשלום. הווה אומר - פתח'. בתור פעיל פתח' היית מבין את הטרוריסטים, אבל מגנה את הפיגועים שלהם ואומר שאתה מעוניין ב"שלום". בעצם, נגיד שהיית מאותו זן מאוד נדיר של פלשתינים שבאמת רוצים שלום. זה עדיין לא ממש מסתדר לי פלשתיני שרוצה שלום, אבל מבין את הטרוריסטים.

אני מבין איך הם מגיעים למצב הזה, אני לא הייתי מגיע למצב הזה כנראה.

דווקא אלו שמדברים על גישה של כח בצד שלנו, סביר להניח שהיו הראשונים לתכנן פיגועי טרור

הפתרון שלי הוא פשוט לדבר איתם בשפה שלהם. ככה הם יבינו אותך הכי טוב.

כי זה עבד כ"כ טוב עד עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ

אולי לא ידוע לך אבל לונדון הפכה בשנים האחרונות למוכת פיגועים בסדר גודל שמגמד את כל מה שניסו לעשות בישראל.

ומי המבצעים? מוסלמים שגדלו והתחנכו במערכת הלימוד של הממלכה המאוחדת.

אם עדיין לא נזכרת בסדרי הגודל של האיומים אז אולי תיזכר בתקנה שגורמת לאנשים נורמלים להשליך בקבוקי שתיה ובושם לפח האשפה שלפני ביקורת הדרכונים וכמובן הבלגן המחריד בשדות התעופה של לונדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת משווה את כמות הפיגועים שמנסים לעשות בישראל לכמות הפיגועים שמנסים לעשות בלונדון? :screwy:

בכל מקרה, מספר המחבלים בעלי השכלה מערבית גבוהה נמוך משמעותית ממספר המתאבדים שקיבלו חינוך דתי או שלא קיבלו חינוך מלבד במסגד.

הגיע הזמן להפנים שהפעולות של הפלשתינים הן לא רק מחאה נגדנו, הן גם תוצר של המצב שאנחנו יצרנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה עבד כ"כ טוב עד עכשיו?

עד עכשיו לא ממש דיברנו איתם בשפה שלהם.

דרך אגב, גם לערבי שאומר לך שהפלשתינים כל היום רק אוכלים חומוס, ישנים, מזיינים (ליצור תינוקות שיהיו מחבלים מתאבדים) ויורים על ישראלים, אתה תקרא גזען? (אני לא זוכר באיזו תוכנית זה היה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעור בגזענות:

ההבדל בין הערבים ליהודים הוא שהערבים שונאים את היהודים בשל היותם יהודים (זה גזענות), בעוד שהיהודים שונאים את הערבים מכיוון שהם הורגים בנו ושואפים להשמיד אותנו (זה לא גזענות).

בסדר...

בוא אני אגיד לך איך זה נשמע בצד השני, בדיון של שני צעירים ערבים:

ההבדל בין הערבים ליהודים הוא שהיהודים שונאים את הערבים בשל היותם ערבים ("כל הערבים אותו דבר, ויותר טוב שימותו" זה גזענות), בעוד שהערבים שונאים את היהודים מכיוון שהם הורגים בנו ושואפים להשתלט על כל השטח פה (זה לא גזענות).

עכשיו אתה יכול להגיד לי שזה בולשיט - אבל זה איך שזה נראה מהעיניים שלהם. ותאמין לי, אם אתה היית אזרח במדינה ערבית, ככה גם אתה היית רואה את זה.

קצר בתקשורת אמר פה מישהו. זה לא שאנחנו כל כך אוהבים אותם...

אין שום סיכוי שישראל תתקוף את מצרים בעתיד הקרוב או הרחוק, אלא אם כן בתגובה להתגרויות בוטות מצד מצרים או פיתוח נשק גרעיני ע"י המצרים. לעומת זאת, קיים סיכוי ממשי שמצרים תתקוף את ברגע שהיא תרגיש שיש לה סיכוי טוב לנצח אותנו במלחמה, או במקרה של עליית גורמים איסלאמיים קיצוניים לשלטון במצרים.

מי אמר שאין סיכוי שישראל תתקוף?

צבא סוריה ערוך בעמדות הגנה דווקא כי הם פוחדים שאנחנו נתקוף, והם דווקא משקיעים בנשק הגנתי.

תהיה בטוח שמחנכים את החיילים בצבאות ערב שהתפקיד שלהם הוא להגן על המולדת מפלישה ישראלית בוא תבוא.

זה שאתה בעיניים שלך מבין את זה שהסיכוי שנותקף הוא יותר גדול מהסיכוי שנתקיף זה נחמד, אבל שוב, מנקודת המבט של הצד השני, זה לאו דווקא ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...