פאנבויז של nVidia? נא להיכנס.. - עמוד 11 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאנבויז של nVidia? נא להיכנס..

ab_box

Recommended Posts

אצלי יש שיפור (הרבה בעיות של קריסות הסתדרו)

אבל זה זמני עוד שבועים יש עידכון רישמי ועל פי מה שהבנתי מהנציג שלהם(כשוחחתי איתו)

אז יש שיפור ביציבות והתמקדו הפעם על יציבות ולא שיפור במהירות וכו' (שזה בעצם מה שהיה נחוץ כי הכרטיסים לא חלשים בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איפה שתוסיף לVISTA :pissed:

[br]פורסם בתאריך: 1.10.2008 בשעה 15:03:45

אבל יש אנשים שהם גם עוסקים בגרפיקה, וזה חשוב להם, וגם משחקים במשחקים וזה חשוב להם.

לא הכל זה שחור ולבן. ובאמת שאל תצפה להבדל מטורף בין ל בפוטושופ.. כי כנראה שלא תמצא כזה...

האמנם?

אני חושב שנוצר לך ול Aternus Sicarius רושם מוגזם קצת לגבי ה"התלהבות" מהמהלך השיתופי הזה. זה לא שיש כאן התרגשות רבתי לזכות , כי באמת אין למה. הם בסה"כ עשו מהלך מוצלח של צעד ראשון משמעותי בתחרות על ניצולת GPGPU, זה הכל. 1-0 לטובתם בסיבוב הזה. ונכון, תמיד יש תמורות, כמו בכל ההסטוריה הארוכה של התחרות ביניהם, ובהחלט יש לצפות להן גם בכיוון הזה.

אם יש סיבה לשמוח, היא מהעובדה הכללית שהתמיכה הזאת סוף סוף קיימת, לא משנה מי הוא ה vendor. במיוחד כש openCL הולך לעשות את כל העניין להרבה יותר מעניין (אבל באמת שאין טעם להכנס לזה).

קצת מיהרת לשפוט,

Photoshop CS 4 uses OpenGL and Direct 3D - Not

Photoshop CS4, a highly anticipated revolutionary application that can make you thin, handsome and beautiful is not based on . It turns out that it uses OpenGL and Direct 3D and that it will work on ATI cards as well. The original idea is that GPU can make some things such as image rotation and zooming much faster than a CPU.

Photoshop CS4 is not accelerated and Adobes Imaging Foundation (AIF) a cross platform that maintain compatibility between Macintosh and is accessing GPU via OpelGL API. OpenGL 2.0 is minimal required version.

Some Adobe plug-ins such as RapiHD GPU accelerated encoder to be available from Elemental Technologies, are created using Nvidia's technology but you will need to make it work.

Nvidia is betting on the fact that its and GPU have the best OpenGL drives in the industry and that due to its leadership in workstation many professionals will be getting GPUs to get more out of Adobe applications.

ATI GPUs will do the job with Photoshop just fine and we wonder will you be able to get some acceleration in Premiere CS4 and After effects CS4 on ATI hardware. So CUDA still has to prove itself worthy.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=9718&Itemid=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה היה ברור לי מזמן. איפה בכלל ראית שהזכרתי את בפוסטים שלי?

אני אישית עובד עם קאנבס דיגיטלי מבוסס openGL די דומה (כמובן שלא באותו סדר גודל) למה שמיושם בפוטושופ. אתה יכול להיות בטוח שאני יודע טוב מאוד עד כמה ההבדלים מצומצמים (למרות שעדיין קיימים) בין ה vendors השונים כשמדובר ב openGL וב direct3D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש ממנהל או אחראי לנעול את הtrehad זה מתחיל להפוך לנושא של ספאם

(העברנו את הרעיון על גבי 16 עמודים ובעמוד ה17 מתחיל ספאם) :nono:

חחחח וכאילו שהכותרת "פאנבויז של nVidia? נא להיכנס." תואמת לחוקי הפורום

:puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...