פורטים סגורים מסיבה לא ידועה, זקוק לעזרה. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורטים סגורים מסיבה לא ידועה, זקוק לעזרה.

1nstall

Recommended Posts

חג שמח לכולם...

יש לי בעייה של פורטים סגורים, ולמרות שעברתי (כניראה) על כל הדברים האפשריים, עדיין לא מצאתי את הסיבה לכך.

ברשותי ראוטר מסוג Powernet par-720g, שבו הFirewall מנוטרל , ובנוסף חבילת KIS, שגם בה הFirewall מנוטרל.

הFW של הווינדאוס גם הוא מנוטרל. ולכן אני לא מוצא סיבה מדוע אני מקבל עדיין פורטים סגורים.

ניסיתי להחליף בין מגוון רחב של פורטים ביוטרנט, אך שום דבר לא עזר.

רעיונות?

תודה מראש

Install

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיירוול לא קשור כאן בכלל.

כשאתה מתחבר לאינטרנט דרך ראוטר, אין למחשב שלך כתובת IP חיצונית, לכן כל מידע שנשלח אליך מהאינטרנט נשלח למעשה ל-IP של הנתב. עכשיו, מאחורי הנתב יכולים להיות בתאוריה הרבה מחשבים. אז כשהוא מקבל פאקט עם פורט מסוים, איך הוא ידע לאיזה מחשב לנתב אותו? ככה עובד מנגנון ה-NAT שעליו מבוססים כל הנתבים הביתיים ואין דרך לגרום לזה לעבוד אחרת.

לכן צריך להגדיר IP קבוע למחשב. יש שתי דרכים: לחלק מהנתבים אפשר להגדיר לתת כתובת IP קבועה לפי כתובת (כתובת פיזית של כרטיס רשת). אם הנתב לא תומך בזה, אז פשוט מגדירים בהגדרות TCP/IP של המחשב כתובת קבועה (שצריכה להיות מן הסתם באותו ה-SUBNET כמו הנתב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NAT, , SUBNET... זה הכל ג'יבריש בשבילי...

אני מעלה פה צילום מסך של ממשק הראוטר, אם תוכלו להדריך אותי משם זה יהיה נחמד.

39162835du5.th.jpgthpix.gif

קביעת IP מדריך כאן -- http://www.netcheif.com/Articles/FixedIP/FixedIP.htm

פתיחת פורטים -- http://www.bezeq.co.il/resources/Images/Support/Bnet/powernet/ports.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעלתי לפי המדריך, והגדרתי ידנית

ip 10.0.0.5 (שלא נמצא בשימוש)

mask 255.0.0.0

getway 10.0.0.138

אחרי שהגדרתי ככה לא ניתנה לי האפשרות לגלוש כלל לאינטרנט, אך הייתה לי גישה לממש הראוטר.

איפה טעיתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעלתי לפי המדריך, והגדרתי ידנית

ip 10.0.0.5 (שלא נמצא בשימוש)

mask 255.0.0.0

getway 10.0.0.138

אחרי שהגדרתי ככה לא ניתנה לי האפשרות לגלוש כלל לאינטרנט, אך הייתה לי גישה לממש הראוטר.

איפה טעיתי?

כנראה לא הגדרת שרת DNS (גם אותו אפשר להגדיר ככתובת הנתב וכך הנתב בעצם יעביר את מידע ה-DNS ששאב מהספק למחשבים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חג שמח לכולם...

יש לי בעייה של פורטים סגורים, ולמרות שעברתי (כניראה) על כל הדברים האפשריים, עדיין לא מצאתי את הסיבה לכך.

ברשותי ראוטר מסוג Powernet par-720g, שבו הFirewall מנוטרל , ובנוסף חבילת KIS, שגם בה הFirewall מנוטרל.

הFW של הווינדאוס גם הוא מנוטרל. ולכן אני לא מוצא סיבה מדוע אני מקבל עדיין פורטים סגורים.

ניסיתי להחליף בין מגוון רחב של פורטים ביוטרנט, אך שום דבר לא עזר.

רעיונות?

תודה מראש

Install

מאיזו בחינה קבעת שהFIREWALL בנתב כבוי? אם יש אופציה כזאת בנתב היא לא מה שמשפיעה כלל על הפנית הפורטים ולכן אתה יכול להפעיל אותו חזרה.

דבר שני, הגדרת בכלל הפנית פורטים בנתב? בלי זה הוא יחסום באופן בררת מחדל את התקשורת הנכנסת הלא ידועה. תשתמש במדריך שcheif נתן, אתה יכול להעזר גם ב www.portforward.com.

אם הגדרת את הנתב כראוי ועדיין יש בעיה אז כנראה היא נובעת מהKIS. תגש לחיבור הרשת שלך (תחת חיבורי רשת) ובמאפיינים שלו תראה אם מופיע תחת התקנים שורה של קספרסקי, אם כן תוריד ממה את הV, תאשר ותבדוק שוב אם הפורט חסום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לשים לב שה-FIREWALL בנתב הזה שונה משאר ה-FW הקיימים בנתבים אחרים. ברוב הנתבים, ה-FW מטפל רק בתעבורה מרשת האינטרנט אל המחשבים בתוך הרשת. לעומת זאת, ב-PAR-720 יש FIREWALL דו כיווני שגם יודע לטפל בתעבורה מתוך הרשת הפנימית אל האינטרנט -- בדומה למה שתוכנת FW עושה על המחשבים עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, רק עכשיו יצא לי להתעסק עם זה.

לפי המדריך של הראוטר, הייתי צורך קודם לבטל את הDHCP SERVER בנתב, וכך עשיתי.

ולאחר מכן לקבוע ידנית בכל מחשב את האייפי.

עז שוב הגדרתי

ip 10.0.0.1

subnet mask 255.0.0.0

def getway 10.0.0.138

אך עדיין לא היית לה גישה לאינטרנט. ומה גם, שבממשק הראוטר האייפי שלי הופיע עדיין כלא סטאטי.

מישהו חושב שיש לזה פיתרון?

\\\

בנוסף ניסתי עכשיו את עכשיו להעזר בwww.portforward.com, אך זה לא עזר (בדקתי כאשר הKIS היה כבוי)

74445515ef8.th.jpgthpix.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...