פאנבויז של nVidia? נא להיכנס.. - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאנבויז של nVidia? נא להיכנס..

ab_box

Recommended Posts

עוד נראה..

אני אומר שזה לא שווה כ"כ כמו שזה נראה, תכלס זה מוריד קצת מהעומס על המעבד אבל בין כו וכו' המעבדים של היום כ"כ חזקים שזה אפילו לא מזיז להם.

אתה אפילו לא טרחת לקרוא את המאמר...?

"This is good news for impatient graphics geeks who want to cut down on the amount of time they need to render HD movies, for instance. reckons movies which used to take up to 28 hours to render on Premier Pro could now feasibly be rendered in just two or three hours."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה אפילו לא טרחת לקרוא את המאמר...?

"This is good news for impatient graphics geeks who want to cut down on the amount of time they need to render HD movies, for instance. reckons movies which used to take up to 28 hours to render on Premier Pro could now feasibly be rendered in just two or three hours."

עם כל הכבוד , HD זה לא התחום של NV וגם אם יש להם תמיכה מיוחדת בCS4 , ביצועים עוד אין. נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכולכם שכחתם שיש תמיד את הנדנדה הזו של : יחס ביצועים \ מחיר

תמיד יש עליות ומורדות וכול חברה נלחמת על התואר הזה.

תתחילו להרגיע מיד אני מבטיח לכם שהסבלנות שלי מתחילה לפקוע לגבי דיונים מסוג זה.

הסיבה שאני משאיר את הדיון הזה פתוח זה בכדי שיפתחו לכם העיניים לגבי המשפט הנחמד שכתבתי כרגע למעלה.

מי שינסה לגרור את זה לדיון פשע אני מבטיח לו שהוא לא ישאר כאן.

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכולכם שכחתם שיש תמיד את הנדנדה הזו של : יחס ביצועים \ מחיר

תמיד יש עליות ומורדות וכול חברה נלחמת על התואר הזה.

תתחילו להרגיע מיד אני מבטיח לכם שהסבלנות שלי מתחילה לפקוע לגבי דיונים מסוג זה.

הסיבה שאני משאיר את הדיון הזה פתוח זה בכדי שיפתחו לכם העיניים לגבי המשפט הנחמד שכתבתי כרגע למעלה.

מי שינסה לגרור את זה לדיון פשע אני מבטיח לו שהוא לא ישאר כאן.

שבוע טוב.

סוף כל סוף מישהו עם שכל, תודה באמת.

ביצועים ברוב המשחקים:

HD4870 בדרך כלל מעל ה260GTX+

מחיר:

HD4870 עולה 1250 ש"ח

260GTX+ עולה 1400-1600 ש"ח

יחס ביצועים מחיר - HD4870

תודה רבה ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יחס ביצועים/מחיר" מי ישמע... עוד 50 שקל פחות 2 פריימים...

זה לא כזה משנה!

אין כרטיס יותר טוב או פחות טוב.. שני הכרטיסים מעולים, וזה סתם דיון סרק שלא יוביל לאף מקום.

גם אם תתדיינו פה חודשיים לא תצליחו להבין איזה כרטיס יותר טוב. אפילו אם תורידו את פונקציית המחיר

אתם תראו שההבדל בין הכרטיסים הוא ממש לא קריטי.

שורה תחתונה, אם נשים כל אחד ממכם מול משחק, פעם על מחשב עם כרטיס כזה, ופעם עם השני,

לא יהיה לכם מושג מתי שחקתם עם איזה כרטיס.

חוץ מזה שהפרמטר הנכסף הזה של הFPS נקבע ע"י כל כך הרבה דברים, שברגע שההבדלים הם ברמה

של 3-4 לפה או לשם זה כבר זניח.

ולא, אין הבדל בין 29 ל31, למרות שבמעמד הר סיני אלוהי הגיימרים אמר שמתחת ל30 זה לא שחיק.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב כיום יחס ביצועים / מחיר עומד לצד ati

כל תקופה מסוימת (בערך חצי שנה) היחס משתנה

אבל נכון להיום הוא עומד לעומת ati בכמות האפרשים הקטנים ומה שרוב האנשים משתמשים אין צורך להוסיף עוד 500 שקל ויותר ל260 מה4870 מכיוון

שלא כל מי שבא לקנוות פה מחשב מחפש יחס של מהירות רינדור וגרפיקה (בהם לנאוידה י שיתרון עקב חתימת עסקאות)

גם אין מה להשוות עם 3dmarks או crysis מכיוון שהם נתמכות על ידי נאווידה והתוצאות עומדות לטובתה

בכל מקרה צריך לעשות יחס של ביצועים של כל מי שמבקש ובגלל זה יש דבר שנקרא בניית מפרט ואין דבר כזה כרטיס כי טוב

כי כל אחד יש לו את הצרכים שלו ומי שמשתמש בadobe cs4 ברמות רינדור של 28 שעות כבר יעבוד עם כרטיס מקצועי של גרפיקאים ולא כרטיסים שרצים עליהם הבעיות כמו מי יותר טוב

מקווה שאתם מפנים שאין יותר טוב (הכל יחסי)

בהצלחה ומקווה ששטויות שרצות פה לא יחזרו כי אתם מבלבלים את הלקוח הפשוט שבא לפורום ורוצה לחסוך את ה500 -1000 שקל על מנת לקבל את יחס המחיר ביצוע הכי טוב

וזה דבר שאתם צריכים להבין ולהפסיק לריב על שטויות קטנות כאלו כי זה רק מבזבז מזמנכם

בן אדם שמתעסק ברמות של פיזיקה בכרטיס ותכונות שנאמרו פה לרוב הם גרפאיקים מתקדמים ביותר ולא אנשי אלא תוכנות הרבה יותר כבדות של

ולכן הם מתעסקים עם כרטיסים ספציפים

ובשורה התחתונה בהפרש של fps יותר או פחות נכון להיום ביחס ביצוע/מחיר hd4870 מוביל על gtx260+ (תבינו שגסאת הoc תעלה הרבה יותר)

מקווה שהעברתי כמה דברים ושהיה לכם כח לקרוא את התגובה ותפנימו פעם את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף כל סוף מישהו עם שכל, תודה באמת.

