המחשב לא מזהה OC,הכול נשאר כשהיה.*יש פיתרון !* - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא מזהה OC,הכול נשאר כשהיה.*יש פיתרון !*

navk2

Recommended Posts

אני חושב שקודם תנסה לצרוב את הביוס הישן יותר ואז תגיע למסקנות כי יכול להיות שזה יפתור לך הכל..

פשוט תוריד WINFALSH מכאן :

http://www.dfi.com.tw/Upload/BIOS/Winflash192.zip

ותוריד את הגירסא הזו של הביוס שלך :

http://www.giga-byte.com.tw/Support/Motherboard/BIOS_DownloadFile.aspx?FileType=BIOS&FileID=13525

תוציא את הקובץ ep31ds3l.f3

תפתח את WINFLASH.. תלחץ על FILE<UPDATE ואז תפתח את הקובץ הזה מאיפה ששמת אותו במחשב ותלחץ על UPDATE.. פשוט וקל זה לוקח בידיוק דקה וחצי 2...

כמובן שתיזהר שהבמחשב לא יתכבה כתוצאה ממשהו ב2 דקות האלו אחרת קאפוט... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניסיתי, לא עזר...

ניסיתי גם את הבטא (F5A)... לא עזר..

אתם אומרים שיש טעם ללכת לחנות ולבקש החלפת לוח ? זה ממש מרגיז !

פיתרון

[br]פורסם בתאריך: 11.10.2008 בשעה 00:31:58

אל תשאלו איזה כיף ! מצאתי סוף סוף פיתרון לבעיית הלוח המתועב שלי !

אתמול חיפשתי דרייבר למסך שלי חיפשתי בכל הדיסקים וזה ופיתאום ראיתי את הדיסק התקנה של כל הדרייברים

של הלוח אם, על הדיסק ראיתי שיש שם תוכנה שנקראת EasyTune5 Pro, אמרתי.. שווה לנסות..

התקנתי אותה הרמתי תבאס 205 וה CPU-Z מזהה !! איזה כיףף..

אני יודע שלא הבנתי את שורש הבעיה, כנראה שיש הגדרה מסויימת בביוס שלא שיננו או סתם משהו דפוק בביוס,

העיקר שדרך התוכנה זה עובד !

ד"א אני עם ביוס F5A יכול ליהיות שזה קשור איכשהו...[br]פורסם בתאריך: 12.10.2008 בשעה 15:22:11

צצה עוד בעיה.. כל פעם שאני עושה ריסטארט, התדרים חוזרים למקור, כנראה יש משהו דפוק בפוסט של הלוח הזה..

גם התדרים של הכ.מ חוזרים למקור אחרי ריסטארט אבל אני לא בטוח שזה קשור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט לזה הכול אותו דבר לא ?

והעלתי את התדר ל 2800 ואני מקבל שיפור של 3.5 שניות ב SUPER PI 1M, זה טוב ?

ב 06 יש שיפור של כמאתיים נקודות ! זה לא מעט מידי ?[br]פורסם בתאריך: 12.10.2008 בשעה 17:32:24

demn... צצה עוד בעיה.. אני לא מצליח להוריד את תדר הזיכרונות\לעלות מחלק...

התדר על 900, אני לוחץ על החץ למטה שליד, זה יורד ל 749, אני לוחץ על GO (שזה בעצם APPLY) ואז התדר חוזר

ל 900...

המטרה שלי היא 266 באס, אני לא מתכוון להגיע ל 1100MHZ בזיכרונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בדיוק את אותה הבעיה שאתה מתאר (רק שאני לפני כן כבר ביצעתי OC ללוח) 1 ל1 על לוח דומה של GB עם 2180.

ניסתי את רוב ההצעות שהיו פה בת'רד וכלום לא הלך.

אחרי שבוע בערך החלפתי דיסק קשיח, כלומר התקנתי את המערכת הפעלה מחדש.

להפתעתי לאחר מכן יכולתי שוב לבצע OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה כבר נפתרה אם לא שמת לב...לפחות לי.

מה שמוזר זה ששלחתי הודעה ל LOCK ON U שהייתה את אותה הבעיה אך לא הצליח לפתור אותה ועכשיו הוא לא עונה... שכבר מצאנו את הפיתרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NAVK 2..... למה!? למה לא הפעלת אחריות!?!?...... :bash:

לפי איך שאני רואה את זה הביוס שלך לא מסוגל לשמור שינויים. זה ההימור הכי טוב שלי ואם הוא נכון אז הלוח הספציפי הזה שלך פשוט דפוק = תפעיל אחריות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כן מסוגל לישמור, הוא לא מסוגל לישמור ספציפית 2 הגדרות, תדר ה PCI-E שכרגע הוא על AUTO (לא שאכפת לי מזה..)

ואתה ההגדרה שנועלת את תדר הבאס.

אני יודע שאני יכול להפעיל אחריות, אני לא יודע אם ייקרה עם זה משהו, אולי אני באמת אבדוק...עדיין לא מאוחר, יש עוד כמעט שלוש שנים.

פתרת את הבעיה בדרך פחות טובה, כיול הOC המורחב נמצא בביוס ופחות בתוכנות.

פתרתי את הבעיה בדרך היחידה ! ותאמין לי ניסיתי כמעט כל דבר, פרט לפירמוט ולהחלפת ספק שאנשים פה הציעו בתגובות האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היתה את אותה בעיה בלוח שלי לאחר עדכון ביוס (g31mx-s2) הבעיה ניפתרה לי אחרי שהוצאתי את הבטריה מהמחשב שהמחשב היה לא בחשמל כמובן הכנסתי תבטריה חיברתי תמחשב לחשמל ניכנסתי לביוס והוא התחיל לשמור לי הגדרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון של SUBX ממש מיוחד, ניסיתי ספק אחר ג'נריק שיש לי והוא התחיל לשמור את מהירות הBUS ועכשיו החזרתי את הספק הקודם והוא ממשיך לשמור כאילו היה צריך ספק אחר כדיי "לפתוח" את הלוח..

כבר חשבתי שגיגהבייט יצרו לנו לוחות "אינטל מקורי" חחח

תודה רבה לך :hi: !!!

נ.ב NAVK2 הגבתי לך בפרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה כתוצאה מהעובדה שהלוחות הללו מוודאים בכל עליה של המחשב שניתן מספיק מתח לכל הרכיבים ועושים בעיות במיוחד עם מתחים של זיכרונות ומעבדים.. וברגע שהם רואים מתח שהוא גבוה/נמוך יותר מהטווח הבטוח(חריגה של 10%) הם פשוט חוזרים לסטוק(כן כן.. ככה זה עובד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה מחר להחליף ספק, אם זה יעזור זה יהיה מעולה..פשוט כרגע אני עייף...

יש משהו שאני לא מבין, למה יש בלוח הזה כל כך בעיות ועדיין מוכרים אותו ?!

שהרצתי חיפושים לפיתרון הבעיה שלי מצאתי עוד כל כך הרבה אנשים עם בעיות, לפי דעתי היו צריכם ממזמן להעיף אותו קיבינימט !

ואם לא זה, אז לפחות לתת אזהרה בפורום מפרטים על הלוח הזה ! כל כך הרבה בעיות שהיו יכולות להיפתר בקלות ע"י השקעה של 50 שקל יותר

ב P35.. ועוד לי אמרו שאין איתו שום בעיות... כן אהה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...