HEROES הדיון הרשמי! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HEROES הדיון הרשמי!

IG

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחלה פרק, ברמה של העונה הראשונה.

הכי אני מבסוט זה שסוף סוף יש נבל רציני, כי אדם מונרו בעונה השנייה היה סתם נקבה, וגם אבא של מאט לא בדיוק קליבר..

ואפילו לסיילר החדש אני מתחיל להתרגל.

נקווה שהסדרה תשמור על הקצב הזה...

דרך אגב, הם די התעלמו מהבחורה השחורה שנחטפה בסוף העונה השנייה (וטוב שכך :hat:). הייתי בטוח שכבר יראו אותה או לפחות יסבירו מה קרה לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה ותקנו אותי אם אני טועה...

הם בעצם בעונה הזאת מסבירים שאתה הכוחות של ה"גיבורים" הם קיבלו דרך ניסויים שערכו עליהם שהם היו תינוקות.

אז איך אדם מונרו חי ביפן העתיקה עד עכשיו ויש לו את הכוח להתחדש בלי שבעצם הוא נולד בתקופה של כולם ולא עשו עליו ניסויים או משהו.. :S

אני מבולבל, או שהם עשו טעות די גדולה בהפקה או שפיספסתי משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שנולדים עם הגן של הכוחות, ויש אנשים שקיבלו את הכוחות דרך מעבדה.

אגב, מה הקטע של פיטר? אם הוא לוקח את הכוחות של מי שנמצא בקרבתו, למה הוא לא קיבל את יכולת ההתחדשות של קלייר? ( יש לו צלקת בעתיד), או את הכוח של סיילר בלי לאלץ אותו?

בכלל, יש יותר מידי דמויות שלוקחות כוחות מאחרים, זה פשוט מעפן! גם סיילר, גם פיטר גם אבא של פיטר ובטח עוד כמה ששחכתי...

סדרה דפוקה!111

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל, יש יותר מידי דמויות שלוקחות כוחות מאחרים, זה פשוט מעפן! גם סיילר, גם פיטר גם אבא של פיטר ובטח עוד כמה ששחכתי...

זה דווקא הגיוני - הם אחים וקיבלו בתורשה את הכוח של אבא שלהם (עם הבדל קטן שסיילר צריך לפתוח לאנשים את המוח). זה כמו שמאט קיבל את הכוח שלו מאבא שלו.

לא חסרים דברים אחרים שלא מסתדרים בעלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו הבת דודה של מייקה (הילד שמדבר עם מכונות) שנחטפה, או החברה של פיטר שנתקעה בעתיד שהשתנה. אפילו לא הזכירו אותן.

את הראשונה העלימו בגלל חוסר העניין לציבור. הדמות לא הייתה מעניינת ועמוקה מספיק כדי להשתלב בסיפור הראשי.

במקרה השני פשוט אין מה לספר. היא תקועה שם, אין דרך להגיע לעתיד שלה (כי שינו אותו), אין לה כוחות, הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...