ביצועים ברוב המשחקים:

HD4870 בדרך כלל מעל ה260GTX+

מחיר:

HD4870 עולה 1250 ש"ח

260GTX+ עולה 1400-1600 ש"ח

יחס ביצועים מחיר - HD4870

תודה רבה ושבת שלום.

אתה יודע, לא תמיד "ביצועים" = FPS במשחקים. אמנם זה אולי מה שמעניין את רוב חברי הפורום הזה, אבל די להיות עיוור לשאר התחומים, במיוחד את זה ש urib הציג. וכן, היתרון כרגע הוא יתרון מוחץ ל NVIDIA בתחום הזה אם קיימים פיצ'רים מבוססי . זה אולי לא משנה את התמונה בתחום הצר שמעניין אותך, אבל זו דוגמא לכך שקיימים עוד גורמים מעבר לכך, שמציירים תמונה קצת אחרת עבור קבוצה לא מבוטלת של אנשים.

אני אומר שזה לא שווה כ"כ כמו שזה נראה, תכלס זה מוריד קצת מהעומס על המעבד אבל בין כו וכו' המעבדים של היום כ"כ חזקים שזה אפילו לא מזיז להם.

sigh..

למען השם, אל תדבר על דברים שאתה לא מבין בהם. (גם השטויות של ה"בחור בשם ערן".. נו באמת.. נראה לך ש"בחור ישראלי בשם ערן" יוציא "דרייבר" שמקביל ל וכו' וכו'? מדובר בפלטפורמת שלמה שמבוססת על כל הארכיטקטורה של כרטיסי המסך , לא ב"דרייבר")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה למה עלה לי הרעיון של להקים מאגר כרטיסים מומלצים שנמצא כרגע בסטיקי...

שימו לב שבכרטיסי ה LOW והMID כן הקפדתי לשים את אלו שמציגים ביצועים יוצאי דון ביחס למתחרים שלהם,

אבל אם תסתכלו ב HIGH תשימו לב שגם HD4850 מופיע שם גם 9800GTX+ וגם HD4870 או GTX260,

ולכולם יש מחירים שונים, כמה שאתה מוכן להשקיע, זה כמה שתקבל...

בקשר לאיזו חברה מובילה, אין חברה מובילה ביחסי עלות-תועלת קח לדוגמא את ה 9800GT ותבין על מה אני מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, לא תמיד "ביצועים" = FPS במשחקים. אמנם זה אולי מה שמעניין את רוב חברי הפורום הזה, אבל די להיות עיוור לשאר התחומים, במיוחד את זה ש urib הציג. וכן, היתרון כרגע הוא יתרון מוחץ ל NVIDIA בתחום הזה אם קיימים פיצ'רים מבוססי . זה אולי לא משנה את התמונה בתחום הצר שמעניין אותך, אבל זו דוגמא לכך שקיימים עוד גורמים מעבר לכך, שמציירים תמונה קצת אחרת עבור קבוצה לא מבוטלת של אנשים.

sigh..

למען השם, אל תדבר על דברים שאתה לא מבין בהם. (גם השטויות של ה"בחור בשם ערן".. נו באמת.. נראה לך ש"בחור ישראלי בשם ערן" יוציא "דרייבר" שמקביל ל וכו' וכו'? מדובר בפלטפורמת שלמה שמבוססת על כל הארכיטקטורה של כרטיסי המסך , לא ב"דרייבר")

אין בעיה, אתה לא מאמין אל תאמין, עוד 10 דקות אני חוזר עם מה שעשה ערן, חכה ותראה, אני מבטיח שלא תתאכזב.

עריכה:

physxonradeon.jpg

קיימתי :)

עריכה 2 :

למי שלא רואה:

http://www.ngohq.com/images/physxonradeon.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה, אתה לא מאמין אל תאמין, עוד 10 דקות אני חוזר עם מה שעשה ערן, חכה ותראה, אני מבטיח שלא תתאכזב.

עריכה:

קיימתי :)

עריכה 2 :

למי שלא רואה:

http://www.ngohq.com/images/physxonradeon.jpg

אה, דיברת על physx? אז למה בכלל הזכרת את באותו משפט? חשבתי שדיברת על .

רואה מה קורה כשאתה מערבב דברים שאין לך מושג בהם?

לגבי physx - אני לא מבין בזה, ולעומתך אני לא מניח שום הנחות או אומר שום אמירות בנושא. אז אתן לערן להנות מהקרדיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, דיברת על physx? אז למה בכלל הזכרת את באותו משפט? חשבתי שדיברת על .

רואה מה קורה כשאתה מערבב דברים שאין לך מושג בהם?

לגבי physx - אני לא מבין בזה, ולעומתך אני לא מניח שום הנחות או אומר שום אמירות בנושא. אז אתן לערן להנות מהקרדיט.

לא ערבבתי את סליחה על האי הבנה, אבל בקרוב מאוד יהיה PHYSX באופן טבעי לATI, שמעתי שATI מתכננים תמיכה רשמית ומצד שני גם ערן וחבריו מתכננים דרייבר מיוחד.

בכל מקרה זה נבדק עם הHD3850 שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...